8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Crazyn
    #436
    az 5 perc alatt átment nekem a múltkor
  • Rasti
    #435
    hehe én nem utaltam hanem közvetlenül fizettem be OTB-be az kb. 1-2 óra alatt átmegy :)
  • Jockey
    #434
    megnézem arwenél a cuccot, és ha tetszik lehet jövök egy tömegmanipulálóval én is...:P
  • Rasti
    #433
    Előre is köszi a segitséget.

    Már csak Kaleb222-t várom,hogy sikerült e megrendelni a cd key-t?
    És akkor holnaptol már én is jövök ha minden jól megy
  • Arwenke
    #432
    Akkor defnder es heal izzet vegyek majd neki?
  • Kaleb222
    #431
    bazzeg srácok sok a kérdés émmeg nem érek rá most
    de igérem estére válaszolok mindenkinek!
    annak aki utalt nekem mondom hogy a tapasztalat
    szerint olyan másnapra utalódik át a pénz
    de már ma átjött annak este elintézem!

    csákó
    --
  • Crazyn
    #430
    Én maradok a lvl17-es defenderemnél. Igaz, hogy nem pont a heal az erőssége, de azért ezzel is megyünk valamire :) Azért a buff sem hanyagolandó :D

    Újjak nyugodtan keressenek meg a játékban, és ha tudok meg van időm, akkor próbálok segíteni. Radnir vagyok bent.
  • Rasti
    #429
    leszek én a tank
  • Arwenke
    #428
    Rasti, akkor te leszel tank en meg healer vagy forditva?
  • Rasti
    #427
    de az a tömegmanipuláló se hangzik rosszul :D
  • Rasti
    #426
    Ja-ja már én is várom,hog ki tudjam probálni a Gamet :)

    Én szivesen beválalok Tank vagy Healer karit mondjátok,hogy melyik kell jobban és azt csinálok.
  • Arwenke
    #425
    primary es secoundary powernek, mit erdemes fel venni, lehet-e oket valtogatni? Ha a healt veszem fel primarynek, akkor mast onan nem is tudok tanulni?
  • Arwenke
    #424
    A defender az healer? Mert egy olyat be vallok.
  • Ferro_TwL
    #423
    Kaleb:

    A fraps-rol lenne kerdesem:
    Amikor felveszem a cuccot nem az egesz kepernyot veszi fel egy resze nincs rajta. Ez miert van?

    A masik meg milyen progival es hogyan rakok ala zenet?
  • Ferro_TwL
    #422
    Sracok tok jo, hogy ennyien leszunk:D

    Na most nekem van egy level 18-as scrapper-em de kicsit kilog a sorbol a szintje miatt raadasul kaleb-nak van szinten egy scrapper-e. A klanban viszont egy darab tank sincs (unipsycho-nak van egy, de az 8-as szintu, de a blastere meg 14-es es a blaster is kell) es heal-erbol se allunk valami jol, bar ha Serphen megvenne a gyogyitast akkor mar 2 gyogyito lenne, de egyik sem az igazi.

    Szoval ami hianyzik a klanbol az egy tank feltetlen es egy gyogyito esetleg valami tomegmanipulalo controller.
    En azt bevalallom siman, hogy a level 9-es controllerem (tomegrehato altatas, hold powerek, es gyogyitasban is eleg jo, van egy olyan heal power ami 150 korul gyogyit mar most egy emberen, plussz heal aura) felfejlesztem.
    Csak azt irjatok le, hogy szukseg van e ra, mert ha az ujak is ilyesmit csinalnak akkor meg nem lesz melee meg dmg dealer kari.EGy minimlais szinten dumaljuk meg mi jo a klannak.
  • Rasti
    #421
    én mikor probáltam kitömöriteni akkor csak a directx9 könyvtárat tudta a többire hibát irt.mindegy szedem ujra 3 óra alatt lent van
  • Arwenke
    #420
    nekem hibatlanul jott le, fel is raktam es muxik
  • Rasti
    #419
    Letöltöttem a kliens file-t de a zip file sérült :(
    Volt már valakinek ilyen?Most szedem ujra
  • Rasti
    #418
    Hali.

    Küldtem privit + mailt,a pénzt is utaltam nézd majd meg pls.
  • Arwenke
    #417
    Na meg is csak meg vettem, activaltam meg minden, mar csak haza kell jutnom es akkor ki is tudom probalni.
    Egy kerdes, ha be vesztek a clanba, milyen karirra lenne szukseg?
  • Crazyn
    #416
    a kiegészítő honlapját megtaláltam, de a videót nem
  • Crazyn
    #415
    Gyongyhalasz: egy party max 8 főből állhat

    Rasti: City of Heroes Warcry
  • Crazyn
    #414
    hol?
  • Crazyn
    #413
    Most léptem meg a lvl17-et! Kurvajót partiztam boomtownba. volt 2 belső küldetés, és mindkettő elég kemény volt. Majd csinálok videókat, csak még rá kell jönnöm, hogy mivel tömörítsem be őket (milyen progival tudnám átkonvertálni)

    Fasza lett a movie! Az oké, hogy frapsal szeded ki, de milyen beállításokkal?

    Légyszi hívjatok CrAzYn-nek. Lehet, hogy a játékban radnir vagyok, de mivel csak azt a karit használom, sztem mehet a crazyn!
    Köszi!
  • Hmuda
    #412
    Gondolom nincs trial.
  • Ferro_TwL
    #411
    Most direkt megneztem a Storm defendert, Serphen te tudnal gyogyitani is vedd fel mindenkeppen. Kb olyan szintu a gyogyitasod mint Radnir-e ha egy rarakksz par enhancementet akkor te es radnir eleg lesz a gyogyitashoz.
  • Ferro_TwL
    #410
    Hopp E3-on bemutattak a kiegeszitott a hardwire-n van video is rola!
  • Kaleb222
    #409
    íme egy alkotásunk Serphennel, egy újabb videó:

    http://kaleb222.uw.hu/heroes2.avi

    egyébként healerre lenne leginkább szükség!
  • Rasti
    #408
    Kaleb222 küldtem még 1 privit nézd már majd meg
  • Gyongyhalasz
    #407
    Sziasztok!

    Nekem is K&H-s netkártyám van. Kaleb222 nekem is tudnál rendelni serial-t? PLS

    Más:

    Mekkora lehet egy party?
    Ha lehet csatlakozni a klánhoz milyen karira lenne szükség? (Alapban én egy controller: empathy + valmi-re gondoltam)

    Üdv.
  • Rasti
    #406
    egy kérdés:
    Tudtok e v. mi linket adni ahol meglehet nézni milyen karik vannak, mire jók, mit tudnak stb... Meg ugy a gaméról (magyar oldal alőnyben:P), hogy amig nincs cd key-em addig tájékózódjak!
    Thx
  • Kaleb222
    #405
    Emberek, aki már játszik:

    MA 20:30-kor 17-es szintüeket irtunk
    Skyway cityben gyülekező!!!
  • Rasti
    #404
    ment a válasz
  • Rasti
    #403
    ok-ok köszi előre is
  • pityogo2
    #402
    1.az a baj, hogy én nem saját CD-key-el játszok ám:)
    2. csak reggel (kedd/szerda/csut)
    3. rendelném én szivesen, csak szülők nem engedik a nagy havidíj miatt :(((((
    a graviti ténleg elég táp:)
    amugy a nevem: Skyman
  • Serphen
    #401
    Bazze Fyuron itt chatelsz ahelyett hogy jáccaná!
    -LawaHUN, nekem is a kaleb fizeti. Engem is lehuz havi 300al:P. Nekem is van Gravity controllerem elég tápos ajánlom. Amugy szeretném tudni az egyik caraktered nevét, ha már kitaláltad, hogy azt felvehessem a grup-ba.-Megjegyzem a supergroup-unkba csak kontroller nincs ugyhogy duplán ajánlom. Amugy mindenki segít hamar fejlödni-SIDEKICK üzenem a többieknek. És 1 hét mulva már 1 szinten leszünk mindannyian.
    -
    -
    Tud valaki valamit hogy mikor lesz Rikti Invázió? Azt együtt kéne átvészelnünk:).
  • Kaleb222
    #400
    ja hülye vagyok te nem hivatalos oldalról rendeled a
    key-t mert onnan már nem lehet. akkor valszeg a havidíjat
    tudod fizetni a te kárytáddal de ha nem akkor szolj.
  • Kaleb222
    #399
    de az a baj hogy a havidíjat asszem ugyanarról kell fizetni
    mint az alapot. de az nem gáz ha havonta utalod én
    elintézem nekem nem gond, kettő helyett három accot
    fizetek nem gáz.
  • Kaleb222
    #398
    küldök privit
  • Rasti
    #397
    Ok-ok.

    Nekem csak a cd key megrendelést kéne megcsinálni,a havidijat magam is tudom fizetni :)) vagyis remélem a servert üzemeltető cég már elfogadja a visa webkártyát !!

    Ha ez is megoldható akkor kéne a cegitséged és köszi előre is.