281
Az új Resident Evil film
  • kenderzen
    #281
    http://rapidshare.com/files/90828159/14_-_Resident_Evil_Main_Theme.mp3.html

    Marilyn Manson - Resident Evil Main Title Theme
  • kenderzen
    #280
    már csak ezért a játékért is megéri majd venni 1 ps3at ....
  • Darthmushroom
    #279
    Valaki nem tudja annak a szám cimét amivel kezdődik a film???
  • GVG
    #278
    látom más is kiszúrta, hogy a föld alatt a hullák egymást harapdálják xD

    föleg hogy a zombik az élö húsra mennek
  • apocalypse0
    #277
    tény, hogy az első sokkal jobb volt, de sztem ez is jó.
    Deh, izlések és pofonok
  • nihillus
    #276
    Ez egy szar film. Nem is: OLTÁRI SZAR FILM!!! Az elsőtől sem ájultam el, de ez aztán tényleg fájt.
  • herotom
    #275
    Na hali
    Itt az elsőszámú Milla Jovovich rajongó :-)
  • Gabyee
    #274
    most néztem bele,csak az első húsz percet bírtam aztán off.
    egy szó jut eszembe erről a fenomenális alkotásról:SZÁNALMAS
  • Vero20
    #273
  • Kaplan
    #272
    Nem baj csak JÖJJÖN :)
  • Waterhorse
    #271
    SPI szerint, de sztem még előfordulhat plusz/minusz 1-2 hét.
  • apocalypse0
    #270
    ráadásul egyedül csinálom az oldalt, suliba járok
  • apocalypse0
    #269
    jogos, csak kicsit lusta vagyok :D
  • Kaplan
    #268
    Bocs nem érdekel :P
    Nem rossz, de tartalmatlan.
    Én meg pár barátom csináljunk a residentevil hun-t ez most lett 2.0 így még tartalom alíg van rajta , de már alapból több infó van mint a tieden.
    Az infókra kéne gyúrni ;)
  • apocalypse0
    #267
    és ez biztos?
  • apocalypse0
    #266
    ZSÍÍÍÍÍÍÍÍÍR!!!

    Akit érdekel a Resident Evil:
    - T - - - Virus - - -
  • Kaplan
    #265
    EZAZ!!
    Már nagyon vártam!
    Végre , de azért némi kárpótlásként jöhetne egy két extra.
  • Waterhorse
    #264
    október 27-én jelenik meg DVD-n
  • apocalypse0
    #263
    a - T - - - Virus - "elkészült"!
    by apocalypse webdesign
  • apocalypse0
    #262
    Üdv senki!
  • Kaplan
    #261
    Hehe :)
  • vg
    #260
    Jajdejó! Kár, hogy nem érdekel szinte senkit...
  • apocalypse0
    #259
    - T - - - Virus -
  • apocalypse0
    #258
    Az intro kijavítva, és örömmel jelenthetem, hogy az oldal hamarosan elkészül!
  • Kaplan
    #257
    Tudjátok én meg pár barátom csinálta a residentevilhun.uw.hu
    Nah most 2.0 jön kérem szépen ;)
    Sokkal jobb lesz csak várjátok ki.
  • apocalypse0
    #256
    Köszi, az észrevételeket, hamarosan kijavítom
    Resident Evil rulz
  • Waterhorse
    #255
    Az SPI forgalmazza. Ott még nem írnak a DVD-ről, és ha ott nincs akkor sztem sehol. Nyár végére legkésőbb biztos kijön.
  • Mayday
    #254
    Nem tudjatok, mikor lesz RE2 DVD megjelenes kishazankban? nem talaltam rola sehol infot.
  • sirdond
    #253
    most nézem, hogy nem is "végére", hanem "elejére" van a szövegben, de így meg méginkább ki kellene cserélni
  • Adrian Graves
    #252
    Ez a T-Mobile új szolgáltatása? :)
  • sirdond
    #251
    hm, nem rossz az oldal sőt, kifejezetten tetszik is, de rögtön vmin megragadt a szemem, hogy amikor írja szöveget: ... a XIX. század végére...
    na annak nem XXI. századnak kéne lennie??
  • apocalypse0
    #250
    Az első jobb volt, de azért ez is zsír volt.
    - T - Virus - - -
  • Lammer
    #249
    bocs mint RESIDENT EVIL FAN(most ne hajigaljatok ram a kovet, only PCmeg KONZOlon) vegignyomtam minden reszt, de enyhen nem RE2 lopott 28tol, hanem forditva, ugyanis AZ EREDETI jatekban van templomos helyszin is, azt szerettek volna koreografalni,hat nem sikerult, amugy nem rossz a film, modern porgos akciohorror... csak sajnos elmarad messze az eredeti feelingtől....
    tobbivel egyetertek
  • CSOCSO
    #248
    nem csodalkozom ha nem tetszett..szerintem uberfosadek ocsmany film... 2 pontot nem er meg..
  • guardian hero
    #247
    A templomhoz annyit fűznék hozzá, hogy a 28 nappal később csávóját is a templomhoz vonzotta valami, aztán menekülnie kellett. Itt is a templomban kerestek volna menedéket, de nem jött össze.
    A 28 nappal későbbben voltak sokkal eredetibb rejtekhelyek: az édességbolt az alujáróban, a panelház teteje, vagy mikor elmentek vidékre... Ezek nagyon realisztikus, eredeti dolgok voltak. Vagy a Holtak hajnalában a pláza, mekkora ötlet! Ehhez képest itt egyedül az iskola lett volna valamennyire eredeti, karakteres helyszín, de szinte semmit nem hoztak ki belőle. Most hogy így belegondolok, a konyhai kutyás jelenetről a Jurassic Park meg a raptorok jutnak eszembe :). Asszem nem fogott meg ez a film...
    Sokkal jobban be lehetett volna mutatni a pusztulásra ítélt Racoon city hangulatát, csak több mellékszereplő, apró emberi epizód (mint a pap a templomban, bár mint mondtam az sem volt túl eredeti), meg több ötlet kellett volna az uncsi akció helyett.
  • guardian hero
    #246
    Én is írtam hogy nem azzal van a bajom, hogy klisékből építkezik, hanem hogy mennyire feltűnően teszi.
    Ha esetleg megnézed a filmet, majd rájössz mire gondolok, ha meg nem nézed meg, addig nyugodtan higgy nekem :).

    bájdövéj itt kétféle zombi volt: A T-vírus egyrészt reanimálta a hullákat (ezk a klasszikus rothadó-csoszogó zombik), másrészt ha ezek él embert haraptak meg, azokon is elhatalmasodott (ezek olyasmik lettek mind a 28 nappal később dühkóros fertőzöttjei). Gondolom a T-vírus bejutott a föld alá is, azért kaparták elő magukat a hullák. Csak ez is totál nevetségesen volt megcsinálva, egyik pillanatban még tök nyugi, aztán mintegy varázsütésre minden sírból kezek nyúltak elő, gondolom megkoreografálták előre a zombik, hogy minél hatásosabb legyen. Egyébként szép teljesítmény egy koporsófedelet másfél méternyi földréteggel a tetején megmozdítani, főleg félig szétrohadt izmokkal...
  • Waterhorse
    #245
    "Templomban bemenekülés -> 28 nappal később"
    Ott nem volt bemenekülés, Kimenekülés volt, de ráfoghatnánk minden filmre amiben templom van, hogy uncsi és klisé!

    "Vicces néger lúzercsávó túlél mindent -> Holnapután"
    Ez egyáéltalán nem klisé, a négerek meghalnak általában elsők között.

    "Brutál elpusztíthatatlan főboss -> kismillió film, nem volt túl eredeti ez a Nemesis karakter"
    Nemesis karaktere full eredeti volt, a játékból lett kivéve, és külsőre 100% olyan mint ő, a szerepe kb. ugyanaz volt, de említhetném Tyrant-ot is a Resident Evil 1. játékból.

    "Brutál elpusztíthatatlan főboss szíve meglágyul és feláldozza magát -> ilyet is láttunk más sokat, pl legutóbb AvP"
    Az AvP-ben nem emléxem ilyenre, de ha a Predi ember szövetségre gondolsz az nem volt ugyanolyan, látta ahogy a csaj kinyírja az Alient + visszaadta neki a fegyverét, és ezek után nézett rá úgy mint méltó vadásztárs, ez a predi természetéből adódik, nem pedig a szíve lágyult meg. Szóval sztem semmi köze ehhez.

    "temetőben előmászó hullák -> tipikus klisé, csak azt tudnám mitől olyan porhanyós a föld, meg hogy a koporsóból hogy másznak ki, meg hasonlók..."
    Mégis honnan jönnének elő a zombik? A 3-ban már a sütőből fognak előmászni, és az nem lesz olyan tipikus. Bár azt én sem értem a föld alatt, hogyan fertőződnek meg. Másik dolog: Melyikünk tudja azt, hogy milyen nehéz ill. könnyű kimászni egy koporsóból a föld alól, Copperfield-en és hasonszőrű társain kívül. Amit tudunk az az, hogy a sírokat nem szokták tapodni, tehát nincs mitől megkeményedjen ott a talaj a hantolás után.

    "Helikopter leszedése páncélököllel -> uncsi..."
    Igen, hát ezzel kapcsolatban, a rendező megígérte nekünk, hogy a következő filmben, a főhős Dávidként fog a helikopterhez vetni egy parittyakövet, hogy neked ne legyen ugycsi, de most komolyan, mégis mivel szednének le egy helikoptert ha éppen ez a vágyuk, szögbelövővel?

    Semmi bajom nincs amúgy a véleményeddel, még nem láttam, de biztosan szar film, csak olvasgatva ezek olyan apróságok, hogy semmi értelme kitérni rájuk, mert vannak bizonyos sablonok, amiket előszeretettel használnak a filmekben, és ha nem tennék őket bele, talán még ennyire sem lenne élvezhető. Ezek olyan apróságok, hogy ráfoghatnánk a bevezetés-tárgyalás-befejezés dologra is, hogy elég sablonos a filmeket tekintve, vagy hogy miért szeműveges a computerzseni, amikor egy tucat filmben láthattunk már hasonlót, miért nem lehet egyikben bajuszos, a másikban meg félszemű, miért jön elő a klotyómanó a wc-ből, miért nyelnek a macskák mindíg szőrcsomót, és miért van bajszuk, miért a sütőből veszik elő a tortát, és miért nem a mosógépből stb.
  • Waterhorse
    #244
    Akartam mondani...:))
  • fifi
    #243
    a 28 nappal későbben nem zombik voltak...
  • Voltan
    #242
    Olvastam egy interjút a készítőkkel. Ott lelkendezett a rendező, hogy ez mostan más lesz, mint az első rész, mert pörgősebb, akciódúsabb lesz, és nem annyira horror szerű, és hogy ettől mennyire marha jó film lesz. Hát szerintem éppen ezek a dolgok, amik totál hazavágták a filmet. (No meg az, hogy megint elfelejtettek forgatókönyvet írni.) Sikerült egy gagyi, klisés, b-kategóriás akciófilmet csinálni, köszönjük. Már vártam, mikor tűnik fel Eric Roberts, vagy Lorenzo Lamas :))
    Az első rész nekem bejött, jó hangulata volt, kellemesen parásra csinálták meg, és végig izgalmas volt. Ez a folytatás viszont borzalmas.