2668
  • decoy
    #2588
    azt szeretném kérdezni h mi a neve annak a pop shovitnak amikor megcsinálod a popshovitot és deszka forgásával ellentétesen küldesz utána egy 180-at deszkával EGYÜTT. szal pl csinálsz egy Bs pop shovitot és rögtön utána egy Fs 180-at. (stewe williams szokta csinálni)
  • skate00
    #2587
    úgy ugrálja a trükköket mint vmi shaulin harcos
  • Muttley
    #2586
    pepperéktől eeevitték
    innen vóóót valaki?
    Külföldi fórumokról, ahol egy "picit" sokkal régebbi múltra tekint vissza a deszkázás, megtudtam hogy... :)
  • Muttley
    #2585
    Ilyet kőőőő szervezni jővűűűre Hungary-ban is a kritiköl messssssz mellett/ helyett :)

  • kikix12
    #2584
    Húú dejó hogy belinkelted ezt a videót :D Régen láttam csak elfelejtettem betenni kedvencek közé és utána elfelejtettem a címét :,D
  • Muttley
    #2583
    kössz, nekem is van 3 ;)

    #2582: nem vágom mééé vóót jó 0:30-nál lezúzni a zöld tájékozódó lámpát
  • skate00
    #2582

    milyen alacsonyan adják már a trükköket
  • skate00
    #2581
    nagyon jó kis kreatív videó, bár elég kellemetleneket esnek benne.
  • skate00
    #2580
    tudom, csak gondolom érdekes.
    am esetleg nem érdekel IRONfüggő? (itt van kép) ár:6
  • Muttley
    #2579
    én NEM a cipőre gondoltam... ;)
  • Rasztiman
    #2578
  • decoy
    #2577
    nemtom hogy kell videót berakni ezér csak linkelek sztem érdemes megnézni mert nagyon eszméletlen dolgokat csinál a csávóí:D http://www.youtube.com/watch?v=4qMUXPRTx-k őis kreatív:D
  • skate00
    #2576
    Nike shoes am a Nike nak vannak Vissza a jövőbe cipői, nemrég jöttek ki, konkréten azt a cipőt is lehet kapni , ami a videóban van, meg még egy párat, pl
    meg vannak Star Wars os modellek is, pl birodalmi lépegető meg ezis
  • Muttley
    #2575
    Na, rajta lesz-e ez Element 2011-es termékpalettáján - . -

  • Muttley
    #2574
    na, ja
    ceramics csapágy 40 e.-ért. Az talán egy picit horror
    ez a Super Swiss 6 gyorsul-e 3-szor jobban és tartja-e 3-szor jobban a sebességet, mint a Bones Reds
    lévén, hogy 3-szor annyiba is kerül, mint a Bones Reds
  • skate00
    #2573
    jah a kerémia csapágyak elég kemények, bár nekem használatra nem hinném hogy kellene, mert nem tudnék vele deszkázni annyira jól gurul
    "nem csak a tízes lépcsőkben látnak fantáziát"
  • Muttley
    #2572
    "elég jó kerék' van 2 féle is
    az a gondom, hogy külföldi szakik aszongyák, hogy a Bones Reds kategória felett nem szabad venni semmit, mert marketing parasztvakítás az egész
    a ceramics állítólag tényleg jobban tartja a sebességet, de az nem is 16 e.
  • skate00
    #2571
    ehez egy elég jó kerék is kell.
  • Muttley
    #2570
    Ér ez a Bones Super Swiss 6 - 16.000,- péééézt?
  • csgery
    #2569
    ígyvan, nem véletlenül van úgy, ahogy.
  • kikix12
    #2568
    Jaja értem én csak leszarom xD Majd egyszer ha már olyan szinten leszek akkor nekem is számítani fog :$
  • decoy
    #2567
    hát hidd el h jobb deszkásokból 10 et megkérdezel,9 azt mondja h számít trükköknél...pl flip nél biztos hogy számít. ha meg nem lenne fontos akkor meg nem lenne 1 centi eltérés vágod?:D
  • kikix12
    #2566
    Hát ha nekem egy trükk beadása valamin múlik akk az biztos nem ez :D Nekem teljesen mind1 h hogyan állok :D
  • leho94
    #2565
    ja, manualnál is érezni a különbséget, legalábbis nekem ott tűnik fel legjobban:D
  • csgery
    #2564
    Erre én írtam választ, az hova tűnt?:O Nem küldte vna el?
    decoy megmondta a frankót, már ráállásnál lehet érezni, h anose vagy a tail van hátul.
    SW trükköket érdemesebb nose-al pattintani, popshoveit is könnyebb...:D
  • decoy
    #2563
    milyen deszkások vagytok ti?:D először is nem eleje meg vége meg hátulja hanem nose és tail. másodszor van különbség a 2 között a profi lapoknál és ez szemmel is látható.általában egy centi eltérés van(nose a hosszabb). és tail kicsit jobban le szokott lenni kerekítve. amúgy meg sztem számít h hogy állsz. egy pop shovit elvileg könnyeb ha a nose-t pattintod. és pl egy flipnél is számít h tailt vagy nose-t húzod...
  • Muttley
    #2562
    fontos kérdés :)
    egyformák, ránézésre, érzésre feltétlen
    ha eleje-vége kell, vegyééé cruiser-t ;)
  • skate00
    #2561
    én arról különböztetem hogy ilyen a grippem
  • kikix12
    #2560
    Nem ezen múlik, hogy milyen jó deszkás vagy/leszel :D
  • kikix12
    #2559
    Elvileg az eleje kicsit keskenyebb, bár én még nem tapasztaltam ilyet(és nem is nagyon érdekel) :D
  • DarkRopEE
    #2558
    oké kösz :D csak az a gond, hogy 7ply lapom van és ugye az egyszínű :D de én se érzek sok különbséget.
  • leho94
    #2557
    én is úgy szoktam..:D de igazából nem láttam közte különbséget, 1-2 hónap után kifog alakulni melyik az eleje-vége:D
  • kikix12
    #2556
    Sokak szerint van ilyen, hogy eleje meg vége, de szerintem nincs. Ha meg akarod nézni, hogy melyik az eleje akkor azt a grafika alapján tudod megtenni. :,D
  • DarkRopEE
    #2555
    Sziasztok! Megtudná valaki mondani, hogy honnan lehet felismerni, hogy melyik a gördeszka eleje és vége?
  • csgery
    #2554
    Nemtudom:S
  • Muttley
    #2553
    Pepper is szokott
    karácsonykor leértékelést tartani?
  • skate00
    #2552
    ő nemtom biztosra, majd megnézem, de amugy jah(nagy valószínű)
  • leho94
    #2551
    7,5-es?:S
  • leho94
    #2550
    igen?:O
  • skate00
    #2549
    + ugyanitt eladó egy Iron függő, szintén ettől a gyerektől, bár ez az enyém , mert megvettem tőle, de aztán rájöttem hogy felesleges volt, mert a mostani is tökéletes, meg elég keveset deszkázok mostanában.
    szall ennek annyi baja van hogy az a rész ahol csúszni szoktak, ott le van jőve a festék, mert próbált felugrálni patkákra.
    ugyan ilyen tudom adni 8db függőcsavarral,(+anya) , DE nincs meg hozzá a 4db tengelyanya, meg csak 4 alátéttel tudom adni (a képen gyárilag 8 szerepel, én igy vettem csak 4 el) mert elhányta őket.
    az új ára 14e, én 7 be adom.