101
Mortyr 2
  • piccolo555
    #101
    hi
    Valakinek ha van ehhez a játékhoz egy jó cd kulcsa, megdobhatna vele!
    kössz!
  • Prince23
    #100
    A 3. rész egy kész vicc, unalmas, spearhead mohaa cod keverék lett belőle, a bejátszások speciel a spearheadre melékeztettek a m3-nál, a hídnál :S
    uninstall
  • Seten
    #99

    Üdv!
    Nemtom emlékszik-e még erre vki?! Én most raktam fel.
    Kérdés: mikor azzal a kísérleti helikopterrel kell repülni, ott mi is a cél?

    Valaki mondta alább, hogy az AI csapnivaló. Elmondanám, hogy a CoD2 és egyéb gémekben sem láttam ilyet, hogy az ellenfél ennyire taktikás lenne.
    Szinte állandóan mozgásban vannak, csak egy mp-re állnak meg, hogy tüzeljenek és állandóan fedezékbe vonulnak. És szinte csak fejlövéssel lehet likvidálni őket.

  • Qwerty4
    #98
    Már a kutyát sem érdekli ez a játék...
  • Qwerty4
    #97
    Ez a WW2 játék a legrosszabb,amit 2004 óta kiadtak, pocsék grafika, szar a torténet, nem jó a mozgás.Egy óriási hiba a grafikában, hogy az egyik fegyver félig eltűnik.Ez nem hiszem a videókártyám hibája lenne, mert a Mortyr 2-nél nivósabb játékok is mint pl. a Call Of Duty 2 ment tökéletesen, hiba nélkül.
  • Tewe junior
    #96
    Autós gamekkel hogy állsz?Én szombaton toltam ám a Need for Speed:Most Wanted-et,tök jó játék
  • Tewe junior
    #95
    Jóvan én nem nagyon szeretek veszekedni
  • Tewe junior
    #94
    CoD meg Wolf....Nem csodálkozom,hogy nem nagyon tetszik...3.-ik pályáig jutottál...
  • Gabe18
    #93
    Hát ha a 5 éves Wolfhoz lehet hasonlitani,akkor a CoD-hoz is had lehessen már.
    Én is találkoztam már pár fps-el de biztos nem annyival mint te,ez aból tűnik ki leginkább hogy én a Mortyr2-ben a igen kevés pozitivumot tudok felfedezni.
    Az hogy nem volt pénz,meg sietni kellett,ez mind nagyon szomorú,ettől a játék megitélése nem lesz jobb a szememben,mert ami rossz az igy is az,meg ugyis.(sok pénzből is csináltak már ocskaságot,és forditva)
    Nem tartok benne sehol,mert asszem a 3. pályáig jutottam el benne,addigra lett elegem ebből a csodából.Ha visszakeresed a topic elején irtam is róla pár hozzászólást,egyre kevésbé pozitiv hangnemben.
    Szerintem max az eladókat verték a vevők a pézüket visszakövetelve...
    A "Mo.-n pedig nem nagyon bírják a 2.vh-s FPS-eket,azért nem veszik" véleményed meg enyhén vicces,nem tudom mire alapozod.
    Első rész már nagyon régi,szerintem legfeljebb torrenten,vagy DC-n lehet rálelni még.
  • Tewe junior
    #92
    Most nem akarok nagyképűsködni, de azért elég sok fps-en nyomtam már.A fejlődésről annyit,olvastam az egyik szaklapban,hogy a Mortyr 2 fejlesztőcsapatának nem volt elég pénze meg megrendelésre csinálták a game-t,és ezért sietniük kellett.DE legalább megpróbáltak egy jó game-t összehozni.Hol tartasz benne?Figy,meg Lengyelországban verekedés volt a játék miatt,akkora volt rá a kereslet.Mo.-n pedig nem nagyon bírják a 2.vh-s FPS-eket,azért nem veszik.Első részét honnan lehet leszedni?
  • Tewe junior
    #91
    Figy én nem azt mondom hogy a Wolfi nem jó játék,CoD-hoz meg nem illik hasonlítani...
  • Gabe18
    #90
    De érted amit mondok?A Wolf 2001 végi játék,a Mortyr 2 meg egy éves.Szerinted addig nem volt fejlődés?A Mortyr 2-t ne a Wolfenstein-hez hasonlitsd már technikailag.Mondjuk rakd mellé a Medal of Honor Pacific Assault-ot és akkor a Mortyr 2 sirva elszaladhat.Már ha mindenáron grafikát akarsz.Ha meg hangulatot akkor a Call of Duty akármelyik része rommá veri.
    Igaz,egy ilyen tapasztalt fps játékos biztos jobban meg tudja ezt itélni...
  • Tewe junior
    #89
    Wolfenstein az nem jó,szinte semmi történet nincs,grafika meg 3-as szintű.Sokkal jobb a Mortyr 2,mert VAN TÖRTÉNETE!!!Wolfenstein-nek meg nincs.Anno áttoltam a Wolfensteint,kihívás az van,de történet és grafika terén borzalmas,Mortyr 2 grafikája 1000x jobb,Wolfi-nak a karakterarcai csupán elmosódott foltok még közelről is, magasabb felbontás esetén se nagyon láthatóak,Mortyr 2-t én 1024x768-as felbontásban nyomom,semmi baj nincs a grafikájával,csak műmagas felbontásban kell játszani vele.Vagy nem tudsz háborús FPS-eken nyomni mert olyan gyengus az FPS-tudásod?Mortyr 1-től elkezdve a Call of Duty 2-ig majdnem minden FPS-t végignyomtam már,nekem te ne dumáljál arról ,hogy melyik milyen játék.
  • Gabe18
    #88
    Hát szerintem akadnak itt olyanak akik esetleg látták a Wolfensteint...Esetleg végig is játszották...
    Egy napon nem lehet vele emliteni a Mortyr 2-t.Legalábbis igen nagy gyalázat ez a Wolfenstein irányába.
    Aztán esetleg figyelembe kéne venni a Wolfenstein 2001-es játék,mig a Mortyr 2 2005-ös ugyhogy talán elvárható lenne hogy SOKKAL jobb legyen,amirő viszont szó sincs.
    Ha viszont a 2005-ös játékokal hasonlitjuk össze a Mortyr 2-t,hát akkor igen gyenge lesz a végeredmény.
    Ha neked tetszik,azzal semmi gond,de hogy a Wolfenstein ne lenne nála jobb,hát...
  • Tewe junior
    #87
    A Return to Castle Wolfenstein az nagyon .::IQfighter::. játék,történet szinte semmi,grafikáról és a fegyverek kidolgozottságáról inkább ne is beszéljünk!!!Járművek kidolgozottsága:pfúj....Én áttoltam ezt a játékot,csupán két jó tulajdonsága van: izgalmas,kíhívás van,de felejthető...
  • Tewe junior
    #86
    Szerintem ti azt se tudjátok mi az a Wolfenstein!
    Az se jobb!
  • Tewe junior
    #85
    Mennyi időt játszottatok vele???Grafika terén mondom lehetne jobb is de én meg vagyok elégedve a grafikán kívül minden tulajdonságával a játéknak.Szerintem te nem játszottál vele 5 percet!ÉN diícsérem lengyel haverjainkat,hogy megpróbálkoztak egy JÓ játék megalkotásával,több-kevesebb sikerrel.Az MI kicsit butus,a grafika picit csúnyácska,de ÉN MEG VAGYOK ELÉGEDVE VELE!Kicsit nehéz,sok kihívás van,akciódús,története is van,és van egy sajátos hangulata ami jóvá teszi a játékot.Én nem vagyok kezdő az ilyen témában,láttam már sok FPS-játékot, tudok mondani ennél rosszabbat,jobbat is!Szóval:Mortyr 2 FOR EVER!!!!!!!
  • Gabe18
    #84
    Már el is lett felejtve...
  • Gabe18
    #83
    Hát inkább ne rugjál te semmit,mindenki ugy véleményezi ahogy akarja.
    Nem tudom mit akarsz te ezen dicsérni,mikor egy rakás szerencsétlenség az egész.
  • datango
    #82
    mikor jön ki ?
  • Tewe junior
    #81
    Aki azt meri mondani rá hogy fos annak lerúgom a száját, inkább dícsérni kéne lengyel barátaink igyekezetét affele,hogy ej jó játékot készítsenek, én a Mortyr 2-re 89%-ot adnék!
  • Tewe junior
    #80
    Szerintem jó játék,izgalmas,kihívás is van habár grafika terén kicsit edzettebbnek kéne lenni,én a helis pályán tartok
  • andriska
    #79
    Azon a pályán vagyok ,még nagyon az elején,ahol meg kell semmisíteni a helikopter prototípust\ami mondjuk teljesen irányíthatalan\. Hogy kell megsemmísíteni?Még kiszállni se tudok belőle...
  • andriska
    #78
    Mondjuk szar,de el lehet vele szórakozni...
  • rorr
    #77
    rettenetes! a sam and max2 és társai a kukában végzik ilyen mocskokat meg kiadnak... félelmetes !ki az aki ezt tesztelte?
  • nagykispeter
    #76
    Sikerült megtalálnom,rossz úton is égtek a piros lámpák!Egyébként nem 1 COD.,de játszottam már sokkal szarabbal is.A második fele egész tűrhető volt.Aki a demora akar alapozni attol1-2 fokkal jobb a többi pálya!
  • nagykispeter
    #75
    Akinek sikerült eljutni a végéig ott az 5 perces témánál eljutok a végéhez ahol már nincs több piros lámpa de kész tovább nem lehet menni ott hogy kell megállítani a rakéta kilövést!
  • Glpetyus
    #74
    Hagyd a picsába,...én is eljátszom minden szarral amiben lőni kell :D,de ez ...pfff...
  • Seth
    #73
    ez mekkora fos...atyaúristen
  • BBird
    #72
    Pedig én a moslékoknak is szeretek egy esélyt adni. Ha már (beképzelten beállós pozitúra felvevős): túl rég óta játszom így a játékok minden egyes ágával... ;-)
  • BBird
    #71
    Pedig annyira tetszett, hogy csak egycödö. :-((
    Most akkor lehet maradok a mégbénább hl2-nél? ;-D
  • Gabe18
    #70
    Inkább ne hagyd magad elcsábitani,most amikor az utóbbi időben olyan minőségi fps-ek jöttek mint HL2,Painkiller kiegészitő,és a Chronicles of Riddick,akkor az ilyen borzalmakkal még próbálkozni is kár.
  • Glpetyus
    #69
    Akkor úgymondom=ennél az is jobb volt :)
  • BBird
    #68
    Ha az egy jó volt Neked... akkor atyagatya... :-D
    Pedig a trailer elég csábító volt. :-)
  • Glpetyus
    #67
    Aki ki akarja próbálni = NE TEGYE!
    Ekkora szart,úristen :(
    Az 1 jobb volt...
  • Barthez
    #66
    Mindenhova néztem, kivéve arra nem gondoltam, hogy a szentély mögé is néznem kéne mivel azt hogy fal van ott.
    Köszi a segítséget, így sikerült végigvinnem.
    A játékkal szerintem érdees volt szenvednem, noha a játék nem üti a Call of futy színvonalát vagy az igazán jó játékok szintjét.
    Persze ha lesz folytatás, érdekelni fog, de van mit fejleszteni rajta.
  • Baggio73
    #65
    Lejössz a könytől a lépcsőn, és rögtön a nagy terembe érve jobbra a kis szentély mögött alul találod meg.
  • Barthez
    #64
    Nem sikerült megtalálnom. A fölszint mely részén keressem? Ez a kőlap a földön van vagy ajtómagasságban? A templom elején van, ahol a lépcsőn feltudtam menni menni vagy a templom végén, ahol két kötél és a kulcs volt?
  • Baggio73
    #63
    A földszinten található elrejtett kapcsolót nyomd be,(egy kőlapot)
  • Barthez
    #62
    Elakadtam a görög temlomban. Mit kell ott csinálni? Az elején még megtaláltam a kulcsot és az egyik ajtót kinyitottam ami egy könyvhöz vezetett. Utána animáció, aztán kinyírtam a lent lévő 4-5 embert. Ez után viszont fogalmam sincs mit tegyek.