34
  • littleNorbi
    #34
    Mi az előnye ennek a programnak ?
  • Mixyboy
    #31
    Nemtom, nem mondhatnám, hogy ultra-tapasztalt felhasználó vagyok, de a 95-től kedzve mindent OS-t használtam! És sztem ez nagyon jó lett! Ha még szélessávú netem is lenne, rendszeresen frissítgetnék... Így még csak update-et 1szer szedtem le, amikor volt az a virus, amelyik 1 perc utan lekapcsolta a gépet...
    És rendszeresen frissítenek, ha nem lenne havi 200 MB-os "korlátom"!!! (VodaNet)
    Szal szerintem jó lett ez az OS! és csak örülni tudok az ilyen SP-eknek, meg update szolgáltatásoknak!
    Na csa!
  • mrzool
    #30
    "A hülye felhasználókat miért nem fikázza soha senki?"

    Nekem néha bizony eldurran az agyam, és szóva is teszem ezt. Legtöbbször persze megkapom, hogy vagy MS-bérenc vagy faszfej (illetve gondolj ide bármilyen más pejoratív jelzőt) vagyok. No comment.
  • Garfield
    #29
    Tudjátok ti, hányszor olvastam azt a kapitális faszságot, miszerint azért nem megy fel a WindowsUpdate-re, mert a Vendóz megaszongya a MS-nak, hogy az ő Vendóza nem eredeti és akkor neki jaj lesz?
  • Garfield
    #28
    Hmmm... "kezdők"...

    Kíváncsi lennék, hány szélessávú nettel rendelkező júzernél van pl. kikapcsolva az automatikus frissítés? Nem, nem arra az opcióra gondolok, hogy letölti és szól telepítés előtt, hanem arra, hogy egyáltalán megnézi, van-e fontos frissítés és szól, hogy le kéne tölteni.
  • Garfield
    #27
    A Windows-t divatból fikázóknak idézet a HWSW.Hu ugyanezen témájú cikkéből:

    "Maguk a fejlesztők kezdenek egyre komolyabban odafigyelni alkalmazásaik biztonságosságára" -- tette hozzá Goodhew, továbbá rámutatott, hogy az interneten nem terjedtek volna el a férgek ilyen mértékben, ha minden felhasználó rendszeresen frissíti operációs rendszerét a rendelkezésre álló javításokkal. A NIMDA például olyan biztonsági rést használt ki, amit a vírus megjelenése előtt 331 nappal már megszünetett egy kiadott Windows javítás.

    A hülye felhasználókat miért nem fikázza soha senki?
  • Eiki
    #26
    "Szerinted egy ember írja az oprendszereket?" Valószinűleg ő is tisztában van ezzel, de a mondanivaló asszem érthető...
  • KIP
    #25
    Azért nem is írtak még hasonlót, ha jól tudom:) vannak win emulátorok pl. linux alá de közel nem adják azt a teljesítményt mintha tisztán wint futtatnál:) nade nemis erről van itten most szó, ha kijön az SP2 valszeg fel fogom rakni én is:)
  • Csatti
    #24
    Szerinted egy ember írja az oprendszereket? Futassa a win32-ös progikat... szerinted ezt teljesen legálisan a forráskód ismerete nélkül meg lehet csinálni? A többivel egyet értek, ja és én legális wint használok (campus).
  • horbykeee
    #23
    hi all,csak annyit hogy aki most itt akár mit is ír ugyis fogja hsználni az sp2-t,ha meg nem akkor is mind1 az a lényeg hogy mi a gond azzal hogy javitás készül??ez pont a fikázók örömére van hogy megelégedjenek ezután a winnel.Ha még ez sem elég akkor most formázz,de ne sirj hogy szar az xp.Sztem jó nekem jobban fut mint a 98 ugyhogy maradok az xp-nél..mert fut rajta minden...és nekem az a lényeg hogy a legujabb game vagy nem tom fusson és kész.... na ennyi bye all
  • Mr_Rob
    #22
    Szerintem jó úton halad a Microsoft a biztonság kérdésében, de már előre látom a perek sokaságát!
  • KIP
    #21
    Uraim! Ha valaki jobbat tud írni a windowsnál, amin elfutnak a win32 apps-ok akkor miért nem tette még meg?:) az itten a qrva nagy helyzet hogy a legtöbb progi (főleg játék) win-re készül, így vagy úgy kompromisszumot kell kötni, hogy mire is kell nekünk egy OS... el lehet ezen gondolkozni... (a kalóz windowsos arcokat meg már nem is említem:)
  • An-Dee
    #20
    Én is Nod32-tőt használok, és nagyon jó, Alötte AVG-t használtam, az se rossz, abból a free-t.
  • Adam5
    #18
    "AVG"
    AntiVir Guard?
    nekem is az van :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    norton nem jó semmire :D
    és AVG-t nem ismerem ezért nem mondok semmit .. de NOD 32-t használom .. a teszteken jobban szerepelt :P
  • Yfel
    #16
    Perelhetik ahogy csak akarják, senki nem tilthatja meg egy cégnek, hogy azt tegyen a termékeibe amit akar (törvényes kereteken belül :o) )

    Amíg nem lesz probléma a többi vírusirtó futtatásával addig szerintem nem lehet őket perelni.

    A Norton tűzfalat végre lecserélhettem mikor kijött az XP, remélem a vírusirtójuk is elég jó lesz, hogy az AVG antivirus is mehessen a fenébe :o)

    Y
  • Cat #14
    milyen rövid lett a gates fiu haja
    biztos őszül
  • silanor
    #12
    En orulok ennek. Mert sajnos a sok virus a kezdok miatt terjed el. Ez talan csokkenti a fertozott gepek szamat.
  • Damned One
    #9
    Próbálkozásnak nem rossz, de teljes védelem úgysem lesz soha, a hackerek és a vírusírók túl jól csinálják a dolgukat...hogy száradna le a kezük....
  • Darth Sith
    #8
    követem a példádat. aki szidja, csináljon jobbat és utána pofázzon. :)
  • asysoft
    #7
    Na azért én nem bízok majd meg ebben a tűzfalban:)
  • Eiki
    #6
    Ahhoz képest mekkora szar, valszeg ti is ezt használjátok, nem? (ha egy kicsit demagóg akarok lenni: csinálj jobbat!)
  • [HUN]PAStheLoD
    #5
    király .. végre valami jó hír :]
  • Lazarus
    #3
    akkora tré má ez az ember :DDD
  • Adam5
    #1
    "hogy miközben cége egy vadonatúj Windows operációs rendszer, a Longhorn fejlesztésén munkálkodik,"
    lol mi az isten :)