2668
  • skate00
    #2468
    nekem általában az utcai cipőim, mind hamarabb elkopnak a talpai, minthogy elhasználódna, vagy megfakulna, megtörne.
  • leho94
    #2467
    talp? nálam etniesek talpával még semmi baj sem volt
  • Muttley
    #2466
    Evribugyi :)

    Egy márkás deszkáscsuka talpa
    nálatok mindennapos HC használat mellett meddig szokott tartani?
  • Ádiikkkaaa
    #2465
    Jahh tudom h kedzzőő kevésvaan itt és csak proobálkozzook de azzéért kössz.;):D
  • skate00
    #2464
    szentem aki ide jár a fórumba, az nem kezdők már, szentem inkább próbálkozz otthon eladni vkinek, (mármint ismerősnek vagy ilyesmi) vagy ha sűrűn nézed a topicot akk néha szokott lenne 1, 2 kezdő aki érdeklődik.
  • leho94
    #2463
    ez egész jó, pont a méretem
  • Ádiikkkaaa
    #2462
    Nemkeell 3000ft ér valakinek kryptonics lap?
  • Ádiikkkaaa
    #2461
    offline web shop ba is van.:):D
    ott gördeszkák/lapok/plan-B. ittse nagy asszem 4.van.:D
  • leho94
    #2460
    plan b lapokat magyarba merre lehet kapni? pepperskate-be szokott lenni de nem nagy választék
  • Ádiikkkaaa
    #2459
    Hátt..Igeen éniis attól félek hogy vallami szart rámsoztaakk.
    azért vettem mosst element karbpnszálas deszkáát.:):D
  • leho94
    #2458
    igen azt tudom, ez a blind is amcsiból volt, komplett deszka volt 25 úgy... de nem tudom nem bízok ebbe az ebay-es rendelésbe, viszont olcsóbb lenne az tény...
  • Ádiikkkaaa
    #2457
    Hát lejebbeis van hidd ell. A Jart 7ply nemtudom ha ojan 18ezres be gondolkodz elgondolkozhatnál a karbon szállas almostba sose törik ell.;)
    Vaggy meny fel ebay-ra üsd be hogy plan-B ésamerikából postai áral együt 10500ft ér tudssz a magyarországon 17ezer forintos lapot.;)
    benézhetnél oda is.:D
  • leho94
    #2456
    hát, a pénzt azt megtudom oldani, eladom dolgaim stb., de most azon töröm a fejem hogy melyik lap éri meg , mer ugye a 15-18.000-es csoportba bő a választék:D
  • Ádiikkkaaa
    #2455
    Haa van pénzed legjobb;):D
  • csgery
    #2454
    Korrekt választás, több jót hallok róla, mint rosszat.
  • leho94
    #2453
    végén lehet hogy ez lesz
  • leho94
    #2452
    nehéz dönteni hogy milyen lapot vegyek... element a kedvencem, de sok rosszat hallok róla, enjoi-t is elfogadnám...
  • csgery
    #2451
    RIP
  • leho94
    #2450
    szerintem is szar volt, de jól bírta.. viszont többet nem veszek ilyet, maga a kiképzése se jött be, más lapokkal lazán adtam amit vele nem
  • skate00
    #2449
    attól hogy most látsz egy törött lapot nemtod meghatározni hogy milyen minőségű,
    ennyi erővel linkelek neked egy Element Carbon lapot eltörve, de attól még tiszta fasza lap, meg a márka is jó.
    am meg szerintem is Fosok a Blind ek.
  • leho94
    #2448
    jó kis deszka volt
  • Ádiikkkaaa
    #2447
    enyit a blindről..:/
  • leho94
    #2446
    ez hiányzott
  • Ádiikkkaaa
    #2445
    Keell valakkineeek 2000-3000ft ér kryptonics lap?
    15ezerér vettem a gokerrbe de kéne a pénz ha keell msn- [email protected]
    vaggy irj itt;):D:) SÜRGÖÖSS!!
  • csgery
    #2444
    Szinteknél szopás van belőle.
    Csavarodás miatt jobban elhajlik, túlságosan is.
    Nem gurul egyenesen ha meggurítod pl, meg ilyen apróságok, amik nagyban befolyásolnak mindent;)
  • leho94
    #2443
    sztem nem számíthat sokat
  • skate00
    #2442
    a lap csavarodásról tudna nekem vki vmit mondani, hogy miért rossz......
    Kösz
  • leho94
    #2441
    antihero nagyon adja:D elsőre beadtam a számomra durvább trükköket vele, míg a blind-al 3.-4. próbára talán ha sikerül:D lehet hogy a mérettel van a gond, mindjárt összemérem:D
  • leho94
    #2440
    kaptam 2 lapot mizsei kissrácoktól hogy tegyek nekik össze deszkákat.. ráraktam mindkettőre függőket, most megyek tesztelni:D egy antihero meg egy enjoi
  • Rasztiman
    #2439
    volt már hozzá szerencsém. fúl megtisztított utca volt egy kib*szott kavics kivételével.... :DDD
  • Muttley
    #2438
    Én a múltkor a haver motorjának a seggét 42 km/h-nál engedtem el.
    Hatalmas feeling! :o)
    Bárki, aki próbálja csak saját felelősségre.
    Csak megfelelő minőségű és takarított betonon, 76-82 duro keménységű kerekekkel, és 96 duro feletti gumipogikkal.
    Különben beton-puszi lesz a vége!
  • csgery
    #2437
    Nem foglalkoznak ilyesmivel.
  • leho94
    #2436
    úristen:DD meg nem próbálnám
  • Muttley
    #2435
    A trükkök után...



    Lassan megy a fiú...
  • Ádiikkkaaa
    #2434
    Van egy kryptonics deszkám 15ezerér vettem a gokerbaa
    Szerintete a garage store ba vagy valahova be lehet venni és beleszámitják ha vesszek egy lapot?:D
  • leho94
    #2433
    én egyedül tanultam meg olliezni, haverom pl. parkourös cipőben, szóval semmi akadálya:D ha nincs deszkád az már más téma
  • yugoslave
    #2432
    Köszi a segítséget!
    Nincs egy tökös srác sem??
  • leho94
    #2431
    nem , sötét volt és franc tudja hol esett le :S
  • skate00
    #2430
    mert azt a darabot ami letört azt nem hoztad el ? mert akk azt vissza lehetett volna ragasztani.
  • leho94
    #2429
    de nekem egy komplett rész hiányzik:D nincs mit ragasztani, majd valamivel kipótolom, aztán arra ragasztok egy kis grip-et