281
Az új Resident Evil film
  • guardian hero
    #241
    Igaz, bár ott nem érzelmi, hanem racionális okokból tartották ott. És nem etették, pont azt várták, mikor döglik éhen :).
  • ALCATELGOD
    #240
    de nekem bejött ez a film, legalábbis a semmitől jobb volt...
  • ALCATELGOD
    #239
    Nem.... az volt a 28 nappal későbben is, tudod mikor a csávesz elereszti a lepedőknél.....
  • guardian hero
    #238
    Ja, lekötözve életben tartott zombi -> Holtak hajnala
  • guardian hero
    #237
    Templomban bemenekülés -> 28 nappal később
    Vicces néger lúzercsávó túlél mindent -> Holnapután
    Sniperrel zombikat céllövöldéző redneck -> Holtak hajnala eredeti + remake
    Brutál elpusztíthatatlan főboss -> kismillió film, nem volt túl eredeti ez a Nemesis karakter
    Brutál elpusztíthatatlan főboss szíve meglágyul és feláldozza magát -> ilyet is láttunk más sokat, pl legutóbb AvP
    temetőben előmászó hullák -> tipikus klisé, csak azt tudnám mitől olyan porhanyós a föld, meg hogy a koporsóból hogy másznak ki, meg hasonlók...
    Helikopter leszedése páncélököllel -> uncsi...
    Falon függőlegesen futás -> Mátrix

    Nem is az a baj, hogy teli van ilyenekkel, hiszen mint tudjuk nincs új a nap alatt. Az a gáz, hogy a rendezés, a színészi játék, a látvány és a történet mind annyira érdektelen, hogy volt időm észrevenni ezeket. Én sajnálom legjobban, hogy ilyen irányba vitték el ezt a szériát.
  • varin
    #236
    tény, hogy volt benne 1-2 nagy zombis filmből ellopott jelenet... pl. a pap aki eteti a húgát... de attól még istenkirály ez a film... és akik idejönnek fikázni azok indokoljanak ha kérhetném
  • a
    #235
    sztem ez egy semmit mondó xar film
  • sirdond
    #234
    biztos hogy te ezt a filmet láttad?
    melyik jelente volt szerinted sablonos?
  • guardian hero
    #233
    Nekem az első rész bejött, ez viszont szerintem egy eszetlen akció-orgia lett innen-onnan lopkodott, ordító sablonokból összetoldozva-foltozva, nulla hangulattal. Többet vártam.
  • varin
    #232
    Nemesis baromira hasonlított magára :) nagyon jól megcsinálták. Ő is és Jill is mintha a játékból léptek volna ki
  • sirdond
    #231
    nekem teccet a film, sztem sokkal jobb volt mint az első rész
    amúgy a nemeses az tökre hasonlít a falloutos szupermutánsokra nem?
  • varin
    #230
    Ja nem... biztos, hogy az volt az utolsó mondat, hogy a kezelés használata közben mellékhatások léphetnek fel. basszus, be kell ülnöm mégegyszer megnézni a filmet :)
  • varin
    #229
    Huhh ha jól emléxem vmi ilyesmi szöveget nyomtak be, hogy a kockázatok és mellékhatásokért az umbrella coporation felelősséget nem vállal. nem nagyon figyeltem, hogy közben mit mutattak a képernyőn, csak a szöveget hallottam :) de oltári nagy volt
  • JackDaniels #228
    Fax egy film volt. Az első rész még elment, de ez egy rakás xar.
  • Kaplan
    #227
    Ja nekem is küld már el én nem maradtam ott!!!
    Én fax!!!
    Privibe pls!
  • Seth
    #226
    Mi az,mi az jajj de kiváncsi vagyok,írd már meg privibe ha ide nem akarod. Csak ezért nem fogom újra leszedni...
  • varin
    #225
    Fontos !

    mindenki maradjon bent a moziban a stáblista alatt... a stáblista közben lesz egy oltári nagy poén :DDD megéri csak miatta megnézni mégegyszer a filmet !!!
  • Tatyla
    #224
    ezerszer...
  • Kaplan
    #223
    Na megnéztem! Háááááttt....
    Nem is tudom , picit összecsapottnak érzem , kevés a zombis jelenet sztem .... Nemesis jól megvan csinálva de a végén hülyeség amit alice és nemesis csinál , miért kellett?
    Jill naon nagy karakter az elején amikor beront a rendőrőrsre és az nagyon kemény
    FIGYELEM A VÉGÉN AKKOR SPOILER VAN , HOGY.....
    Mostmár csak azért is kíváncsi leszek az Afterlifera , hogy megtudjam , hiddjek-e a szememnek vagy csak egy jó tervet eszelt ki Jill-Oliveira.... A Feka csávó nagyon nagy .. Nikolájt sajnálom egy nagy beszólása volt: Ül!!! Akkor volt áááá....király! Aki látta tudja .
    Rövidnek éreztem a filmet az jó volt , hogy belevették a fjátékbeli szereplőket.
    A hibákat leszámítva , egész élvezhető film volt... megnézem az Afterlife-t de nem akkora lelkesedéssel mint ezt... Sajnálom , hogy egy picit összecsapott folytatást láttunk aminek az volt a feladata, hogy még több pénzt behozzon a konyhára . Nem érzem , hogy nagyon megfeszítették volna magukat a forgatáson.
    Ez a tipikus szódával elmegy film, pedig én akkora re fan vok hiddjétek el ha olyan jó film lenne nem lennének eléggé vegyes érzelmeim.
    A SPOILER: -Nem eljárás indúlt Jill és Oliveira ellewn hanem átálltak de nem hiszek még mindig a szememnek . Lehet adtak nekik egy ultimátumot..

  • Punker
    #222
    az első résznél jobb volt szerintem
  • Solid Snake GH
    #221
    Én úgy 75%-ra értékelném...részletes véleményemet majd később osztom meg! :)
  • varin
    #220
    cinem=Cinema
  • varin
    #219
    Érdekes... a cinem 80%-ot adott a kedvenc filmünkre, a Vox 20-at... mindjárt elolvasom, hogy mit írnak róla !
  • Riker
    #218
    Sajnos nem ma láttam,a filmet,és már letöröltem,szóval csak az emlékeimre hagyatkozva válaszolok.

    -a temetőben is megfertőzheti a vírus,mivel a halott sejteket kelti életre,nem?
    -Biztos indult ellenük eljárás:)
    -Többihez nem tudok hozzászólni,ahhoz látnom kellene a filmet.

    Viszont sztem nem annyira fantasztikus film.Oké,mint mozifilm nagyon jó,nekem is tetszett,de mint egy Resident Evil film 2.része borzalmasan rossz,szóval ha lehordják,azt sztem igazságosan.
  • varin
    #217
    Üdv mindenkinek, először írok erre a fórumra és leírnám a filmről amit tudni érdemes !!!

    Tehát Spoiler !

    Rendkívül szimpatikus volt nekem az első részben Matt karaktere. Sajnálom, hogy Nemesis lett belőle. Sajnos nem ragaszkodik annyira a játékhoz mint szeretném. A játék nagyrészt egy rendőrörsön játszódik, a film pedig sok helyszínen. Már kétszer néztem meg a filmet, de Alice karaktere a film első felében nagyon mű volt. Ez alatt azt értem, hogy amikor beugrott motorral a templomba, leszaltózott a motorról az eléggé sablondolog volt. Jill veszettül jól néz ki :) De az a másik csaj(ázsiai) nagyon ronda volt. Olyan feje volt mint egy transzfesztitának. Lenne 1-2 észrevételem a filmmel kapcsolatban, ezeket a film nézése közben írtam ki:

    -A kiscsaj amikor jönnek érte az "ügynökök" otthagyja a föciatlaszát a padon
    -Teljesen üres az utca amikor karamboloznak... sehol egy ember
    -Dr. Ashfordot alakító színésznek nagyon szar a hangja :)
    -Amikor Alice kijön a kórházból akkor még rajta volt az orvosi köpeny kitűzője, viszont amikor leveszi a fegyverboltban akkor már nem....
    -A temetőből hogyan jönnek elő zombik ?? megfertőzte őket a sírban is a vírus ? vagy csak elbújtak oda ?
    -Nikoláj miért halt meg ? Tök nagy arc volt :)
    -Dr. Ashfrodból hogy lett zombi ? hiszen fejbelőtték... utólag már nem fertőződhetett meg... vagy mégis ?
    -A film végén az volt, hogy Olivera és Jill megvádolták az UC-t, hogy ők robbantották fel a várost. Nos mivel ez nem bizonyosodott be, miért nem lett bírósági tárgyalás rágalmazás vádjával ?

    A kedvenc filmem volt a Kaptár, mostmár ez :) Fantasztikus film volt. Remélem, hogy nem hordják annyira igazságtalanul le a kritikusok. Érdekesség, hogy azért nem lett Resident Evil 2: Nemesis a címe, mert van egy ilyen Star Trek film. Ma éjszaka azért megnézem mégegyszer a filmet. A Cinemától 80%-ot kapott, úgyhogy sikeres KELL legyen ez a film Amerikában is. És a befejezés alapján egyértelmű, hogy KELL legyen 3. rész is ! Adódik a kérdés, hogy a 3. részben az UC fogja irányítani Alice-t ?

    Egyébként a mo-i bemutató Január 13.-án lesz.
  • Serpa
    #216
    megnéztem.

    egy szinten van az első résszel, és szeritem nem ez volt az utolsó rész.

    ennyi.
  • Waterhorse
    #215
    A premier még mindíg ez!:)))
  • Janoooo
    #214
    Én már kb. 2 hónapja láttam, csak szar minőségben. Egyépként nagyon jó film. Jobb mint az első rész.
    Nem tudjátok, hogy mikor játszák a mozik? Mert erről semmit nem hallok.
  • Solid Snake GH
    #213
    Én ennyit írtam be a Keresésnél: Resident Evil Apocalypse DVDRip
    És voilá, bahozott egy csomó avit, amik közül kikválaszottam a megfelelőt.
  • janos666 #212
    Szerinted nem azért kérdeztem meg a filenevet hogy DC-n megtaláljam?
  • Solid Snake GH
    #211
    Nos.....nekem nincs semi bajom a Qix verzióval...
    Mindenesetre próbáld meg DC++-on, én is onnan szedtem le.
  • janos666 #210
    De az nuked-olt, a fórumukon is szidják, hogy nem szabadna propernek hívni... És én a konkrét filenévre vagyok kíváncsi (amúgy ezt is az Nforcen találtam).
  • Solid Snake GH
    #209
    Azt nem érdemes leszedni, azóta kijött egy újabb, melyen nincsenek olyan dekódolási hibák, mint a KJS-nél. Ez pedig a QiX verzió. A teljes nevét az NForce-on megtalálod.
  • janos666 #208
    Nemtudja valaki mi a pontos fileneve az Xvid-es DVD-Rip-nek ami 2004.12.10-én jelent meg egy KJS nevű csoport keze alól?
  • Solid Snake GH
    #207
    (van)
  • janos666 #206
    Van már ennek a filmnek DVD-rip verziója?
  • Dynamic
    #205
    De a magyar verzióban főcím volt, így ebből a szemszögből nézve nem baromság.
  • Alien
    #204
    Az előzetesben úgy reklámozzák, hogy Kaptár 2 -Apokalipszis. Ami kicsit baromság, ugyanis a Hive (Kaptár) az első rész alcíme volt, de mindegy :)
  • Kaplan
    #203
    persze
  • mochee
    #202
    Vannak már ezek a filmek, hogy Alone in the Dark, Bloodrayne????