28
  • zakika
    #28
    be kellene perelni a jo izles ellen elkovetett buntettekert
  • M2 #25
    Az meg egyértelmű, hogy a kártérítés mértéke a többszöröse kell legyen egy esetleges reklámszerződésnek, mert különben minden cég kockáztatna: hátha nem perelnek és akkor ingyen volt.
  • M2 #24
    Se Eminemet se a zenéjét nem szeretem, de most szerintem igaza van.
    Ha fizetni kell azért, ha valaki otthon hallgatja a zenét (és bűncselekményt követ el aki átmásolja), akkor hogy képzeli egy cég, hogy a profitot hozó reklámjában ingyen felhasználhatja. A szerzői jogok védelme ne csak a kis emberek megbüntetésében merüljön ki.
  • An-Dee
    #16
    semmi baj, max az MTV-nem lesz eminem videóklip, és iTunes-on se lehet majd letölteni és megvenni.
    Ennek csak eminem látja kárát, de már ideje lenne.
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    nemtudom hogy most ez mér olyan fontos ... de ha SG elmondja én elmondom hogy a rapzene megkárosítja a fülem
  • a_n_d_r_e_w
    #13
    Biztos arra gondol, hogy ő ugyanazt a dalt pénzért is adhatta volna az Apple reklámjához (csak akkor biztos nem az övét használták volna
    :P)
  • Frenzy
    #12
    Egyebkent pedig nem tudom, hogy egy ilyen reklamfilm milyen kart okozott neki. Kevesebben vennek az albumat? Szerintem inkabb meg jo is volt neki egy ilyen reklam.
  • mir
    #11
    ok, meg kell védeni, ebben egyetértek, de ha megvédeni akarná, és nem nyerészkedni, akkor az elején szól. ez már csak a nyerészkedésre ment. hehe. a nagy "hú-de-nem-érdekel-a-pénz-csak-a-lányom" hiperszupermegagigasztár inkább végigszenvede azt az egy évet, mialatt a reklámja ment, hogy a végén (csak muszályból, és az iszonyatos szenvedésért, amit nyilván nem állt módjában az elmúlt egy évben jelezni senkinek sem) bezsebeljen 10 millió USDt... ez szép.
  • Csatti
    #10
    Szerintem a szellemi termékek árával kicsit elszállt a világ. Hisz ez csak zene...
  • IrkaBirka
    #9
    Vaz, nem mindegy az összeg? Jogsértés az jogsértés. Szellemi terméket meg nagyon nehéz védeni. És ha az Apple már azt hiszi, hogy olyan nagy, akkor most fizessen (amúgy is meg kellett várni, hogy a jogsértés mértéke nyilvánvalóvá váljon).
  • mir
    #7
    az ok, hogy nem akar reklámokban szerepelni, ezt tiszteletben lehet tartani szerintem, de az a 10 millió USD már sztem egy kicsit nevetségesé teszi a "nem akarok reklámban szerepelni" szöveget.
    azon kívül, hogy megvárták, amíg a reklám lemegy, hogy legyen miért perelni.
  • Cat #5
    szerinted ha nem értene egyet, akkor a kiadója megtehetné?
  • Lacc
    #4
    lol
  • davos80
    #3
    Megtévesztő a cím.
  • davos80
    #2
    Nem ő perel : "A Marshall Mathers polgári nevet viselő énekes kiadója, az Eight Mile Style a napokban nyújtotta..." Szóval a kiadója dönt ilyen dolgokról, nem ő.Mondjuk azért nem sajnálom...