67
  • Cat #67
    te elolvasod egyáltalán a híreket amikbe irogatsz, vagy csak ugy a magad örömére gépelsz?
  • knwd
    #65
    Milyen hülye név ez a Wind River... ha a böngésződbe beírod, akkor az jön ki, hogy windriver, ami a többség számára a win driver-rel lesz egyenlő :D
  • arty
    #64
    "Az alaplap a marsjáró rádióizotopokkal melegen tartott belsejében van "

    micsoda pech, h amikor indultak, meg nem volt prescott :D
  • Benedekco
    #63
    akkor már felszállááskor beszart volna az egész :DDD
  • Obi Wan
    #62
    Mi lett volna ha Microsoft oprendszere lenne... :)
  • Inquisitor
    #59
    "Hu vazze, most hova szarjak ? Te komolyan azt hiszed, hogy a NASA-nal Amiga-kat hasznalnak ? :D LOL"
    Pedig de.
  • 505thZajcev[PT]
    #56
    Kifogyott a marslakoknak a tintapatron!!! :DDD
  • Cat #54
    egy mágneses elven működö merevlemezes háttértár nem birná a felszállásnál és leszállásnál lévő 5-8 G erőt, és a sugárzást sem, simán törlödnének az adatok.
  • Vers
    #49
    hát azért ennél fejlettebb most má az amiga :)
    1 ghz-es g4-es proci, dual g4 meg nemsokára g5

    www.amiga.com
    www.pegasos.com
  • Benedekco
    #48
    hát ja tom hogy amiga rulez meg minden, de ha azt az angolok tovább fejlesztették volna akkor most nem amigáról hanem enterprise-ról dumálnánk :)
    amúgy jobban is érdekelne ez a téma, nem tudsz 1-2 jó linket ebben a témában?
    (1* láttam 1 66MHz-es amiga-t amiben volt CD író meg 1-2 pró cucc baromira tetszett)
  • Vers
    #47
    nemtom mit adogatsz , amiga most is van és felveszik a pc-vel a versenyt, enerprise meg nincs :)
  • Benedekco
    #46
    és mit csináltak volna 1 enterprise-al ha azt tovább fejlesztik!!! bele se merek gondolni! naggyon zorál!
  • Benedekco
    #45
    jobbulást!
  • Mo.Organ
    #44
    Ja a keréknyomot ide haza Őcsém holdjárojával megprobáltam kihozni sehogysem sikerült. Ez egy kicsit nekem is furcsa lett.
  • Mo.Organ
    #43
    Mindenki szidja a Microsoftot, úgye? Akkor meg kezdjen el magába szálni aki szidja, hogy most jelen pillanatban is milyen OP rendszert használ!
    Na erre mit mondanak a nagyokosok? Emberek, bele kell törödni abba hogy a Microsoft az isten, ha nem ezt a véleményt osztod akkor most azonnal formázd meg a géped és használj más OP rendszert
  • TeszteloPontHu
    #42
    Úgy látom, nem érted az iróniát...
  • Vers
    #41


  • Vers
    #40
    lamerokkal nem vitatkozom !

    http://www.stud.uni-hannover.de/~mheine/AEcastro.html
  • mrzool
    #39
    Nem tudom te milyen panorámaképet nézel, de bizony ott vannak a ballonok is, sőt, még a pattogási nyomokat is lehet látni.
  • rolika
    #35
    iszonyat jó lehet sofőrnek lenni a nasa/jpl-nél :)
  • And5
    #29
    jaaa szrtm megfigyelhetjük hogy mi lesz a föld sorsa
  • IrkaBirka
    #27
    Bocs srácok, én tudom ki volt. Az egyik programozó barátom hetekkel ezelőtt letöltötte a sun-tól a marsjáró irányítóprogramját. Még emléxem, mikor két hete azon röhögtek, hogy farolás közben felborultak vele. Jennifer Throsperék meg csak szineznek
  • NasaTm
    #25
    Hehe latom a hazunk LOL
  • Rincewind
    #24
    Hát ez a mas tök olyan, mint a Tatooine. :)
  • zippofcy
    #23
    A panorámakép meg tök gáz, semmi nincs rajta csak homok. Sehol egy növény, állat, épület, semmi. Komolyan mondom, érdemes nekünk milliárdokat költeni csak hogy kutassunk egy bolygót AMIN SEMMI NINCS ??? Ráadásul a színkép is elbaszott, minden teljesen vörös. Én kirúgnám a fotóst vagy aki a fényképezőt csinálta.
  • zippofcy
    #22
    Na ezek se fognak MS oprendszert rakni egyetlen űrjárműbe se ... ISMÉT :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #20
    azé omlott össze mer nem kapta meg a tanácstul a zendedéjT! Egyébként meg kizárt dolog mer' nemtudom
  • Maverick
    #17
    Vagy ez egyszerűen csak a 2 első kerék közötti látőszög...
  • Cat #16
    nagyon egyszerü
    hat kerék van, és az a nyom az előtte lévő kerék nyoma, nem azé amelyiket a képen látod
  • Darth Sith
    #12
    ellopták.. :)
  • Maverick
    #11
    Kelta: Azért, mert helyben is meg tud fordulni! Lásd a nyomokat a kerék másik oldalán!
  • Vers
    #3
    a röhej az hogy egy használt amiga plusz amiga os ami most kb 5-10e ft-ba kerül jobban megcsinálná ugyanezt
  • Frank99
    #2
    win98...