281
Az új Resident Evil film
  • Police88
    #81
    Látszik,hogy mindenki szanaszét dolgozza az agyát. :)

  • Police88
    #80
    Nehéz is ez a zombi ölösdi. :)
  • Police88
    #79
    A kis aranyos. :)
  • Police88
    #78
  • Loál János #77
    Lényeg a lényeg: Kaplan-nak nagyon tetszik a Resident Evil, de még jobban tetszik a Dawn of the Dead (az eredeti), a 2004-es Dawn of the Dead-et még nem látta, de bízik benne, hogy az is király lesz. :D
  • Solid Snake GH
    #76
    Én már elvesztettem a fonalat... :D
  • Loál János #75
    Ok!
  • Kaplan
    #74
    Bocs de most mondom jobban tetszik! Az alapmű a re akció film egy csipet horroral.
    Végre megértettük egymást, bocs!
  • Loál János #73
    Visszaolvastam, és nem látom, hol mondtad ezt, pont ezért kérdeztem. Konkrétan leírva először a #70-ben láttam. A #66-ban "A Holtak Hajnala tényleg király lesz! A régi láttam az is király volt!", ebből számomra nem derül ki, hogy jobban tetszik neked a Resident Evil-nél.
  • Kaplan
    #72
    Az mondtam a dawn of the dead jobb mint a re , mert az alapmű . Szádba rágjam? Mit nem értettél ? :
  • Loál János #71
    Akkor most olvasd el mégegyszer a kérdést, köszi.
  • Kaplan
    #70
    Istenem! Azt mondtam , hogy a holtak hajnala jobb mint a re a régi, az új még nem biztos.
  • Solid Snake GH
    #69
    A Resident Ebil inkább mangásabb, japcsisabb stílusú zombitéma, míg a Dawn of the Dead a zombifilmek alapműje.
  • Solid Snake GH
    #68
    Akit érdekel, nyitottam egy Holtak hajnala topikot!
    Ot aztán kitárgyalhatunk mindent, amit az élőhalottakról tudni akartatok, de sohasem mertétek megkérdezni! :)
  • Loál János #67
    Szerinted az eredeti Dawn of the Dead-nél jobb a Resident Evil? (Persze figyelembe véve azt is, hogy '78-ban készült.)
  • Kaplan
    #66
    A Holtak Hajnala tényleg király lesz!
    A régi láttam az is király volt!
    MEg a romero által rendezett "Az Élőhalottak Éjszakája c." film is üerel mindent.
  • Solid Snake GH
    #65
    Mondok neked egy horrort: a Holtak Hajnala
    Az azért horror, mert a zombik nem egy várost, hanem az egész földkerekséget lepik el, ezért sokkal nagyobb a klausztrofobikus, "nincs hová menned" érzés, ami a horrort igazi para-horrorrá teszi.
    Amúgy a Kaptár is lehetett volna ilyen klausztrofobikus horror-mozi (ugye földalatti laboratórium, ahonnan nincs kiút),ha a zombikat vérszomjasabbá és fürgébbé teszik, mint pl. ugye a Holtak Hajnalában.
    Attól eltekintve jó kis film az első RE mozi is, és a RE2 filmtől is ezt várhatjuk el: töménytelen akciót, egy cseppnyi parával, egy rakás maszkírozott statiszta-zombival, és pár CGI szörnnyel.
  • Kaplan
    #64
    Csak egy dologtól kell vigyázni, azt mondják azért szar mert nem horror. Ezt már az elejétől nem horrornak csinálták. Szóval attól kell vigyázni , hogy olyan legyen mint egy csinos szőke üresfejü lány=jól néz ki , de semmi mondanivalója nincs.
  • Loál János #63
  • Solid Snake GH
    #62
    Jé, most veszem észre, hogy az Apocalypse-ben is lesz bullet time! Királyság!!!
  • Kaplan
    #61
    Hát igen a Kaptár űberkirály volt akárki akármit mond. A bakik, és a mikrofonok ellenébe. (Nálam Michelle Rodriguez vitte a pálmát). És ez az Apocalypse trailer!!!! Az állam vissza kellet szöggel rakni. NYOMORÚLT LETTEM!
  • Solid Snake GH
    #60
    Valóban, az első RE filmet a játékbeli első rész előzményének is tekinthetjük.
    Ehhez képest a folytatás tényleg a játékbeli harmadik részre fog hajazni.
    Azért sajnálom is egy kicsit, jó lett volna mondjuk, ha a második részből megismert Leon S. Kennedy-t és Claire Redfield-et is viszontláthatnánk a moziban.
  • Sephi
    #59
    Nem ertem a logikat. Az elso reszt azzal baszak el hogy alig van koze magahoz a jatek elso reszehez es akkor a masodik reszt a jatek harmadik reszere mintazzak. Bisztos van logikaja csak en nem fogom. Egyebkent a trailer erosen utos vaz... ebbol lesz valami.
  • Seth
    #58
    Hűha...nem mondod
  • Solid Snake GH
    #57
    Milla Jovovich (Alice) szereplése kötelező, mivel az első részben, a Kaptárban (ami előzménynek felel meg, mivel Racccoon City-t ott még nem lepték el a zombik) ő volt a főhős.
  • Seth
    #56
    Igen a Milla az Alice, játékba nincs ilyen karakter
  • Factor_007
    #55
    őőőő...Alice...az ki?Milla Jovovich?
    Sajnos én csak a RE 3-al játszottam, és Jillen kívül nem nagyon vágom a szereplőket. Alice szerepelt egyáltalán a játékban?
  • Seth
    #54
    Szerintem meg Alice nem kellene bele....
    Főleg most amikor ő a nagy zombiölő és majd ő fogja kioktatni a többieket
  • Solid Snake GH
    #53
    Azért, mert az Apocalypse a Resident Evil 3-Nemesis alapján készül, és ott sincsenek Redfield-ek, csak Jill, Carlos, Nicholai, Michail, stb.
    Ők mindannyian benne lesznek a filmben, csak azon csodálkozom, hogy míg a játékban Nicholai egy öreg, 60-as kommandós volt, addig itt egy 30 éves vöröshajú "répafej" fogja alakítani.
  • Sephi
    #52
    Mijarakert raktak be Jill -t ha Redfield-eket nem?
  • Sadun Tryst
    #51
    hm...
    sajnálom, h nem parás "alig 2-3 túlélővel 10000 zombi ellen" felhozatal lesz... má megint katonaság, meg sok civil, etc. sajnos látványfilm lesz. :(
  • Solid Snake GH
    #50
    Hát tuti, hogy nem lesz olyan para, mint pl. a Holtak Hajnala, de azért dögös kis akciómozi lesz.
    Csak azt sajnálom, hogy a Nemesis-t nem mutatják szemnből, csak így oldalnézetből. :)
  • Factor_007
    #49
    szerintem ez a film gyenge lesz :((( így a tréler alapján
  • Serpa
    #48
    Resident Evil Apocalypse trailer
  • Police88
    #47
    kösz. (már azóta rá jöttem)
  • Sadun Tryst
    #46
    Monster Galery, majd ott írd be a keresőbe a szörnyed nevét. oszt ha van azonos nevű, akkor pont alapján kell megkeresni... :)
  • Police88
    #45
    De hogy lehet megnézni hogy milyen szörnyet alkottam?
  • Sadun Tryst
    #44
    én most vettem észre! :D
  • Waterhorse
    #43
    Elég régi újdonság:)
  • Sadun Tryst
    #42
    csekkoljátok a honlapot :)
    lehet saját szörnyet is csinálni! :D