163
Onimusha 3
  • Sephi
    #42
    De ez bunyos ugye? jo valamire?
  • Gábor
    #41
    Nem haltunk ki, de csak Te játszod!:)
  • Sugam
    #40
    kihalt mindenki?
    jajj ne!
  • Sugam
    #39
    Itt egy pár kép az
    Onimusha Blade Wariors-ból
    :


    szerintem elég erőltetett ez a játék döntsétek el ti is mondjatok róla véleményt.
  • Sugam
    #38
    Hmm érdekes még se a Gamespoton se máshol nem láttam még
    az Onimusha 3-at.
    Hmm még boritó sincs róla ez van a hején:
    érdekes mert az Onimusha Blade Warriors-nak meg már van képe:
  • Gábor
    #36
    De csak a ff2 után! Ne hagyd ki semmiképp!
  • Sephi
    #35
    Ha megjelenik angolul tuti fogom jaccani. A Fatal Frame utan nekifogok a Onimushanak :)
  • Sugam
    #34
    Egy link:onimusha
  • Sugam
    #33
    ahm szóval senki na mindegy kisviszem azt majd írom tovább a fejleményeket
  • Sugam
    #32
    Nem játsza senki ezt a gémet pedig azthittem....
    Na mindegy most kicsit abba hagytam mert valami idő
    kapu bigyónál vagyok.
  • Sephi
    #31
    ugy nem erdekes... :)
  • Sugam
    #30
    De ma reggel jött ki persze az is full japán!
  • Gábor
    #29
    Köszönöm szépen! :)
  • barret
    #28
    privát
  • Gábor
    #27
    Vagy az elérhetőséget?
  • Gábor
    #26
    Megtennéd,h privibe elküldöd azért a címet?
  • Sephi
    #25
    Az meg sem jelent baszus.
  • barret
    #24
    Sephi! privát
  • Sugam
    #23
    Aham az de te még honnan töltesz mert engem érdekelne egy
    Riding Spirit 2 nevű játék ami még a dakotán nincs fönt
  • Sephi
    #22
    Fizetos FTP...
  • Gábor
    #21
    A dakota címét el tudnád küldeni? Érdekelne a game!
  • Sephi
    #20
    Jah most nezem fent van a dakotan is a gama de en japanul nem toltom le :)
  • Sugam
    #19
    Most gémel valaki valaki?
  • Sugam
    #18
    ja a japo nekem már most meg van vagyis ebből következthető a francba nemtom leírni ,hogy az USA-s is hamarabb jön mint a japko is!
  • Sephi
    #17
    En pl nem jaccanam a Fatal Frame 2 -est amig vegig nem nyomtam az elsot :)))

    Most mi van 26-ara megjelenes?
  • Sugam
    #16
    Okszi a Fatal Frame 2 tudnám csak megszerezi de nem nagyon jött behiába írta a konzol meg mindegyik ujság 10 pont meg 9.5 majd meglátom.Amugy most megyek gamelni.
    Érdekesség:Hogy 26.-ára van írva a megjelenés és már nekem meg van szóval kicsit fura és még sehol nem láttam!
  • Sephi
    #15
    Kozben figyelek :)
  • Sephi
    #14
    :)

    Te en nem tudom szerinted lenyeges az hogy vegig jaccam az elso ket resz ehez? Mert az egyesnek mar nincs meg a savje pedig nagyon a vegen jartam es a kettesnek valahogy nem akarok nekikezdeni.

    Inkabb megvarom a harmast hogy jojjon ki angolul es majd akkor elvalik mert egyenlore a Fatal Frame sorozattal jaccok amit neked is (mivel egy stilus) melegen ajanlok.
  • Sugam
    #13
    Na holtartottam?Áh jó tehát őt is elteleportálták és most megcserélődött az egész sztori.A japko csávoval Franciá-ban vagyok a másik csávóval meg a Faluban azt tök jó a fejlesztés meg minden kurva nagy játék!Ajánlom mindenkinek még japánul is!!
  • Sugam
    #12
    Hmm tehát akkor választ adok:Nagyjából mindegyiknek van köze egymásnak mert ugyebár Nobunaga nem halt meg vagy valami ilyesmi.Azért írom ezt mert én az egyet odáig vittem ,hogy vmi sárkányt ki kell nyírni.A kettőben már ott is végén voltam.És mivel eléggé jó benyomást hagyott bennem ezért a hármat is nagyon vártam.Meg láttam az intrót fuu bazz nemtudtam ,hogy most tévézek vagy ps-ezek
    .Egy szó mint száz érdemes japánul is lehúzni mert nagyon karesz gém!Csak most ott tartok ,hogy vmi zárt kell kinyitni azt ott a tovább jutás csak nemtom kinyitni.
    Mindegy majd végig nézem újra a pályát.
    Na most a játékról irva egy kicsit meg a sztorijáról.:
    Először is úgy kezöldik a gém ,hogy Nobunaga szét égette a Falut meg Franciát.Okés legyőzzük az egyik alatvalóját és mitörténik mikor már éppen meg kéne őt ölni (Nobubagát)
    akkor egy idő gép gecivel előre repit Franciaországba.Ott van a másik fő hős egy rendőr segítünk neki a zombik meg minden kinyírásában.Azt őt is elteleportálják.Folyt köv csak kajálok.
  • Sephi
    #11
    Te ennek a resznek menny koze van az elso kettohoz?

    Mert en az elsot majdnem vegig vittem de meguntam :( a Kettest el sem kezdtem pedig itt porosodik :)
  • Sephi
    #10
    Bake ember. Hallod mar te is mikbe kotsz bele? Ez olyan mintha azt irnad a PC jatekoknal is egy topikba menyen minden. Gondolkodjal mar el es azutan irjal ekkora baromsagot.
  • FREAK
    #9
    talán, hogy akit érdekel a game, találjon róla info-t.... okossss
  • Sugam
    #8
    okés vettem az adást legközelebb nem nyitok ujjat
  • Adi
    #7
    Minek kell konzolos gameknek állandóan külön topic? Pc-s játékoknak leáldozotakba érdemes az ilyenet írni amúgy.
  • Sugam
    #6
    Na végre játszottam vele egy jó órát!
    Kurva jóra sikeredett a game!A grafika csodálatos
    a zenére is csak ezt lehet mondani ugyanakkor a sztori is valami fergeteges!Nagyon kész vagyok ettől a gémtől!Fuhh
    rég nem játszottam ilyen jót (kivéve FFX-2).Iszonyat király gém a japán kezelést egy tíz tizenöt per alatt vágtam vágni lehet,úgy hogy nem is olyan japános csak a mindene de mindegy mert én értem csak azt nem amit beszélnek meg írnak (mármint a menüre értem ,hogy értem meg a fejlesztésre meg ezekre).Éppen most szereztem meg Samanouski (asszem jól írtam) meg Jean Reno új fegyvereit.
    Ajánlom mindenkinek aki játszott az elődjeivel vagy szereti ezt a fajta stílust.Na megyek vissza gamelni!
  • Sephi
    #5
    Japanul kurvara elvezetes lehet basza meg....
  • Sugam
    #4
    Totál jápán az egész de nagyon jó eddig!
  • Sugam
    #3
    Ez csak poén!
  • FREAK
    #2
    mé' kell ezér' beinteni?