8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Ferro_TwL
    #116
    Oke, na megyek aludni holnap reggel gyorsan belovom az accot es nekiallok letolteni delutan mar remelem leszek.
    Akkor Guardian szerverre megyek majd irom a kari nevet, es azt hiszem ice/power blaster lesz es repulni fog mint orult:D

    ps: Akinek van meg kedve az jojjon legyunk egy kcsit tobben magyarok, mert igy nagyon kell majd keverednunk "idegenekkel":)
  • Crazyn
    #115
    Sztem legyen a Guardian a szerver.
    Lehet, hogy nem gravity controller leszek. Van másból is kontroller.
    Azt sem tudom, hogy csaj leszek-e vagy sem. Sztem csinálok CrAzNaLoR néven egy controller faszit
  • Ferro_TwL
    #114
    Megjott a kod:D
    De mar csak holnap allok neki aktivalni meg minden.

    Tenyleg miert kell letolteni megint a beta kliens nem jo, nem eleg ha azt updateli?

    Craz irjad meg, hogy melyik server legyen Guardian vagy Victory es legyel gravity controller en az voltam betaban most blaster lesz az elso karim. Ugy ketten kurva jo teamben, foleg a grav controler jo, van neki benito kepessege.
    Ja es csajszi lesz a karid vagy faszi?:)

    Akkor holnap remelem mar delutan leszek.
  • Crazyn
    #113
    pont éjfélre lent lesz ez a szar :(
  • Crazyn
    #112
    Én sztem megint mutant blaster-rel leszek Sztem megint elektromos :D
    Vagy csinálok egy repülő gravity controllert
  • Ferro_TwL
    #111
    Eh en mar nem merem az en rendelesem torolni de max holnapra megjon.
    Craz melyik server-re megyunk (Guardian vagy Victory a nem hivatalos europai server ha jol emlexem).
    Ja es mivel leszel?
  • Crazyn
    #110
    fizess elő, oszt gyere
  • pityogo2
    #109
    én meg itt egyedül vónék 8(
  • Crazyn
    #108
    A számlámról 10625Ft "tűnt el"
  • Crazyn
    #107
    Már töltöm is. Csak szerény 0.84Gb
    Amint megnyomtam hogy buy, már meg is kaptam a serialt
  • Crazyn
    #106
  • pityogo2
    #105
    én sajna nemtok gámelni 8(( brühü
  • Crazyn
    #104
    megvan a serial
  • Crazyn
    #103
    A pénz csak holnap lesz rajta a számlámon :(((((((((((((
  • Ferro_TwL
    #102
    Sajnos már az Open betanak vége, és mivel tök új játék (ma indult a Lineage 2-vel együtt) még free trial sincs.
    Tudom sokan nem veszik meg, milőtt kipróbálnák és tök igazuk van, de aki szereti a "comic" világot az nem fog csalódni benne.

    Gumbo:
    Nem tudtam privit elküldeni (nemtom miért nem ment el), szóval ide írom:
    www.coh.com, buy menű, és ott lehet venni csak Cd-keyt 49$. Kell hozzá Ncsoft PlayAccaount, de azt csak siman reggelni kell.
    Ha ott intezed gyorsan megjön (max 1 óra), én máshonnan rendeltem most várhatok a hüje email-re de max holnapig remélem megjön (igaz ahonnan rendeltem ott "csak" 45$ volt:)
    A két unofficial euro server ha minden igaz a Guardian es Victory.
  • pityogo2
    #101
    nincs free trial?
  • Crazyn
    #100
    Nekem is kb ugyanezek miatt tetszik.

    -sztem a grafika sokkalta szebb mint az L2
    -szinte teljes egészében szabadtéri, de a nagy raktárakba be lehet menni meg az irodaházakba, tehát akinek a dungeon feeling jön be jobban, az sem fog unatkozni
    -a party rész is elég jól meg lett oldva, itt is vannak party buffok, friendlist, meg miegymás nyalánkság :D
    -igaz, hogy nincs inventory meg ezerféle felszerelés, de helyette sokféleképpen lehet személyreszabni a "képességeket

    kb ennyi
  • Ferro_TwL
    #99
    Ugyanugy mint a L2-ben itt is lehet venni Cd-keyt (ww.coh.com a buy menu es ott alul ki lehet valasztani, hogy only Cd-key, 49$, kb egy ora es megjon mar csak le kell tolteni a clienst). A havi dij 15$, mint L2.

    Szerintem jo ez a game nagyon csak par mondatban miert tetszik: (Sajnos az open beta vegere tudtunk csak bejutni, szoval sokan ki se tudtak probalni, pedig ha par hetig jatszhatunk volna vele en biztos vagyok benne, hogy joparan elofizetnenek ra.)

    -Szuperhosokkel kell menni (ki gondolta volna:D), a sok fantasy es jopar sci-fi MMORPG utan ez nagyon udito tud lenni. Egy szepen felepitett modern varos, kb mint NY, nagyon hagulatos tud lenni, a sok dungeon utan:)
    -A grafika eleg szep, no nem L2 szintu, kb mint Wow, de annyira szepen nincs megrajzolva, de a karakterek szerintem szebbek. Ja es pont ez miatt nincs nagy gepigenye.
    -A szuperhos "feelinget" allati jol visszadja, a szuperkepessegek tok jok, szepen animaltak es nagyon sokfelek.
    -A karaktergeneralasnal a kulso megtervezese szerintem talan a legnagyobb szabadsagot nyujtja az osszes MMORPG kozul, lenyegeben nincs ket ugyanolyan szuperhos.
    -Sokkal konnyedebb mint mondjuk L2, nagyon szorakozato.
    -Nincs PvP, ez egy nagy hatrany (bar van aki nem szereti szoval neki elony:D), de mar most majusban az E3-on bemutatjak a kiegeszitot, amiben gonosz szuperhosokkel is lehet jatszani es lesz PvP.
    -Mint minden MMORPG ezt is folyamatosan fejlesztik, lesznek majd vasarolhato hazak stb.
    -Lesznek eventek, mint pl a Riktiki invazio volt ami allat volt:)

    ps: Akit jobban erdekel a ftp.coh.com (port21, anonymus login) letoltheti a manulal-t pdf-ben meg nehany videot.
  • Crazyn
    #98
    Ezen az oldalon az aló linkre kattintva lehet csak cd keyt venni!
  • Crazyn
    #97
    Ferro már befizette elvileg. Vele beszélj ez ügyben. Remélhetőleeg nekem is összejön a pénz a héten
  • Jockey
    #96
    befüzettétek craz? én mr becsengettem a az l2-t, és lehetett volna coh-t is füzetni, lehet megveszem ezt is..:P
  • pityogo2
    #95
    ja hogy már nincs is béta?:(
  • Hunnenkoenig
    #94
    Törödj bele, hogy ti vagytok az egyetlenek! :-)

    Azert majd neha screenshotok jöhetnek, hogy ha mar brutalis szuperhirok vagytok! :-)
  • Crazyn
    #93
    Gyerünk emberek!!!! Nem látom a tolongást!
  • Crazyn
    #92
    Gyerünk emberek!!! Mindenki erre fizessen elő!!
    City of Heroes CD key
  • Crazyn
    #91
    Engem a 2 nap béta meggyőzött. És ha ferro-nak tetszik, akkor szrintem megéri utánajárni egy kicsit. :)
  • Laza
    #90
    engem nem gyozott meg :)
    borzalmas ez alapjan :)
    (csak az elsot lehetett letolteni)
  • Crazyn
    #89
    up :D
    Remélem nem csak Ferro és én fogunk játszani. :D
  • Crazyn
    #88
    nekem nagyon tetszett, és nem drágább mint a lineage2 :D
  • Hunnenkoenig
    #87
    nem valoszinü! Tul draga es annyira nem jo
  • Crazyn
    #86
    senki sem fizet elő?
  • Ferro_TwL
    #85
    Itt van ket jo kis video hatha ez meggyoz meg valakit:)

    http://sean.kelly.free.fr/downloads/awesome.wmv

    Riktiki invasion
  • Ferro_TwL
    #84
    Van/lesz letolheto verzio 49$ korul.
  • Crazyn
    #83
    meg most meg kell néznem még a RYL-t is :D
  • Crazyn
    #82
    még át kell gondolnom, mert nagyon drágának tűnik nekem, de eddig tetszik
  • Ferro_TwL
    #81
    Sracok elofizet ra valaki?
    En tuti nekem nagyon bejott, vegre egy nem fantasy vagy sci-fi MMORPG. A Pvp hianya nagy gaz, de kesobb majd lesz arena meg kesobb meg lehetsz gonosz szuperhos is:D

  • Hunnenkoenig
    #80
    Ja, vegülis nekem is tetszett...ingyenesben meg elszorakoztam volna vele azert. Igaz megneztem a faq-ban es nincs benne PvP, szoval igazan sok ertelme akkor nem volt a jateknak...

    Azert egy ejszakat nyomtam vele kegyetlenül.

    Talan, ha megunom az SWG-t es szar lesz a WoW es az EQ2, akkor befizetek ra :-)

    (Na jo, ez csak vicc volt)
  • Crazyn
    #79
    kurvajó játék sztem, kár hogy már fizetős :(
    Nekem nagyon tetszik a kinézet meg a játékmenet is :)
    A parti része is nagyon bejött
  • Augustus Gigo
    #78
    na ez az amit most már én is sajnálok:(
  • Hunnenkoenig
    #77
    http://www.cityofheroes.com/po_beta_status.html

    A Re-cap of Dates to Know:

    March 22nd – Begin Adding Pre-order Customers to Beta
    March 29th – Host Public Beta Sign-up
    April 7th – All Pre-Order Customers Invited to Beta
    April 14th – Randomly Selected Public Beta Invites Sent Out
    April 22nd – Beta shutdown to prepare for Launch
    April 25th – 3-Day Pre-order only Head Start
    April 28th – Launch!