8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • pityogo2
    #196
    elvallalva :DDD
    á ténleg nemtom mi legyen.....
    most pl mást játszok, az is szupi, de ezzel lenne a legjobb :)
  • Hunnenkoenig
    #195
    Naja, mondjuk az tenyleg gaz :-)

    Akkor marad a bünözes... :-)
  • pityogo2
    #194
    Lehet dolgozni, de én még csak nyári munkáról halottam, de az egész napos, meg kicsi az órabér (100-200 ft.. :-/ ) szval az meg úgy nemjó...

  • Hunnenkoenig
    #193
    Ott volt a smiley, amugy meg a tenyen nem valtoztat, ha nem csorot mondok, hanem anyagilag hatranyos helyzetüt. Mindegy, hogy milyen okokbol azok. :-)

    En sem engedhetek meg magamnak mindent, de volt ra lehetöseg kiprobalni es majd lesz is.

    Addig meg lehet nezegetni videokat, vagy elmenni estenkent melozni, ha annyira jatszani akarnak vele :-)

    Ugyanugy, ahogy az amerikai fiataloknak (mar csak mert fel lett hozva az ertekkülönbseg, egyebkent ott sem 10 dollar a minimal oraber), magyarorszagon is van lehetöseg, hogy hetvegen vagy estenkent az ember penzt keressen. Ha jol tudom, akkor 14 eves korodtol mar dolgozhatsz hivatalosan csökkentett munkaidöben.
  • Crazyn
    #192
    Lehet, hogy nem csórók, hanem a szülei nem engedik. A kettő nem ugyanaz? Szar dolog ez is, az is :D
  • Sanca
    #191
    Ez a 'csoroknak' duma eleg kemeny volt...
  • Hunnenkoenig
    #190
    Egy entert azert üthetnel a kepek között, hogy ne follyanak igy egybe! :-)

    A csoroknak meg: Ott volt az ingyen beta ket hetig! Szoltunk is! Miert nem probaltatok ki akkor? Most meg sir a szatok, hogy nincs ra penzetek...
    Ti bajotok. :-)

    Tört szerver mer miert lenne, meg honnan?
    Ez nem akkora jatek, hogy barki is csinaljon hozza!

    Meg az SWG-hez sincs, pedig azt azert sokkal többen vartak, mint ezt :-)
  • Alblink
    #189
    Jok a kepek,adagoljatok minnel tobbet.kár hogy nincs tort szerver,tenyleg nincs valami kiprobalhato verzio hogy megnezem,vagy ha letoltom a klienst egyedul nem lehet rohangalni hogy magamhoz csatlakozok,csak hogy megnezem?
  • pityogo2
    #188
    sötétek kicsit a képek
  • pityogo2
    #187
    jól néz ki a game, tetszik is, csak marha drága a havi díja nekem pl:=(
    az 1 dolog, hogy pl amerikában nem drága, mert ott a min órabér 10 $...
  • Crazyn
    #186
    Ma partiztam egy kicsit (elég húzós helyeken):













    bocsi a nagy képekért
  • Rasti
    #185
    Erre nincs valami 7 napos trial verzió???
    Szivesen kiprobálnám,de nem akarok 10000 ft-t kifizetni csak ugy,mert mi van ha nem tetszik?
  • Ferro_TwL
    #184
    Minden MMORPG-ert kell fizteni. Nehany "nagy" nevhez, mint WoW lehet, hogy lesz valami warez server, de az kozeleben nem er az eredetinek. Sajnos ezeknel igy muxik.
  • grebber
    #183
    Akkor ez a game kilöve :(
  • Valen
    #182
    Ablink, BlackWolf, Grebber:

    Letöltöd a klienst ez "ingyen" van.

    De ha regelni akarsz accountot, akkor 1x kiperkálsz

    -egyszeri beugró, amibe a CD key miatt kell: $49.90 = 10625Ft-t,

    majd utánna minden hónapban

    -havidíj: $14.90 ~ 3200Ft

    Mivel nincs tört szerver :)) (a program felépítéséből adódóan), így nem tudsz másképp játszani vele :)
  • grebber
    #181
    Nem lehet valahogy megoldani hogy ne kelljen fizetni érte????
  • BlackWolf
    #180
    most akkor lehetlesz ingye jacani majd nemhivatalos serveren bocs csak nincs kedvem vissszaolvasni
  • Alblink
    #179
    Hi most neztem megjelent az nforcon a COH ha letoltom egy warezrol tudok majd kezdeni vele valamit tort szervere,vagy elg csak a cdkeyt vennem a gamhez es nem kell megvenem eredetibe valaki tud errol valamit?
  • Crazyn
    #178
    majd az E3 után megjelenő kiegészítőben lesz elvileg
  • Arwenke
    #177
    Ebben a jatekban van PvP?
  • Ferro_TwL
    #176
    Itt van nehany ujabb kep kedvcsinalonak:D









  • Crazyn
    #175
    Ha kicsit visszaolvastok, akkor meglátjátok a havidíjat is.

    Amúgy itt van:
    -havidíj: $14.90 ~ 3200Ft
    -egyszeri beugró, amibe a CD key miatt kell: $49.90 = 10625Ft
  • Gear
    #174
    "a Guardian szerverre gyertek, az a nem hivatalos europai."
    Akkor ez olcsó lehet .
  • PREMIERE1
    #173
    2004-05-03 City Of Heroes (c) Cryptic Studios Inc. 70x15 MB FAIRSTAR

    Mennyi a havidíja ennek a MMORPG-nek?
  • Crazyn
    #172
    Radnir:


  • Crazyn
    #171
    Milyen néven lesztek bent?

    Ferro: mi az új karid neve? Én sztem maradok a defendernél. Jó ez most nekem.
  • Crazyn
    #170
    Hagyd Ferro a defendert. Ha új karit csinálunk, akkor én nyomulok a lvl5-ös Radnir nevű radiation-science-defenderemmel.
  • Ferro_TwL
    #169
    Kiraly:D a Guardian szerverre gyertek, az a nem hivatalos europai.
    Csinaltam egy uj karit, egy tankert (sebezhetetlenseg/ szuperero szuperkepessegekkel), 5-os szintu akkor ha jottok azzal megyek es tudunk partyzni. (Vagy csinalhatok egy tok ujat is, attol fugg mi kell majd a csapatba, ha kell csinalok egy defender healert en.)
    Az jo lenne, ha lenne egy defender, nem muszaj a gyogyito, de azert egy defender kene.
    Amit eddig megtudtam az archetype-okrol:
    Blaster- Nagyon sok van belole, jo nagy sebzes keves hp, de mivel tavolra lo, meg level 6 van lebeges (nem csak neki mindenkinek!) tok mind1:) Tuti, hogy kapni fog egy kiados "nerfet":D Soloban jo, csapatban sima dmg dealer.
    Controller- Soloban nehez vele jatszni, mert alig sebez es sokaig tart megolni egy mobot, viszont mivel tele van hold/sleep stb power-kel konnyu vele solozni, csak lassan megy vele. Csapatban a legjobb.
    Defender-Soloban es csapatban is jo. Itt van az egyetlen igazi gyogyito kepesseg (empatia azt hiszem a neve), mas is vehet fel gyogyito kepessegeket, sot controller-nek is lehet ez masodlagos kepessege, de a defender a legjobb gyogyito ha ezt veszi fel. Buffokat, gyogyitast tud es tavolsagi loveseket.
    Scrapper- Kozelharcos, kulonbozo fegyverekkel (karom, kard, katana, harcmuveszet stb.). Nagy sebzes, de kevesebb hp, mint a tankernek. Dmg dealer, mint blaster. (Kb olyan a tank es scrapper viszonya, mint Lineage 2-ben az assasin es lovag.)
    Tank- Kozepes sebzes, de sok hp es jo def. Taunt kepesseggel a mobokat magara huzzhatja. Soloban is jo, bar kicsit lassab vele, mint blasterrel mert kisebbet sebez.

    Valahiogy ugy kene, hogy legyen egy controller (craz az szoval ez megvan:), egy defender, a legjobb ha healer, egy kozelharcos scrapper vagy tank de inkabb tank.
  • Hmuda
    #168
    Gondolom nincs trial.
  • pityogo2
    #167
    argh, úgyszeretnék már rosszfiúkat agyalni repülve :))
  • Hunnenkoenig
    #166
    Na, csak lesz itt forgalom :-)
  • Kaleb222
    #165
    én és egy haverom előfizetünk kb hétfőtől.
  • Crazyn
    #164
    Ez pech :(
  • pityogo2
    #163
    kár, hogy náluk van :(
  • Crazyn
    #162
    Fizess elő te magad! Van rá pénzed! Amiről nem tudnak, az nem fáj :D
  • pityogo2
    #161
    majd te nekem :PPP
  • Crazyn
    #160
    Fizessen már elő még valaki rajtunk kívül!! :D
  • Crazyn
    #159
    A beugró az 10625Ft volt nálam, ez alapján a havidíj kb 3200Ft lesz. Az első hónap ingyenes :D
  • pityogo2
    #158
    már mind1, mert csináltam másik email címet...
  • Laza
    #157
    elvileg mar nincs beta, vagy mire kell? :)