8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • pityogo2
    #156
    valaki megadná az email címét, hogy elküldhessek rá egy regisztrációt? lehetőleg ne freemailes elgyen, emrt oda eddig nekem nem érkezett új levél 4 nap óta...
  • Laza
    #155
    proba nelkul eselytelen hogy megvegyem... :)
    meg van a listamon legalabb 3 varandos, ami elsobseget elvez
  • Alblink
    #154
    És a havidija mennyibe kerul gondolom nem annyi mint amikor megveszed a jatekot.
  • Ferro_TwL
    #153
    Van 40-es, de nemsokra jon a patch amiben 50-es lesz. (meg egy csomo ujdojnsag lesz allitolag).
  • Crazyn
    #152
    nemtom :)
  • pityogo2
    #151
    van max szint?
  • Crazyn
    #150
    igen
  • Crazyn
    #149
    A megölt gazfickókért XP-t kapsz, mint a legtöbb RPG-ben. Minél nagyobb a szinted, annál több XP kell a szintlépéshez (színtén mint a legtöbb RPG-ben). A gazfickók megöléséért nem pénzt kapsz, hanem influencet (itt a pénz szerepét tölti be). Ezen vehetsz fejlesztéseket a képességeidhez, és inspirációkat (ezek tekinthetők heal/stamina/dmg/stb potion-öknek).
  • Valen
    #148
    már előfizetős?
  • pityogo2
    #147
    ennek a játéknak mi a célja? hogy lehet fejlődni?
  • Crazyn
    #146




  • Crazyn
    #145
  • Crazyn
    #144
    OTP webkártyával rendeltem, és elfogadták.

    Ha esetleg format van vagy véletlenül letörölted a játékot, és még megvan a 800Mb-os install, akkor mákod van. Ha nincs, akkor töltheted le megint. Az ftp-n volt még valami disk1.zip meg disk2.zip
    Sztem ez azért van, hogy ha azokat töltöd le, akkor 2 cd-re ki tudod írni, de még nem próbáltam azt a verziót :D
  • pityogo2
    #143
    fájdítjátok a szívemet:(
    dejó nektek
  • Ferro_TwL
    #142






  • Ferro_TwL
    #141
    44.95$-ert rendeltem az NCSoft oldalanm 49.90.
    Rendelhetsz mindeket helyrol csak CD kulcsot, az NCSoft oldalarol egybol kuldik, a masiknal kicsit varni kell (1 nap).
    Mikor megvan le kell tolteni a klienst (800 mega) es mehet a jatek. Ha letorolted a gamet szerintem ujra le kell tolteni en meg nem lattam install verziot.
    Meg lehet venni a dobozos jatekot is az 44.95$ ill. 49.90$(tehat ugyanannyi, mint a kulcs),csak ilyenkor kell fizteni szallitast is (ha jol emlekszem 7 vagy 10$) plussz 1-2 het mire ideer.
    Itt a linekek akit erdekel:
    NcSoft
    Interactcd

    Dombornyomott Visa, Mastercard biztos jo, azt hiszem Otp web kartya is.
  • Alblink
    #140
    Lenne néhány amator kérdesem 10000ft ugye a jaték.és havi 3000ft,nincs dobozos verzio csak letoltod pénzért?vagy ingyen,és a cdkeyert kell fizetni?es mivan ha letorlod a gamet ujra le kell toltened gondolom ingyen?eleg a bankszamlaszam a vasarlashoz es milyen kartyakal lehet fizetni?
  • pityogo2
    #139
    semmi 8)
  • Kaleb222
    #138
    mivan? :P
  • pityogo2
    #137
    ja, nemmindegy, hogy hova költöd, l2-be, és COH-ba, vagy 1 COH-ba neked, 1-be nekem :P
  • Kaleb222
    #136
    csináljatok mát egy movie-t a játékmenetből érdemes
    erre előfizetni? Nemtom eldönteni hogy lin2 legyen
    vagy ez, és a 10,000ft nem mindegy :P

    --
  • Crazyn
    #135
    Én lehet, hogy csak este tudok majd játszani. Még nem döntöttem el, hogy melyik karimat vigyem tovább:
    -CrAzNaGrAv: gravity controller / storm summoning
    -Radin (aszem ez a neve): radiation defender
  • pityogo2
    #134
    brühühü, összefacsarodik a szívem
    nektek jó kis karitok van, én meg itt szenvedek a nagy semmivel 8(
  • Ferro_TwL
    #133
    Hali megcsinaltam a karim a Guadrina serveren vagyok /ice/energy balster Coldasice neven.

  • Crazyn
    #132
    Egyáltalán nem vészes beírni ezt a nevet. Aki privátban akar írni, az meg szenvedjen meg vele. :D
  • Ferro_TwL
    #131
    Aktivaltam delutna megyek akkor Guardian server igaz?

    enhancmentek :
    Max 6 lehet egy powerhez.
    Ha kombinalod oket, mindig a nagyobb kerul elore (pl egy 3-esra raraksz egy 5-ost akkor 5+-os lesz.)
    Ugy van a szamozas, hogy pl: van 5-os, 5+ (ez 6-os), 5++ (ez 7-es) aztan ha erre is raraksz 6+ lesz.
    Figyelni kell a szinukre: ha piros (azt hiszem ha 5 szinttel kisebb mint te szinted) akkor nem ad bonuszt pl: level 10-en level 5-os. A zold szinu a jo.
    Meg van szabva hogy milyen szintten mekkora lehet: Ha jol emelexem, level 5-tol lehet 5-os, level 8-tol 10-es 12-tol 15-os, 13-tol dual origin aztan kesobb single origin.
    A dula origin olyan ami ket kulonbozo orgin-nak is jo pl: mutant/magic, a single ami csak egy adott originnek jo.
    A dual ketszer erosebb, mint a training (a szamozott) ench, a single meg a dualnal ketszer erosebb.
    Ha ugyanabbol a fajtaabol tobbet is lehet rakni egy powerbe (pl tobb damage, tobb accuraty) de ilyenkor nem osszeadodnak hanem szazalekosan novelik. (Tehat 2db 10-es damage ench, nem egyenlo egy 20-al.)

    Shala, meg aki tud jojjon jo kis game ez!
  • pityogo2
    #130
    én játszanék szívesen, csak ugye a pénz nekem gondot jelent.... :/
    és ráadásul még szeretném ki is próbálni előbb.
  • Hunnenkoenig
    #129
    Hat ezt nem tudom, de ugyanazokat a bonikat leket kombinalni! Gondolom azt lattad. Es akkor megint felszabadul egy slot, amibe rakhatsz ujat.

    Egy lvl2 meg lvl 5-böl lehet 3++ (nekem valahogy igy volt...)

    Ezek a CrAzNagRaV fele nevek gondolod kenyelmesek privatmessage irasakor?
    Mikor be kell irogatni, hogy /tel CraZmaGraV es a 8. eliras utan szarnek bele :-)

    Meg L337 nevek. Mindenki hülyenek fog nezni (max az nem, akinek szinten ilyen neve van).
    Nöjetek mar fel!
  • Crazyn
    #128
    lvl3 Technology Controller - Gravity/Storm Summoning

  • Crazyn
    #127
    Ezek az enhancmentek hogy müködnek? Nem nagyon értettem őket a bétában sem. Pl ha én lvl7 vagyok, és egy erőn még nincs dmg novelő, és rakok rá mondjuk egy lvl7-est egyből, akkor ez a jobb, vagy az, hogy ha mondjuk már alapból van rajta lvl1+lvl2+lvl3+lvl4+lvl5+lv6 és erre rakom rá a lvl7-est? Ezt nem értem csak
  • Crazyn
    #126
    Hehe! Már csk fél óra, és telepítem :D
  • Crazyn
    #125
    Ferro: a hivatalos fórumot olvasod?
  • shala
    #124
    helo, engem érdekel a téma :)
    elöakarok egyre fizetni még nincs Wow, csak nemtudom hogy lineage2 legyen e vagy ez. :)
  • Nexushun
    #123
    hopp ezen még elgondolkodom. Bár most is minden matek felvételi példa után irogatok ide pihenésképp :D (nem nagyon van juniusig időm) illetve lenne de akkor nem vennének fel sehova :P
  • Crazyn
    #122
    Ha esetleg látsz esélyt rá, hogy előfizetsz, és esetleg pesti vagy, és esetleg nagyon-nagyon szépen megkérsz, akkor talán beugorhatsz hozzám kipróbálni.

    Talán! :P
  • Nexushun
    #121
    Felnyomtam az első helyre a topicot :P Egyébként tényleg jó lehet a game, mert jókat írnak róla 8magasan a legjobb mmorpg-nek szavazzák itt http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/sort/rating) ez egy kis reklám a kétkedőknek :), csak sajnos nem voltam ott az open betán és nem tudtam személyesen kipróbálni, mert azt a szar L2-t nyomtam akkoriban :)
  • Crazyn
    #120
    Az a rikti invázió fasza lehetett, kár, hogy elbambultam.

    Lehet, hogy CrAzNaGrAv lesz a neve a controllernek :D
  • Crazyn
    #119
    Köszi a biztatást
    Azért gondold át a dolgot, hátha rá tudod magad beszélni!
  • Crazyn
    #118
    Azért egy pár másik fórumba (ahova én még nem írtam be), te is írhatnál/nyithatnál új topicot :D
  • Nexushun
    #117
    Látom tartjátok még magatokat. Jól van, kitartás :D