43
  • Cat #43
    régen ezt hitték a compaq ról is
  • Kain
    #42
    _AD_: szerintem nincs olyan cég a világon, ami csak úgy fel tudná zabálni az Intelt. Még állam se nagyon:)
  • TheGOro
    #33
    vazz megelőztél :))
  • TheGOro
    #32
    nem 600-1000 milliárd, hanem MILLIÓ!!! nem ua!
  • Dikkma
    #29
    Jah, nem láttam :)
  • Dikkma
    #28
    http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=24165

    Hoppá, elmúlt negyedév nyeresége 2,2 milliárd.
  • a_n_d_r_e_w
    #26
    Ráadásul sokkal-de-sokkal több adótól esne el hosszútávon, mint ez a rongyos 600 milla
  • TheGOro
    #25
    Én meglátásom szerint, és ahogy már például Runo is leírta semmi kép sem történhetne meg az a helyzet hogy az intel bezárá a kapuit, ezt az állam bácsi is tudja, ugyanis ennek hatalmas következményei lennének a világgazdaságra is. Az egy dolog hogy megszünne az "egészséges" rivalizálás, két hatalmas chipgyártó között. Azzal hogy az intel megszünne, több száz vállalatot magávalránthat (például a beszállítók), amit szintén nem akar az Állambácsi.
  • Shadow_THH
    #24
    lol én azt hittem hogy ez ilyen nagy cégeknél csak uzonna pénz lol oO
  • TheGOro
    #23
    Jó volna ha ezt a hírt nem megint Intel vs. AMD rivalizálást keltene. Semmi köze nincs a hírnek ahhoz hogy melyik proci jobb, legalább is a te szubjektív véleményed szerint!
  • Runo
    #22
    AMD-s vagyok, de nem örülnék, ha az intel bezárná a kapukat!!!!
    Az egyeduralkodásból még semmi jó nem származott, ahogy 1 elöttem szóló már említette, valszeg nem lenne ennyire "olcsó" a proci, ha csak TŐLE tudom venni, illetve mi ösztönözné az egyre szebb-jobb-gyorsabb procik gyártására a céget, ha nincs konkurens, amely szintén arra törexik, hogy szebb-jobb-gyorsabb legyen.....

    ennyi.......
  • a_n_d_r_e_w
    #21
    Ahogy azt Kain is írta, nem fog ez különösen nagyobb, évekre kiható változást hozni az Intel életébe. Ahol kb. 8 milliárd dollár a negyedéves bevétel, ott nem lesz nehéz kigazdálkodni azt a néhány száz milliót egy-két év alatt.

    Az meg hogy az AMD megveszi az Intelt, a legképtelenebb ötlet, amit valaha hallottam.
    De várják csak nyugodtan az AMD fanok az ő dicső napjukat, mikor az Intel elbukik, addig én jót röhögök az elvakultságukon.
  • Sliders
    #19
    Agy új nemzedék születik és tökéletesedik majd: neve AMD. Cégek születnek és pusztulnak el. Igy van ez az Intellel is!! (hála Istennek)
    Ha ezt még kinyögik is ezt a 600 millát plussz kamatok + még az el nem számolt évek akkor annyira megroggyan a cég hogy AMD bekebelezi.
    AMúgy meg megérdemelték. AKi volt AMcsiban az tudja hogy az adóhatóségtól az emcsik félnek, mert keményk nagyon szal nem érdemes velük újathúzni!
  • horbykeee
    #18
    csak annyit hogy legközelebb tuti AMD-t veszek mert olcsóbb és jobb...
  • a_n_d_r_e_w
    #14
    Persze, az AMD olyan qrvára gazdag, tele van pénzzel, és csak úgy megveszi a világ legnagyobb chipgyártóját.

    Ezt ugye csak viccnek szántad? :)
  • Dikkma
    #13
    Intel kb. egyhavi profitjából (nem bevételéből, profitjából) kifizeti a 600M -et, nem hiszem hogy 300.000 ezres AMD procikat kéne venni.
  • Mister
    #12
    gratulálok vazze, és akkor vennétek az egyeduralkodó amd 300.000 forintos alap procijait?
    ne legyetek már szőkepicsák.
  • Kain
    #10
    Szaros 600 millió + a kamatok szvsz nem jelentenek sokat egy ilyen cégnek. Kicsit köhögve, de előhúzzák a mellényzsebükből, aztán másnapra elfelejtik.
  • AnarchoiD
    #9


    ;)

    doljon csak az az intel ;)
  • Bucser
    #7
    Igazából az azzal vana gond, hogy egyszer már rábólintottak az Intel adóbevallására akkor most miért kell megint előcincálni???? Viszont tuti, hogy padlóravághatja a céget ez az ügy...
  • [HUN]PAStheLoD
    #4
    ez lol
  • Pepito
    #3
    Az erdekes lesz, ha megdol az Intel.
  • kowajano
    #2
    hhahahahahahaha