131
Erős vs Spigiboy
  • Kolbasz
    #91
    Az a gondom, hogy nem tudom eldönteni, melyik a jobb: a Shallow and profound vagy a Local Broadcast. Hasonló a kettő, de mégis más... De ebben a topicban ezt nem taglalom inkább. Mert ha arra gondolok, hogy mit nyújt nekem egy Milonga Del Mar vagy egy Road Movie (Aaahhhh...), vagy egy Taste The Snow, és utána arra, hogy mit egy "enitájm iz páritájm, páritájm iz enitájm", akkor megint dilemmába esek: sírjak vagy nevessek?
  • Dani20
    #90
    LOOOLL
  • Gyiik
    #89
    nem, burkoltan rad probaltam celozni
  • Dani20
    #88
    ehehe a köcsög a végén az te akarsz lenni?.ppp
  • Gyiik
    #87
    igenis mester:((



    ehehe
  • robotnyk
    #86
    BEPÓTOLNI VAZZZE!
  • Gyiik
    #85
    mindig akadt masik zene, amire rakattantam, meg hat anno 3-4 evvel zeneileg valahol 96-97 evek tajekan jartam :D
    progressive trance-t is 3 eve hallgatok, azota abba is beleuntam kicsit.
    tortutemek szabalyok, kavicsok, vonalzanak, rulla negy ever all, satobbi :D
  • Gyiik
    #84
    sose volt ra idom:D
  • robotnyk
    #83
    nem mondod komolyan? szerintem a Yonderboi album az eddigi legjobb magyar kiadvány...
  • Gyiik
    #82
    yonderboi album megvan mar vagy 3 eve, de meg eccer se hallgattam bele...zagar viszont odabasz, majd belehallgatok ebbe a treviraba vagy mibe
  • robotnyk
    #81
    Freee Ugar Sampler
  • robotnyk
    #80
    nem mondod hogy nem tudod mi az?
    Zságer és Yonder külön projectje. még csak egy maxijuk volt ha jól tudom. Dakkaragada (ez már a Shallow and Profound előtt meg volt), Danubian Rhapsody (Free Ugar Sampleren is rajta volt), Cartoon Trip, és egy Amorf Ördögök remix (Virágokert az élet)
  • VinylToy #79
    Hát nem hallod... ehehe
  • Gyiik
    #78
    es az jo?
  • robotnyk
    #77
    Trevira Modern
  • Dani20
    #76
    talán spigiboy egyik eklubos szerzeménye
    ehehe
  • Gyiik
    #75
    weheh, ez mi?
  • Kolbasz
    #74
    Dakkaragadaga daaga, dakkaragadagada... :-D
  • Gyiik
    #73
    nyugi, mar regvolt, azota megigerte, hogy kushad, ugye dani ? ehe

    es hogy fenyezzek itt mindent, inkabb hallgatok evanscence-t, mint piggy-boyt
    az legalabb jo
  • RadeoN
    #72
    YONDERBOI!
    Ott a pont...

    na + az A.D.F. ...
  • RadeoN
    #71
    te címeres fasz!
    ne kezdd megint a "rokkozást", sakatulyaagyu...
  • Gyiik
    #70
    abbol is a meat katie & elite force valtozatot, de ezzel ugy erzem, nagyon elkanyarodtunk az eredeti tematol (ismet eheh)
  • Dani20
    #69
    eheh
  • robotnyk
    #68
    jó helyen, tőlem jó messze
  • Dani20
    #67
    na visszafogom magam. télleg.
    unkle-in a state számot én is ajánlanám..
  • Gyiik
    #66
    na es hol van nadsip es braner - csak egy nap cimu opusza??????????????????????

    eheh
  • robotnyk
    #65
    per pill top albumok:
    Cai - Confessions of a soul digger
    Denis Leloup-Zool Fleisher--Zooloup
    Alter Ego - Transphormer
    Unkle - Never Neverland
    ...stb

    Top single:
    Unkle - In a State (Sasha Remix)
    Captain Future Orchestra - Back in Space
    Trevira Modern - Dakkaragada

    és az all the time :) album
    Yonderboi - Shallow and Profound
  • JAST
    #64
    hja.... Trance számcímek a Trance topicban....
    Sajnos valóban úgy van a dolog hogy amíg nem vagy híres dj addig a közönség mondja mit nyomj. Most a csajok miatt funkyt is kell játszanom amit röhejes műfajnak tartok, mert még részegesen le lehet rá táncolni. Ebben az országban kevesen szeretik a hardtrancet :( De akkor már ide is írok vmit: The Freak - The Bells (itt kezdődik a pergős, bulizós zene nem pedig az it's spytime.... meg az it's party time... meg a BP BP E-Klub....)
  • Holy
    #63
    teljesen mind1 akkor, irj nekem olyan zenet, ami a Te kedvenceid koze tartozik
  • robotnyk
    #62
    melyik műfajból?
  • Gyiik
    #61
    ebben a mufajban nincs jo zene:(((
  • Holy
    #60
    ezert kernem hogy irjal nekem ebbol a mufajbol jo zeneket...

    Dani20 vedd mar eszre magad!
  • VinylToy #59
    Pontosan nem járunk át rock topikokba azt fikázni, de ha már ebben a műfajban próbálgatnak ezek a majmok érvényesülni, akkor hadd legyen már meg a véleményünk a szánalmasnak mondható munkásságukról!
  • Dani20
    #58
    az a helyzet hogy neked nem kellett volna koptatnod a billentyüket már a 27-es-edbe. csak voltál akkora suttyo h megtetted..
  • robotnyk
    #57
    mindenki úgy ítéli meg ahogy kívánja, én így gondolom. speciel én a rockot semmilyen formában nem bírom elviselni, mégsem szidom nyilvánosan sehol sem, mert teljesen más kategória az a stílus. viszont a zene azt a válfaját amit pl spigiboy, náksiék képviselnek, én az elektronikus zene megcsúfolásának tartom, mert ezek alapján ítélik azt unalmasnak, gagyinak, tuctuc zajnak.
  • Holy
    #56
    tenyleg ha mar itt tartunk...

    mondjatok mar nekem jo szamokat...
  • Holy
    #55
    ez legalabb egy korrekt kritika, nem pedig olyan mint a tobbi hozzaszolas...

    robotnyk: MEGITELNI ! nekem is millio zene van, ami nem tetszik, megse ilyen hozzaszolasokkal jellemzem mint itt 1-2 suttyo
    es hogy mit tettem le az asztalra ? az nem a zenehez kapcsolodik, de elhiheted, hogy tobbet, mint ez a nehany kis gyoker...
    az meg hogy kezdo dj... hobbybol zenelek, ennyi
    JAST: te, mint dj, te tudhatod a legjobban, hogy azt kell jatszani amit az emberek szeretnek, nem azt, ami neked jon be...
    Dani20 neked meg inkabb nem is irok semmit... nem eri meg koptatni a billentyuket
  • robotnyk
    #54
    "húzzon le babatáncra az e-klubba"
  • JAST
    #53
    Hát én amatőr dj vagyok, mégis főleg bakelitről nyomulok. De azért szeresse a sok béna Spigit és húzzon le babatáncra az e-klubba! heheee
  • robotnyk
    #52
    értél be=értél el :)