408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • FREAK
    #8
    Subculture volt már?? Wheel Of Time?
  • sannyi
    #7
    nekem az eg of empires 2 tetszett a legeslegjobban!
  • Cobra.
    #6
    A Nox-szal csak az volt a baj, hogy egyszer volt csak értelme végigjátszani minden karakterrel, mert fix pályák voltak csak nagyjából fix tárgyakkal. Grafikában viszont bőven verte a Diablo-t.
  • ollie
    #5
    A Homeworld az egyik kedvencem volt anno nekem is!
  • RangeR
    #4
    Homeworld sem lett olyan ismert mint amit remélni lehetett volna tőle egy végigjátszás után.(vagy inkább 3-4 után,mert annyiszor nyomtam le).Pedig az utolsó pályákon már a 2-3száz hajóból álló flották láttán a játékos csak gondolkozott, hogy most ennél durvább lehetne még???
  • RangeR
    #3
    Volt ilyen bőven!
    Dark Omen: a single szenzációs, a multi az egyik legjobb.Pont rosszkor jött ki, amikor a voodoo kártyáknak leáldozott, nvidián meg nem megy a 3d gyorsítás. Pillanatok (hetek) alatt kitörlődött a köztudatból.
    Warzone: ott a multi volt kemény és a látványossága ellenére 6-8 játékossal simán nyomtuk, nem akadt soha. A fegyverek változatossága pedig határtalan volt a patchelések után.
    Cossacks: ez csak inkább Magyarországon van hanyagolva. Alig ismerek lyan játékost, aki szokott vele játszani. Itt a gyenge reklámozást okolom. Pedig sok RTS játékos szeretne régi korokban játszódó gaméval nyomulni, ahol vannak magyarok. Ebben vannak, a 2. kiegészítőben, és ráadásul gyilkos módon lehet velük támadni a kuruc lovasság miatt.Early -rush a köbön! Az Age of Mythologit pl. élve felzabálja a Cossacks és mégsem...
    Nox: annak idején a Blizzard vs. Westwood anyázási hullám miatt az egyik banda azért utálta mert Westwood, a másik meg azért, mert olyan akar lenni mint a Diablo. Aztán beszopatták magukat, mert ekkora hangulatos Diablo klón azóta sem volt és nem is lesz sztem jódarabig.
    Hirtelen ezek jutottak az eszembe.
  • PREMIERE1
    #2
    Timeline
  • Sadun Tryst
    #1
    Ide olyan játékokról kell írni, amik már megjelentek, és sajnos a szakvéleméyn nagyon lehúzta öket, de a játékosok szerint nagyon nagy királyság volt, de eltüntek a sülyesztöben. Vagy a szakvélemyén istenítette, és Te is, de sajnos a nem megfelelö hirdetés miatt ez is eltünt a sülyesztöben....