177
The Rasmus
  • gnar killer
    #97
  • zakika
    #96
    nem mindenkinek, csak a kedves embereknek akiknek van sajat velemenyuk es lehet veluk rola vitatkozni es nem csak azt mondjak hogy szar es kocsog aki ilyet halgat, hanem meg tudjak mondani mit nem szeretnek benne (a muanyagot?)
  • szacsi
    #95
    hát nemtudom, én theriont meg hupikék törpikéket hallgattam felváltva...
  • Laffite
    #94
    illetve hát véleményt csak szabad mondani, amúgy meg ld #80...
    [ráhagy]
  • Laffite
    #93
    a topicok fele fikázás, gondolom mindenkinek írsz
  • zakika
    #92
    nezz korul magadon, mennyi mesterseges (muanyag) dolog konnyiti az eletedet, vedd a rassmust is ugy, hogy ha sukseged van ra, halgatod ha nincs akkor nem... DE NEM FIKAZUNK
  • Laffite
    #91
    műanyag = mesterségesen a tömegeknek kitalált, ócsó és eccerű anyag

    no comment
  • zakika
    #90
    műanyagrock

    aha, mert a rock legyen ko, beton vagy acel
  • Laffite
    #89
    mé bántod a szkétörbojok kedvenc gitárbarbiját? amikor majd egyszer a gyerekem eléri a 4-5 éves kort, amikor már egyedül kezeli a cd-játszót, akkor biztos veszek neki egy avril lemezt, akkor még ilyet kell hallgatni... ...de a raszmusz még ezt a mércét sem üti meg :(

    a raszmusz csak mézes-mázos műanyagrock feketébe öltözött, bravo magazinból és viva tv-ből "tanuló" tiniknek, ennyi...
  • szacsi
    #88
    lál....én lelőném....
  • Solid Snake GH
    #87
    Jaja...
    Avril Lavigne-nek tényleg van hangja, nem a gépes keveréseknek köszünheti tehetségét, elég csak arra gondolni, hogy élő szólógitárszámokat is szokott előadni amerikai bárokban (bár manapság a siker miatt csak koncerteket ad csarnokokban /megjegyzem, ott is van egy-két szólógitár száma/).
  • Laffite
    #86
    ne bántsd ávrilt, olyan aranyos...
    rockbarbie vagy mi
  • nemcsakfeel
    #85
    ebbe a szarba csaj játszik?? lál tiszta ávril laviny!!!44
  • akyyy
    #84
  • Goth
    #83
    :DDDDDDDD
  • Goth
    #82
    broáfff, az a legnevetségesebb hogy darkosnak hiszik magukat :P
  • rezsofiz
    #81
    Vki meg tudná mondani hogy a guilty klippjét honnan tom leszedni?
  • Laffite
    #80
    illetve hát nekem tök mindegy ki mit hallgat
  • Laffite
    #79
    csak egy újabb banda a "rockerkiccsajvagyoktiniknek" meg a bravo magazinnak... :(
    ha már normális rockzenére vágyik valaki, akkor hallgasson coldplayt
  • PResident Evil
    #78
  • Solid Snake GH
    #77
    First Day of My Life
    In My Life
    Not Like The Other Girls
    Funeral Song

    Ezek azok, amik bejönnek.
  • akyyy
    #76
    mi a kedvenc számotok tőlük?
  • szacsi
    #75
    nm
  • gnar killer
    #74
    neked is kösz...
  • szacsi
    #73
    buzi imes
  • szacsi
    #72
    haha
    mf3
  • gnar killer
    #71
    kedves vagy, tudtad? : D
    lehet de hangaj akkor is jó : P
  • Wing Rockling
    #70
    Há' pedig az egy rakás szar :DD
    Az énekes meg tiszta buzi...
  • gnar killer
    #69
    nem tom mi a bajotok a rasmussal, sztem jó zenét csinálnak viszont fullra nem darkosak! azért mert feketében járnak, attól még nem azok! ennyi erővel britni is lehetne darkrock, mert feketében jár : DD
    na, a lényeg hogy a rasmus qurva jó és akinek nem tetszik az mehet a hegybe kekszet kapálni!
  • Laffite
    #68
    az #56-os post a legkirályabb, 5 perce röhögök, de nagyon igaz :))
  • Laffite
    #67
    a rasmus szerintem hatalmas gáz...

    hallgassatok inkább normális rockzenét, kezdetnek ajánlom a Coldplay - Trouble c. nótáját mondjuk az esős napokra, aztán ha lendületet vesztek, akkor egy kis Black Rebel Motorcycle Club, a Stop például tökéletes.

    ...na jó, ide csak benéztem, nem kell kizavarni, húzok is... :)
  • zakika
    #66
    nem ismerem az igazan tehetseges zenekarokat, mert meg nem karolta oket fel senki :) de ha majd felkarolja valaki, akkor mar nem is lesznek olyan tehetsegesek

  • szacsi
    #65
    szerintemmeg biztos hogy nem azért, mert olyan jók. ugyanaz az elv az egész, mint ami a linkin park/limp bitkit/busted marketinges bandáknál van

    érdekes, hogy az igazán tehetséges zenekarokat senki sem ismeri...illene ezen elgondolkodni... :P
  • Xboxman
    #64
    nyálgépek
  • zakika
    #63
    persze azert is, de biztos nem azert karoltak fel oket, mert nem lattak benne fantaziat
    az hogy tomegtermek lett belole, az mar mas dolog
  • szacsi
    #62
    hm.szerintem marketing az egész. nem azért törtek ki, mert ők olyan nagyon jó zenét játszanak...
  • zakika
    #61
    finnorszagban mar eleg regen szinen vannak
    persze azzal hogy sikerult egy kicist kitorni fagyos hazajukbol talaltak sok ellenseget is
  • fifi
    #60
    Arról hogy dark/os/-e vagy nem tovább nem vitázom, de nyugodj meg nem TE fogod nekem bemutatni ezt a stílust...Ha majd mondjuk 3év múlva is a színen lennének értékelhető zenével, akkor újra megvitathatnánk, de biztos lehetsz benne hogy ez nem fog bekövetkezni, mert addigra süllyesztőben lesznek...
    ÁMEN
  • fifi
    #59
    nagyon szeretem őket...
  • szacsi
    #58
    Egyébként az Anathema játszik dárkos, lightos metált és ők egy kicsit öregebbek, mint razmuszék. És zenei tudásuk is magasabb szinten van....