339
Olyan játékok, amik érdemtelenül lettek túlpontozva
  • Sephi
    #339
  • Rincewind
    #338
    Valami megsúgta... ;)
  • Sephi
    #337
    En SNES-re ertettem :PPPP
  • Rincewind
    #336
    Num 9 a nagy- és Num 3 a kis rugás. :D
  • Sephi
    #335
    En az elso harom MK-nak az oszes karakter kivegezt kombot egy egybe nyalansagokat kivurol tudtam! Most mar azt sem tudom mi volt a rugas gomb szal ::)
  • mohus
    #334
    de láttam alább az MK hozzászólásokat

    nekem MD-on vol/van meg és a titkos véres kódot is sikerült beleütni...nem úgy mint a dedós vérmentes SNES verzió...nomeg játékteremben is nyomtuk

    a többi rész a MK:DA-ig csak árnyéka volt önmagának, az úcsó rész klafa lett (MK history meg kripta meg csomó nyalánkság)...és simán alázta akkoriban aztán az MK részeket pl egy Killer Instict a 3D verekedősekről nem is beszélve
  • Sephi
    #333
    nem kohi :)
  • mohus
    #332
    kell az Xboxos forráskód?
  • Sephi
    #331
    Dehogy dol! Nekem az volt az elso jatekom (DO) ilyen stilusban es aztan Pc-re is megszereztem hogy lanozzunk 1000-el :)
  • Rincewind
    #330
    PS2-re én csak a Fire Warriort ismerem. DO-ről nem tudtam sorry, de azért ugye nem dőlt össze a világ?
  • Sephi
    #329
    Mivan?

    A Warhammer 40.000 van Ps2-re es a Dark Omen meg van Ps1-re :) Olvasal mar utana csoppet pliz!
  • Rincewind
    #328
    PS2-re nincs semmi. És nekem nincsenek meg a körökre osztott játékok, mert nem igazán nyerték al anno a tetszésemet, így aztán nem is vettem meg őket. DC-n keresgélj, de nem fűzök hozzá túl sok reményt.
  • rrroka
    #327
    körökre osztott és ps2... :)))
    bár a chaos gates mega rites PCre is jolenne, neked megvan? esetleg copy...
  • Rincewind
    #326
    >>>Jé ez meg milyen játék? látom marinek repkednek benne és orkot hentelnek.
    A legújabb Warhammer 40.000 RTS, PC-re.

    >>>A DarkOmen télleg ultrasztár.
    Így van. ;)

    >>>Van ps2-re? :)))
    Mi, Dark Omen? ;)
    De amúgy egyik sincs, ezek PC-s játékok.

    >>>bár nekem inkább vmi körökre osztott kellene.
    Az van dögivel, a Warhammer 40.000 Rites of War és a Chaos Gate, ami most az eszembe jut, de asszem nem csak ezek vannak.
  • Rincewind
    #325
    Nekem nagyon tetszik, igaz csak az első részével játszottam. Szerintem baromi szép grafikája van (a víz benne pl. gyönyörű), elég poénos a játékmenet és kellő kihívást is nyújt. Mint platformjáték remekül megálja a helyét az én szememben.
  • Sephi
    #324
    En is igy gondolom szal ja.
  • aabyssx
    #323
    "SZVZS"

    Eh!
  • aabyssx
    #322
    Maximo (mindkettő)

    SZVSZ unalmas és snassz játék annak ellenére, hogy egy-kettő pillanatban igényes megvalósítás tapasztalható. BTW 80-85% körül értékelték (SZVZS nem ér annyit).
  • rrroka
    #321
    Jé ez meg milyen játék? látom marinek repkednek benne és orkot hentelnek.
    A DarkOmen télleg ultrasztár.
    Van ps2-re? :)))
    bár nekem inkább vmi körökre osztott kellene.
  • Lammer
    #320
    De eccerüen nem bírok vele 10 percnél tovább jáccani, olyan hülye a kamerakaezelése, hogy soxor beszívja az ember!!!
    Jah és olyan eszement pörgős, hogy eccerüen nem élvezet...
    :(
    Haverom átjött és nem lehetett kirugdalni a kontrollert a kezéből, mondom neki, "most írtam ki neked, huzzá ma haza wazze"
    jaaaaj anyám!!!
  • Sephi
    #319
    Hmm nekem meg egy het amig megkapom... hogy menne ma' gyorsabban a posta hihe :)))
  • Martin576
    #318
    Jujj, ez brutááál! Be is pisiltem egy kicsit! Remélem lesz benne Imperial Fists! ;)
  • aabyssx
    #317
    Pedig brutális értékeléseket kapott.

    http://www.gamerankings.com/htmlpages2/561532.asp
  • CHEAPBOY
    #316
    s a sirenben nem is fogsz csalodni azt garantalok:)

    Mindent ut.
    Kicsit debil japani sok helyen (mjd jossz azt jot rohogunk rjata:P)... de egyebkenmt csillagos 5os:)
  • Ramza
    #315
    Amúgy alapvetően nem tudom minek mentem bele ebbe a "vitába": annyira nem a szívem csücske a játék, hogy védnem kelljen :D

    Egyébként ha már a várakozásoknál tartunk (ez a topik már úgysem a régi :) - én egy olyan játékot várok, ami végre megveri a Silent Hill 1-et.
    A Siren-ben remélnykedem nagyon...
  • Ramza
    #314
    Ha konkrétan csak azt vesszük alapul, hogy egy ugyanolyan játék szebb változatban üt-e nagyobbat, akkor szerintem a válasz: igen.
    Ha kicsavarjuk az egészet, és úgy közelítünk a kérdéshez, hogy jobb lesz-e egy játék attól, hogy szebb egy másiknál, akkor válasz: nem feltétlenül.
    De ha választhatnék (csak felvetés szintjén), hogy fél év múlva jöjjön ki ps2-re a HL2, erőteljesen a pc-s verzió mögött kullogva minden szempontból, vagy pedig fejlesztgessék, optimalizálják még egy évig (akár csak a grafika szintjén is!) ps3-ra, akkor gondolkodás nélkül az utóbbit választanám.

    ---
    még egy dolog, félig ide tartozik, félig nem: néha a külsőségeknek is lehet hatásuk a játszhatóságra. Gondoljunk arra, hogy a ps2 memóriaproblémái miatt nem tudnak belökni egy akkora pályát egyben, mint máshol. A Splinter Cell esetében ezt viszonylag igényesen, kulturáltan megoldották, de azz esetek többségében nincs ez így.
  • aabyssx
    #313
    Az "évek óta változatlan lebegő pisztolyos játék" minősítést most nem leminősítésképpen akartam szerepeltetni a véleményem szerint többrevaló játékokkal szemben (dehogynem, de a kérdésem nem erre irányult), hanem azt akartam kifejezni, hogy ez konstans (évek óta).

    De ha a kérdésemet Te is jobban tanulmányozod, akkor kiderül, hogy (fogalmazási késségeim korlátaitól eltekintve) arról próbáltam érdeklődni, hogy mitől ütne nagyobbat az új konzolon. És még opciót is adtam, ha esetleg csak a grafikától ütne annyival nagyobbat, mivel akkor a többi tartalma elég kevés lehet. Gondolok itt pl. a Metal Gear 1-re, amivel tesóm éppen most játszik PS1-en és az elavult grafika egyáltalán nem érvényesül abban, hogy zseniális műnek élje meg. Pedig az sem egy bonyolult játék.

    BTW az átlag szamuráj játékok SZVSZ a hulladékok közé tartoznak...
  • Ramza
    #312
    Ja, gyakran az a legbiztosabb!
    Itt van pl. a Suffering, hallott róla valaki bármit is egy hónappal ezelőttig?
    Nem nagyon. És állítólag durvább és mocskosabb játék a Manhunt-nál, tehát nálam tuti befutó :)
  • Ramza
    #311
    Oké, legyen érdektelenség.
    Tudod ám, hogy miről beszélek.
    Nézd meg az egész kérdést a másik oldalróL. Vizsgáld meg, hogy a kedvenc játékaid mennyivel összetettebbek ennél ("Megyek, oszt lövök egy lebegő pisztollyal egy állatira megszabott pályán haladva").
    De úgy jó őszintén, saját ízlésedet se kímélve gondolj bele.
    Mennyi bonyolultabb játékot találtál?
    (nem azt állítom, hogy nincsenek összetettebb ötletek, csak azt, hogy pl. egy Rez, vagy egy átlag szamuráj-játék még bőven ez alatt van... ami nem jelenti azt, hogy rosszabbak, csak azt, hogy nem biztos, hogy mindent ez alapján kellene megítélni)
  • Sephi
    #310
    En mar nem is almodozok semirol mert mostanaba minden amit varok kiderul hogy egy nagy baromsag!
  • aabyssx
    #309
    gyűlölettel = érdektelenséggel

    Így megállja a helyét, de azér' kiváncsi volnék...
  • Ramza
    #308
    Láthatólag olyan mélyről jövő gyűlölettel viseltetsz a játékkal szemben, amit semmilyen racionális érv nem tudna megingatni.
  • Ramza
    #307
    Erre most akkor inkább nem válaszolok :D
  • aabyssx
    #306
    Mitől ütne jobban? Megyek, oszt lövök egy lebegő pisztollyal egy állatira megszabott pályán haladva. A lényege ugyanaz, mint a 3 évvel ezelőtti játékoknak.
    A jobb grafikától ütne? Vagy attól, hogy már nem csak ellenségbe lehet lőni, hanem esetleg egy hordóba is? Nem értem.
    Mert ha csak a jobb grafika miatt ütne, akkor az elég gáz...
  • Ramza
    #305
    Most már annyit csúszik, hogy az lenne a legjobb, ha konzolokon csak a következő generációval jönne mondjuk nyitójátékként.
    Késne a pc-s verzióhoz képest, de legalább ütne.
  • aabyssx
    #304
    Öjj! Akko' mingyá én is elkezdek angol nyelven EA játékokat "tesztelni" és várom, hogy mikor vesznek meg kilóra.
  • Sephi
    #303
    Half Life 2 vajon milyen lesz konzolom?

    Felek hogy akarmenyire is dicserik es varjal , ez a jatem mesze nem lesz annyira jo. Tul sokat huzzak es az emberek mar csodarol almodoznak... nem lesz ennek sem jo vege.
  • Ramza
    #302
    van = vagy
  • Ramza
    #301
    Gondolom téged is naponta keres meg van 5 kiadó, hogy nagyobbnál nagyobb összegeket utaljon a bankszámládra :)
  • hzx
    #300
    Ja, all right then. Btw, sok fansite van, akik arra gyúrnak, hogy játékokat akaszthassanak le a kiadóktól, de sok olyan is, aki nem.