408
Olyan játékokról sírjál ide, amit nem méltán értékelt az akkori világ!
  • I.C.ram
    #48
    Death Rally.
    Tyrian.

    Ez a két játék nagyon király votl az arcade játékok közül.
  • Valen
    #47
    nem volt szerencsém az Outcasthoz, de szívesen megnéztem volna, megnézném :((
  • antijedi
    #46
    a játékot még a demoja idejében pont a csucsszuer grafikájával reklámozták..., meg kiadáskor is..., a maga idejében szép votl az a game...
  • Valen
    #45
    HOD - legjobb platform játék főleg a végén az árnyékszörny megölésénél, meg hegyre felmászol és megváltozik a gravitáció :)
  • Voltan
    #44
    Há má még hogyne! Alapmű.
  • Valen
    #43
    Cyberia 1-2?? :)

    System Shoc tényleg jó volt :))

    MegaRacer 1-2 ?? :))
  • Sadun Tryst
    #42
    bazze! azzal nyomtuk még haverral 1szer régen egész tavaszi szünetben! a játékban mindig minket a jó kis animációk ösztönöztek, hogy végig kell vinni, no és történet! az a játék nagyon ott volt a toppon anno!
  • Roll
    #41
    Heart of darkness-re emlékeztek?
  • Sadun Tryst
    #40
    Outcast nekem is az 1ik kedvenc játékom lett anno mikor a Pc Guru-ban melléklet volt. sajna elötte nem is hallottam róla... de egyértelmü, hogyha a játék a megjelenésekor szebb, akkor biztosan nagyobb sikert arat...
  • Sadun Tryst
    #39
    System Shock 2? valakinek még rémlik ez a név? Deus Ex-nek ez a játék fektette le az alapokat! csak azér nem teccett sajna sok embernek, mert roszkor adták ki, és nem volt reklámja... no meg nem tetszett az amcsikank a bonyolult és összetett játékmenet! pedig olyan nagyon parás volt! én máig visszasírom...
  • Voltan
    #38
    A Fantasy Empires név mond valakinek valamit?
    Aztán ott van még a Harvester. Annál betegebb hangulatot és történetet még nem láttam játékban.
  • PiszkosFred
    #37
    Nox nagyon jo volt, maig egyik kedves es ude szinfoltja a jatekok vilaganak. Egyetlen egy baja volt - ami a vesztet is okozta - a mar korabbi valaki altal emlitett statikussaga. Mig a diablo azert random szorta a palyakat es a cuccokat, itt sajnos nagyon kotott volt minden. Ennek ellenere nagyon jo jatek, csak nem "ujrajatszhato" mint a tarsai.
  • PiszkosFred
    #36
    "The Hollywood Pictures" nevu gammocska. Aki mostansag olvasta a The Movies fele infokat, na olyat kepzeljen el, valamikor 8 evvel ezelotti kiadasban. Nekem nagyon bejott annakidejen. Masik nagy kedvenc a Stunts volt. Nemtom az mekkora nepszerusegnek orvendett mas korokben, de a mi barati tarsasagunkkal szabalyosan verremeno versenyeket rendeztunk egy-egy szerkesztett palyan. ;]
  • antijedi
    #35
    ja még egy:
    fifa 94 (ez volt az utolsó igazi jó fifa)
  • Esrohnoil
    #34
    The Black Mirror
    Ez egész új és nagyon hasonlít a Sanitariumra.
  • robotnyk
    #33
    nekem mellékletből :)

    PoPvel kapcsolatban: ennek örülök! hol lehetne eladási adatokat megtekinteni? tud valaki ilyen helyet?
  • antijedi
    #32
    tucatfts = tucat rts... :)
  • Lacc
    #31
    Az Outcast is nagyon über játék, főleg a zenéjével. Meg is van oridzsinálban :) Nem ám mellékletből, bótból :)
  • pluhi
    #30
    Tényleg elnyomtak belőle 2 millát. Ezért lesz folytatás.
  • antijedi
    #29
    gépelni ismét nemtok, pls ezt nézzétek el és dekodoljátok a szöveget :P
  • Lacc
    #28
    Ja igen a Sanitariumot is nagyon komáltam :) Vagy 10x végigtoltam a hangulat miatt :)
  • antijedi
    #27
    nos, az hogy menyire királyságok voltak nemtom, de nekem mindegyikbe volt ami teccet és mégse lettek oylan nagy világzenzációk:
    mechcommander 2
    outcast(bár csak a demoval jáccotam, de jó volt, bár még énis elfeledtem mire kijött a full :P)
    subcommander (remélem jól irom nevit, tucatfts de jo 5leten alapult szvsz)
    hearts of iron (én erről se halotam oylan hüdenagy hireket mint eu1-2 -ről bár lehet nem volt oylan "elfeledett")
    victoria (ua mint előző...)

    és a különdij: mechwarrior 3 és 4 (ez azért elfeledett mert a jogokat felvásárlo mikrofos elfelejtette folytatni pedig állitolag nem votl oylan sikertelen... :P)
  • Lacc
    #26
    A Nox mekkora kriályság volt. Multiban is nagyon király lehetett, bár azt nem volt alkalmam kipróbálni. A mágusnak volt kismillió szopatós varázslata :))

    Meg az Anachronox se kapta meg azt ami járt volna neki, számomra az egyik legmeghatározóbb game volt.
  • Esrohnoil
    #25
    The Longest Journey
    Sanitarium
    Valaki emlékszik még ezekre a nevekre?
  • robotnyk
    #24
    igen? a legutolsó amit hallottam róla, hogy a jenkiknél az első két hétben kb 40ezer ment el.
  • Tibre
    #23
    prince of persia the sand of time-ot ne írd,eddig 2 millió példányszámban fogyott :)
  • Alexease
    #22
    Ha nem felejtettem volna el a nevet, talan be is tudnam irni, hogy melyik az "elfeledett" jatek:)))
  • traXion
    #21
    Elfeledett játékok - Elfeledett topic
  • HuAn82
    #20
    Battle Zone

    Az első játék amelyet alig bírtam abbahagyni. ( A másik a Dungeon Keeper 2) Nagyon szuper bár állítólag "túl bonyolult". Amerikai viszonylatban?! Sajnos nem lett siker. A második részt meg teljesen elb*szt*k.

  • robotnyk
    #19
    lehet, példa erre a Combat Mission. egyik újságban 51, a másikban 89%ot kapott :) de azért vannak tényleg olyan játékok amik egyértelműen idekerülhetnek. amelyek nagyon jók voltak, de kutya nem vette őket. legutóbbi ilyenek: Rise of Nations, Prince of Persia: Sands of Time, Beyond Good & Evil (utóbbi kettő egyenlőre nagyon gyengén fogy, pedig tényleg klasszikusok)
  • Axon
    #18
    Akkor viszont hamar kifogunk jukadni a nekem tetszik/nemtetszik kategóriánál. Minden játék kedves valaki szívének és ugyanazt ultraszarnak (bocs a vulgaritásért) tartja más.
  • Axon
    #17
    A cossacks-ot még mostanában is nyomom singleben és multiban egyaránt, de ha már magyar egységeknél tartunk, a nemrég megjelent cossacks klón a The Entente is feledésbe merült rögtön a kiadás után. Pedig nekem nagyon bejön ez az I vh-s cossacks klón. Itt is vannak magyar csapatok, magyar szinkronnal, bár ez utóbbi felejthető. Itt már megjelennek a repülők is és a gépesített egységek is, na meg a hajóscsaták is több lehetőséget kaptak.
  • robotnyk
    #16
    commandos 3 szerintem azért merült feledésbe, mert gyenge eresztés, szal az nem is ide tartozik :)
  • Dave77
    #15
    Another World
  • Axon
    #14
    Ide írhatnánk még a Panzer General 3D-t is, ami szintén hamar feledésbe merült és a friss megjelenések közül a Commandos 3-at. Na az is egy felejthető darab.
  • Axon
    #13
    A Dark Omennel egyetértek.
    Kétszer nyomtam végig a single-t és nem győztem vele betelni.
    nemtúlrég újra el akartam indítani, de nem ment. Mostmár akkor tudom, hogy miért is. A voodoo kártyámat már rég lecseréltem és nem gondoltam arra, hogy ezért nem megy.
  • FREAK
    #12
    jaja ezek is mind (bár a T. Tycoon elég menő volt)

    Heavy Metal FAKK 2?
  • robotnyk
    #11
    Anachronox.
  • Loál János #10
    Blade of Darkness
  • zaki
    #9
    transport tycoon (deluxe)