8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #396
    adok rasti egy számlaszámot és ha arra utalsz pénzt és
    megadod a kódodat a plaync-hez akkor én megveszem neked.
    egy már van egy srác aki lineage2-zik és ugyanigy tőlem fizet.
    Csak utalj rá havonta pénzt és meg van oldva.
    Alapdíj az 11 rongy, plusz 300ft-al beszálsz a
    a kártya havidíjába és okés a dolog:) havidíjat nemtom
    mennyi 14.99$ átszámítva, felfelé kerekítve.
  • pityogo2
    #395
    én most angyon rápörögtem a grav controllelre:)
    sztem nagyon táp:)
    1. mozdulatlanná tenni
    2. nyomatni bele a varikat
    3. ezt ismételni
    anggyondurva, és még a repulésnek is jó lesz a feelingje:P
  • Rasti
    #394
    Nem lakik valamelyikőtök pesten?Ha tud valaki segiteni a megrendelésbe egyböl perkálom készpénzbe :)
  • Rasti
    #393
    Akkor sajna gyerekek részemröl tárgytalan a dolog,mert azért most nem fogok kártyát cserélni.
    Ha majd egyszer lessz dobozos verzió ithon akkor lehet,hogy majd megveszem!!!
  • Kaleb222
    #392
    otp-s müködik ezek szerint a Kh-s szar.
    meg kéne beszélni egy esti időpontot amikor
    mindenki fennlesz és akkor mehetnénk hadsereget
    ölni küldetésben mint a multkor.
  • Crazyn
    #391
    Nem biztos, mert nekem is volt már olyan, hogy neten rendeltem valamit külföldről, és nem fogadták el a webkártyámat. Pedig elvileg a mastercard-ot több helyen elfogadják mint a visa-t. Boltja válogatja, hogy mennyire akar a biztonságra menni és emiatt a potenciális vevők hány százalékát veszti el :)
  • Rasti
    #390
    Humm nem igazán értem a dolgot elméletileg webkártya az webkártya,eddig bármilyen játékra fizettem elő simán elfogadták mindenhol!
    Lehet én töltöttem ki rosszul a dolgokat :(
  • Crazyn
    #389
    Úgy néz ki, hogy ma sajna nem tudok játszani :(
  • Crazyn
    #388
    Én OTP vebkártyával rendeltem, ami Mastercard-nak minűsül
  • Rasti
    #387
    Sziasztok.

    1 kérdésem lenne: Ti milyen kártyával rendeltétek meg a CD Key-t?
    Én K&H webkártyával probáltam ami visa alapú,de sajnos küldtek egy levelet,hogy "e" és Visa Elektron kártyával nem tudnak Europába tranzakciot végezni :(
    Kicsit furcsálom a dolgot.
  • pityogo2
    #386
    k, scak kérdeztem :)
    most amibe csak birtam, 5-os cuccosat raktam...
    at egyikbe van: 5-os damage, 5-os toltesi sebesseg,meg meg par dolog :)
    a felet asse tom mire jo, csak eppen belelehetett rakni:P
  • Kaleb222
    #385
    nemtom megnézni nem érek rá kírésletezz. nekem se segített
    senki.
  • pityogo2
    #384
    Hogyan érdemes fejleszteni az ütögetős skilleket?
    mikortól kapok ugrálást?
    Kaleb, majd nézdmármeg léci Cee-t, hogy jól csináltam e...
    kell valahol ekresnem egy james valakit, vagy valami j betust... az ujsagos fickonal minden kuldik megcsinaltam az athlas parkban levo foepuletben.
  • Crazyn
    #383
    :D
  • Kaleb222
    #382
    ha elkezdesz játszani fél óra alatt megérted azt amit
    itt négy oldalban tudunk elmagyarázni
  • Crazyn
    #381
    itt enhancementeket (powerekhez való fejlesztések) és inspirációkat (olyan mint a heal/attack/run/stb potion) dobnak a mobok
  • Arwenke
    #380
    Nagyabol kezdem kapisgalni. Meg egy kerdes, itt vannak dropok, penz, fegyverek ilyesmik amiket lehet venni stb.
    Mint az L2ben pl?
  • Ferro_TwL
    #379
    Ugy muxik mintha L2-ben egy 40-es szintu kari maga melle venne a mondjuk 20-as szintu karit. A hp-d, mana, attak, def stb. olyan lesz mintha 39-es lennel, de a skillek es a cuccaid (itt az enhancemnetek) maradnak a regiek. A master pedig "csak" 65% expet kap. Ja es bizonyos tavon belul kell lennetek egymashoz, hogy ervenyesuljon.
    Lenyegeben arrol van szo, hogy igy a sidekick kari is ertekes tagja lesz a magasabb szintu partynak, nem fog egy lovesbol meghalni, eltalaja a mobokat stb., de azert nem lesz olyan mint a magasabb szintuek.
  • Kaleb222
    #378
    most néztem hogy a Guardiannak 350 a pingje :I
  • Rasti
    #377
    Ok-ok nem foglalkozunk vele :)
    Egyébként meg teljesen mindegy,hogy hogyan rendesen kapjunk XP-t.

    Már csak a CD Key-t várom + remélem ma már meglesz a csere alaplapom :)
    A klienc már majdnem lent van még kb. 1 óra
  • Kaleb222
    #376
    a régi skilljeid erősebbek lesznek, igen.
    az xp elosztással ne foglalkozzatok tökömet nem érdekli
    hogy hány százalékot kapok a lényeg az, hogy partyban
    nagyon jól megy fel az xp (sidekick módban is).
  • Rasti
    #375
    Új skillek szvsz szinthez vannak kötve,ha elérsz 1 szintet akkor valoszinüleg választhatsz pár skill közül.
    Ha magasabb karival partizol akkor is kapsz xp-t csak a teljes xp bizonyos hányadát kapod meg.Gondolom ez füg,hogy mennyi közted és a köv. szintű kari között a kölömbség.
  • Jockey
    #374
    gondolom ugy értette, hogy ha te5os vagy, és ő 15ős, akkor te nondjuk 14esként viselkedsz, viszont nem hazsnálhatod az 5 fölötti uj speceket
    mondjuk azt nem értem hogy az 5ig felvett skillek ekkor beerősödnek?
    khm, mégsem tiszta, no mind1
  • Arwenke
    #373
    Akkor itt most, hogy van az xp, mitol fugg mikor kapok uj skillt? Ha magasabb szintuvel partizok akkor, nem fejlodok?
  • Crazyn
    #372
    14
  • Kaleb222
    #371
    repülni csak 12-es szinten lehet!
  • Ferro_TwL
    #370
    Semmit nem szamit. De tenyleg. Van egy opcio a sidekick, Egy magasabb szintu kari (minimum 5 szintel magasabb) bevezs sidekicknek es ha kozeleben vagy 1-el kisebb szintunek szamitasz. Termesztesen uj skillket stb. nem kapsz, de igy is siman partyzhat egy level 30-as egy level 10-el. A sidekick-nek csak annyi korlatja van, hogy egy jatekosnak csak egy sidekick-je lehet, es a mester csak 65% expet kap.
  • Kaleb222
    #369
    majd akkor adjátok meg a neveteket ha már kipróbáltátok a karikat, nyilván
  • Rasti
    #368
    Valami jó kis repülős karit szeretnék.
    Bár képregényhősökbe jobban csipen Spider-Man-t itt nem hiszem,hogy lehetne ilyen karit csinálni :(

    Néven még gondolkodom,de ha megven beirom.
  • Arwenke
    #367
    Azert nem biytos, hogz egzbol tudni fogom melzik kari jon be.
  • Kaleb222
    #366
    jól van skacok írjátok meg a VÉGLEGES neveteket
    a játékban (próbakarakter, "már unom" szintü karaktereket NE hozzatok), és beveszünk titeket a klánba.

    privát üzi: "/t Név, üzenet"

    Serphen -t vagy Fyuron -t keressétek.

    csá
  • Rasti
    #365
    Szerintem tul sokat nem számit,elméletileg igy van magassab szintü kari aki segithet a gyors fejlődésbe :)
  • Rasti
    #364
    Hi

    Én ma rendeltem meg a CD key-t,ugyhogy 1 ember legalább van aki kezdő :)
    Én is este szoktam ráérni kb. 20h-tol éjfélig!
    Ez engem is érdekelne,hogy ti mikor szoktatok általába játszani?
  • Arwenke
    #363
    Foleg mikor szoktatok jatszani, mert en altalban este 9-10 korul erek csak ra.
  • Arwenke
    #362
    Jo a video, teteszet.:)
    Kozben meg taltam hol lehet venni CD keyt, de most gondolkodom mi legyen. Itt mennyire szamiot hogy ti sokkal magsabb szintuek vagytok, milyen gyors vagy lassu a szint lepes?
  • Crazyn
    #361
    a kliens magát updateli
  • Rasti
    #360
    Hali

    Accountot megcsináltam,kliens file-t szedem de az updatet nem találom.Amit itt linkeltél az a kliens file-ra mutat.
  • Ferro_TwL
    #359
    Ezt a fraps-ot honnan lehet letolteni?
  • Ferro_TwL
    #358
    Addig toltsd hasznosan az idot:)

    Eloszor szedd le innen az updatert es kezd el letolteni a klienst. Ha jol emlekszem nem kell hozza kod magatol letolti.

    Csinalj egy NCSoft-os acc-t itt. Mivel elofizetos leszel erdemes a valodi adataid megadni.

    Mikor megvan a kod a lepj be az NcSoftos accodal, valaszd az ADD GAME menut es ott a City of Heroes-t.
    Mikor kivalasztottad lesz ott egy ilyen gomb, hogya ativalas vagy valami ilyesmi, na arra klikkelj:) Aztan megint ad meg a bankkarty adatokat (arra nagyon figyelj, hogy pontosan ugy ird oket ahogy a kartyan van), valaszd ki hany havonta akarsz fizetni. Ezutan (par pec max fel ora) jon az aktivalo email es mar mehetesz is jatszani.
  • Kaleb222
    #357
    GUARDIAN

    nevek:
    Serphen
    Fyuron
    EmeralDragon
    Unipsycho
    Radnir