163
Onimusha 3
  • Sugam
    #163
    spammeld csak az ősidőkben nyitott topikjaim, azért vannak
  • Victor1103
    #162
    God of War 3-hoz képest szerintem is gagyi de az akkori standardokhoz viszonyítva egész korrekt volt.
  • aztakaromhogy
    #161
    borzalamas ez a játék.....
  • JuhiG
    #160
    Sziasztok segítségeteket kérem a játékhoz ugyanis elakadtam.A helyszín a vár eleje ahol valamilyen napcímert vagy mi a tökömet kér és vagy valamilyen kulcsot. egyik ajtót sem bírom kinyitni.valamilyen segítséget várok a továbbjutásra a fórumozóktó
  • Seth
    #159
    Nekem nagyon tetszett, de a 4. mégjobb, ha tudod inkább azt, sokkal hosszabb kikapcsolódás
  • oasis UK
    #158
    nezegettem ezt a jatekot nagyon.. megeri az arat?
    erdemes belefektetni?
    elso reszevel meg anno xboxon nyomtam ott tetszett de azota nem nyomtam vele..
  • JuhiG
    #157
    Szevasztok érdeklődni szeretnék hogy az onimusha3-ban mikor a japán csávoval kell menni és az ajtón egy sárga maszlag van nem bírok tovább jutni ezért érdeklődöm hogy mit kell ott csinálni!
  • God of War
    #156
    ide csak a PÜk miatt jövök.
  • Dajin
    #155
    öcsém miylen forumrol beszélsz? ha van új forum mért itt rontod a levegőt?
  • God of War
    #154
    Mégmindig tartom ahozz magam hogy az új forum 1000x jobb egyébként tekezdted az offot!!!!
  • Dajin
    #153
    te, mellesleg a saját hozzászolásodra válaszoltál, szal szopogassá te kavicsot:D
    amugy ez tiszta off..
  • God of War
    #152
    szopogassá kavicsot!!
    Én is mindig egybe irom szerinted mért vagyok 1-2 között nyelvtanból?
  • Dajin
    #151
    látom nem megy nyelvtan, segítek, 3 hiba hogy nemrakott szóközt, akkor a "nemtudok" az nemtudtok akart lenni, és a honan, az 2 n, az "onimushat"-ról lemaradt a vessző, és a nemtalálom az nem egybe van.
    de hasonlók velem is előszoktak fordulni ha gyorsan írok.
  • God of War
    #150
    5kért is meglehet venni:DD
    7hiba hol?:D
  • Tinman #149
    Mivel, egy nem egészen teljes sorban, 7 db helyesírási hibát sikerült beletenned, ezért van egy olyan sejtésem, hogy a letöltés is gondot okozna.
    Szóval, szvsz vedd meg a boltban, kb. 7k.
  • Pötyke
    #148
    Szevasztok!Nemtudok nekem segíteni?Honan tudom letölteni az Onimushat?Nemtalálom sehol!
  • Simi 18
    #147
    Srácok emberek ez az Onimusha ps2-es részlege ???
  • Seth
    #146
    9200-on nem fog elindulni. Nem tudja a pixel shader olyan verzióját,ami kéne a játékhoz (asszem 2). Buktad...
  • Afe
    #145
    játékosok fórumában is van onimusha3, talán ott tudnak neked segíteni. ez PS2-es részleg.
  • joe1980
    #144
    Sziasztok mégegyszer.Leszedtem egy oldalrol ennek a játéknak a demo verzióját.elinditottam ,de azt hittem lefejelem a monitort idegeségembe (egyébkénnt nem vagyok ilyen) ezt irta ki:Failed creating the direct 3d device.Hogy lehet ezt orvosolni ,hogy ne irja ki ezt.nekem ATI RADEON 9200 es kártyám van a proci 1,2 es.MIT kell hozzá letölteni hogy ne irja ki ezt.láttam rola képeket és jónak tünik a játék.
  • GodGamer
    #143
    A csatornarendszerből kijöttem,de nem tudok bemenni a Notre Dame-ba mert egy varázszár van a kapun.
  • Tunya
    #142
    sziasztok!
    Tudom hogy eznem a pc-s fórum de én is ott akadtam el a kastélyban Samanasukéval ahol Panel valaki segítsen!! Csak egy mentési pont van semmi más.
  • Seth
    #141
    konkrétabban??? a számzáras ajtó kódja 314, a golyó láncát el kell vágnod a kardoddal vagy hol akadtál meg??
  • F3L4
    #140
    A severs-be tudjátok hogy kell tovább jutni????
  • Gábor
    #139
    lol!
  • mila69en
    #138
    "szenségtörés ezen a környéken":DDD

    a sikátorba ne menjetek mert ott végetek
  • bazsi123
    #137
    off

    dajin, kicsit nézz körül mondjuk az nforce-n :-) meglepő dolgokat fogsz tapasztalni onimusha 3 ügyben ;-)

    on
  • Dajin
    #136
    még a capcom.com-on sem találtam a pc-s verziorol semmit sehol egy hirtse, neked honnan van?
  • Dajin
    #135
    még a capcom.com-on sem találtam a pc-s verziorol semmit sehol egy hirtse, neked honnan van?
  • Gábor
    #134
    Az alt+enter kombónál akadt fel a szemem! Szentségtörés ezen a környéken! :D
    Természetesen semmi kifogásom nem volt a megbeszélés ellen.
  • Seth
    #133
    attól még a végigjátszással kapcsolatos dolgokat itt is nyugodtan meg lehet kérdezni nem? ugye megengeded...
  • Panel
    #132
    Bocsi...
  • Gábor
    #131
    Ez a konzolos játékoknak szánt fórum, úh kérek minden pc-s verzióval foglalkozó fórumtársat, hogy fáradjon át IDE
  • Panel
    #130
    Hát...tény,ami tény,nem gondoltam volna az ALT+Enter-re.Köszi Seth. Én most mentem be a Kastélyba Samanuske-val,és semmi nincs itt csak 1 teleport hely,és ahol eltudom menteni.Állítólag valamilyen könyvet kell lehoznom, valamelyik emeletről,és átküldenem a kiscsajt Jacq-nak.De itt csak egy doboz van máris balra az első tetőn. Csakhogy az a kis q***va aki itt röpköd mellettem az istennek sem akar felrepülni oda és kinyitni a ládát. Szóval? Tudna valaki segíteni nekem hogy most merre?
  • Scube
    #129
    Nem tudná vki elküldeni a játék readme.txt-jét?
    Nagyon megköszöném. Az msn címem: [email protected] vagy [email protected]
  • sagjoz
    #128
    csajjal vagyok sok van még hátra?
  • sagjoz
    #127
    a notre dome-nál mit kell csinálni?
  • Seth
    #126
    most jött ki nemrég pc-re, és indításnál ablakban jön be, de egy alt+enter megoldja a problémát
  • Dajin
    #125
    gondolom emulátorral probálod tolni nemigaz?
  • Afe
    #124
    "beállítottam neki,a felbontást,de akkor is csak kis ablakban látom a játékot"

    én nem hinném hogy a ps2-vel lehetne ilyet tenni, de ha neked a pc-s verzioro van meg talán abban a szekcioban kellene érdeklődnöd.