17
Elsősorban fotók javításárának témakörére indítottam a topikot és a PS mellett egyéb programokkal kapcsolatban is osszuk meg a tapasztalatokat. A
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    hát nemtom .. én szeretem a természetes színeket :]

    a nénis képeken is szeretem a természetes dolgokat ;]
  • Taranov
    #16
    Szerintem módjával nagyon hasznos a Photoshopolás.
    Színeknek mindenképpen kell néha egy kis felfrissítés :)
    A nénis képek pedig úgy jók ahogy vannak, akár Photoshoposak, akár eredetiek :)
  • tomsolo
    #15
    hát azért az már nem correkció volt hanem produkció!!!! :D

    ráadásul gyenge mint a harmat
  • [HUN]PAStheLoD
    #14
    nem .. vót is belőle balhé .. vagy az a dobó katás mibe is vót ? ja vmi. amcsi lapba.. :]
    amugy Freak is írta hogy szeirnte mára már a 2 együtt van :]
  • tomsolo
    #13
    mit gondolsz a playboyban lévő nénis képek nyersképek? :DDDDDDDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #12
    persze .. majd alfa csennellel fog szórakozni :D
    amugy szerintem egy fotó úgy jó ahogy van :DD
  • tomsolo
    #11
    ezekben a programokban fényképjavítás címszó alatt eléggé mélyen el kell merülni egy átlagfelhasználónak hogy sikre legyen... mert hát elég macerás egy titkárnőnek (csak példa) pl. elmagyarázni hogyan tud a csatornákon belül reflexxel teli foltokat kijelölni...

    Sokkal eccerűbb nekik egy direkt erre kifejlesztett programot/plugint kezelni: ilyen pl. az autofx-től az autoeye...ami amatőrtől-profiknak is eléggég használható... persze ennek is megvannak a maga határai.:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    Az egyik DigitálisFotó magazinba olvastam ilyenről .. szerintem az egy jó lap .. szépen megveszed és biztos lesz benne ilyen photoshop dolog is :]
  • Lateralus
    #9
    Lehetne ott is, de ott már van egy általános topic a programról, hogy mikor jelenik meg a köv. verzió, meg, hogy kell görbére szöveget illeszteni. Ez csak egy részével kívánna foglalkozni a fotók szemszögéből és nem csak ezzel a programmal, hanem Corel Photopaint, Paint Shop Pro, PhotoImpact stb. Itt van a legtöbb fotós topik és olyanok, akik ezeket látogatják és érdeklődnek a téma itánt. Lehetne a cím egyszerűen "Fényképjavítás" is.
    Ott szerintem meghalna ez a téma. Lehet, hogy itt is, de akkor mindegy...elsüllyed.
  • mikike
    #8
    hogyan kell kiscsillagot rajzolni?
  • Taranov
    #7
    Mondjuk elvileg lehetséges, jogos. Bár én nem ismerek olyat.
  • tomsolo
    #6
    mondjuk ez nem teljesen igaz... de sebaj :)
  • mikike
    #5
    nem mert már ott is van photoshop topic
  • Taranov
    #4
    Igazad van, de egyesek nem tudják átlátni ezt a sok kategóriát :)
  • tomsolo
    #3
    nem akarok kötözködni, de ennek nem itt lenne inkább a helye?

  • Taranov
    #2
    Ez butaság :)) Vannak akik kitalálnak hasonlókat, de ezek csak pletykák. Mint pl. volt az is még a Win 2003 megjelenésekor, hogy 2000 mhz a rendszerkövetelmény + 768 mb ram, persze nekem 400 mhz-en fut 128 mb rammal.
    Mondjuk a Photoshopot P4-en futtatom, de hát nincs olyan progi, ami _csak_ PIV-en futna.
  • Lateralus
    #1
    Rögtön lenne egy kérdésem azokhoz, akik Photoshop CS-t használnak, hogy igaz-e, hogy csak Pentium IV rendszeren hajlandó futni.
    Az XP igényét tudom.