177
The Rasmus
  • zakika
    #17
    hat nem tudom te mihez hasonlitod, de nekem epen a metal ica jutott eszembe, ami a sor vegen kullog valahol a ranglistamon (persze volt egypar jo szamuk a kilencvenes evek elejen)

    amit meg meg sem halgatok, az nincs a listamon
  • Kou
    #16
    hát igen a Rasmus sem egy Darkest Hour vagy egy As I Lay Dying
  • szacsi
    #15
    szerintem ne is irjunk ide,felesleges,mert ugyehát offolni meg nem szabad :P
  • PResident Evil
    #14
    ááááááááááááááj bííííííííí szörrrcsííííííín áááááááj bííííí wéééééééééééjtííííííííííín for de sádóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóózv óóóóóóóóóóóóóóól de táááááááááájm
  • szacsi
    #13
    a razmusz nem zene,csak ritmikus zaj
  • Darkboy
    #12
    a metallica jó, de nekem a Rasmus jobben teccik... de ez az én véleményem



    my vélemény

    zene 4ever
  • Don Vito
    #11
    Már bocs az offtopicért de hogy lehet a Metallicát szürke átlagnak nevezni??? Ember, hol élsz te!
  • PResident Evil
    #10
    :DDD
  • Darkboy
    #9
    nahh, jó van b*ssza meg
  • szacsi
    #8
    láttam.. :)
  • ZzZz
    #7
    ez teny... csak megint off topic lesz az egesz es nem is ertem hogy lehet ide keverni a masik zenekart... de zazika biztos megfejti. A rasmusrol meg egyezik a velemenyem... hulljanak a fergesek... latnatok a sok beteg hogy rohan be a kuzdoterre amikor felcsendul ez a slager... broaffhhhh... no comment.
  • szacsi
    #6
    nem tudom...szerintem unalmas,egyhangu zene,raadasul zenei tudasuk is egy nagy nulla....
    amugy az uj tallica telleg pocsek. az egyik faszi a passzio.hu-n meg azt irta,hogy fasza
  • zakika
    #5
    lehet, de nekem az az erzesem, hogy kicsit jobbak a szurke atlagnak (ide beleertve a metallicat is)
  • Geeryy
    #4
    tökeletesen 1ertek egy album 3honap utanna jön a következő ami majd hasonlo sorsra jut ez itt a dolgok rendje
  • szacsi
    #3
    szokásos divatbanda, No. 27373
  • PResident Evil
    #2
    ááááááááááááááj bííííííííí szörrrcsííííííín áááááááj bííííí wéééééééééééjtííííííííííín for de sádóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóózv óóóóóóóóóóóóóóól de táááááááááájm
  • Darkboy
    #1
    csá! ide jöjjenek a The Rasmus együttessel kapcsolatos modanivalók