8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Serphen
    #756
    Amugy meg aki tanker/scrapperral van vegye meg a presence/provoke poolt és nem kell nyavajognia. Akit érdekel mit csinál vegye meg.
  • Jockey
    #755
    leírom akkor eddig az én tapasztalatom:
    -van single target mezem, ami sebez, szal sebez egyet és utána közvetlen elalszik a muksó (ütésre sebzésre ébred egyböl)
    -van domination spel vagy mi, alényeg ez egy tartó vari, ha sikeres sebez, valamint csillagokat lát a kari, és dölöngél jobbra balra, lehet ütni vágni bármit csinláni vele
    - van levitációs spelem, ez sebző vari, ellent felrepítem az égbe és vissza esik, ez okozza a sebzést, közbe nemtud csinálni semmit, én csak ha damage kell akkor szoktam használni, bár nem egy atombomba effektus ez se:)
    - nemtom mi apontos neve: de charm, akire rányomom ally lesz, fun varázslat, bár ha nem lösz bele legalább 1et abba akit lő, akkor hi8ába ynirja ki, nem kapok xp-t (ugy szoktam chamrolom egy boss-t, akit épp lő tartással ledermsztem, többit meg mezelm, és szépen sorba végig lehet menni jópáron így), a poén az hogy ha missel nem ad aggrot, tehát nyugodtan lehet vele próbálkozni mig nem jön be, nem indul el rád az enemy
    -terültei mezz: nos ez jó móka lenne, ha ki lennének osztva normálisan a célpontok, valamint ha területi dot, sebző varázslatokat kihahynánk az arzenálból:)
    tapasztalatom szerint ezzt nem bírja ki senki, és valami terültei szarságal tuti megtöri, így szart sem ér:), pedig sokkal biztonságosabb lenne úgy ateamn, és aggrokat is jobban lehetne tartani
    no mind1:)
    sok fagyasztásos spellt láttam területit(másoknál), amik télleg klasszak, csak az agond hogy ettöl még ugyanúgy tudnak lövöldözni általába, szal sztem nem a legideálissabbak xphe, főleg ha nem tank szalad be középéjük aggroszedés célzattal:P
    azt kell eldönteni hogy akarunk xpni, hirtelen mindeki nekiesik mindekinek, és minél hamarabb végezni, vagy taktikusan stepbystepy ölni enemyket. véleményem szerint magsabb szinten a 2ik fog élni, mert nagyobb enemyken sokkal jobban kifog jönni a melle vagy egyéb sebzés ránk, lásd ferro írásait..:)
  • Arwenke
    #754
    Meg latjuk rendes mobokon hogy muxik, csak lvl 2en probaltam ki.:)
  • Jockey
    #753
    woaww, ez tök jó:)
    ilyenkor kérdem meg magamtól miért is csináltam controllert:)))
  • Arwenke
    #752
    Vettem uj skillt, mivel 12 lettem, dark pit, terultre hat es ha be jon akkor az enemy el kezd osszevissza kovalyogni es lehet gyakni anelkul, hogy vissza tamadna.:)
  • Rasti
    #751
    Na ja buli az minden este van :))
    Max nem vadászat,hanem közös fotozás 1 háztetőn vagy hasonlok :)

    De azért majd minden este van XP-s is
  • Gyongyhalasz
    #750
    Hát igen a controller csak csapatban ér valamit, de nem baj mert jó a guild és mindig van party:D
  • Nexushun
    #749
    Láthatatlanná tudom majd tenni a csapatot meg ilyenek. Bár még nem vágom mire is lesz ez jó, mert rögtön megszünik ha megütsz valakit. Legfeljebb ha már nagyon kész a csapat gyorsan eltütetlek titeket hogy tudjatok pihenni, meg el tudjunk osonni :D
  • Rasti
    #748
    Van egy skill ami elméletileg magamra huzom a mob-ot de egyszerre csak 1 re tudom nyomni és mig integet neki a karim addig a többiek szanaszét szaladnak és utána jön a mob hajkurászás :(

    De lehet én toltam el valamit a akrimmal,ugyhogy szvsz este megcsinálom ujra
  • Nexushun
    #747
    Ice-t már az elején kilőttem :) De nem is bántam meg érdekes lesz ez az Illusion is. Csak ne lenne ilyen gyengécske. Full support szegény, na mind1 eredetileg úgy is healer akartam lenni, de aztán megtetszett ez a illusionista :D
  • Gyongyhalasz
    #746
    Hi!

    - Hogy mutation vagy csak azt befolyásolja, hogy hol fogsz enchantmenteket vásárolni semmi mást. (Az a fontos, hogy melyi originbe tudod magad beleképzelni, szimpatikus)
    - Fantasyban talán mage, a controller fő célja a tömegmanipulálás
    - Szerintem jó karit indítottál ha jól tudom a két választott powersetból nincs (vagy kevés a guildban), tehát mindenféleképpen hasznos lesz/leszel.

  • Nexushun
    #745
    Nincs a tanknak "hate" vagy ennek megfelelő húzó skill?
  • Nexushun
    #744
    Úgy is mondhatnánk hogy a tank a páncél az assa meg a fegyver és a két karakter ad egyet :D
  • Rasti
    #743
    Ha olyan egyszeru lenne a sok izgága ellent magamra huzni :)
  • Nexushun
    #742
    Ja ja. Assasint tank szerepkörben alkalmazni szívás. A tanknak magára kell húzznia az ellent a assa meg szépen ledöfi őket :)
  • Rasti
    #741
    Uj skilleket majd mikor szintet lépsz akkor lehet bizonyos időközönként tanulni.
  • Nexushun
    #740
    Én is controller lettem egyenlőre. Tegnap kemény lvl 4-ig vittem. Mutation/Controller/Illusion/Kinetics vagyok.
    Nex Pite néven, majd írjatok be a listába.
    Ez a controller elég furcsak kari igazából nem is tudom hogy mi a fantasy megfelelője.
    Kérdés:
    Hol lehet új skilleket tanulni és hányas szinttől?
    Az hogy mutation lettem lesz a skill-ekre is hatással?
  • Rasti
    #739
    Ja-ja én is valami hasonlora gondoltam de mit tegyek ha repülni jóóóóóóóóóóóó :)
    Bár nekem a telepotrálás is tetszik :)

    Akkor viszont lehet ,hogy este törlöm Case-t és csinálok egy uj tankot ugyanazon a néven :(
  • Arwenke
    #738
    Szerintem tanknak a super speed, super jump kombo az igazi.
    En nem vagyok tank, viszont sokat kell rohangalnom es lehetoleg gyorsan a heal miatt, szoval nekem tuti a fenti kombo lesz.
  • Gyongyhalasz
    #737
    - Party1: Tegnap voltam egy ilyen partyban (amiyjet Serpen írt)(+ még 1 contr) mindenki 11-12. szintű volt. Úgyan azt az indor miss-t csináltuk meg kétszer. 14-15-16-os szintű lost-okat nyomtunk. Nagyon zsir volt mindenkinek meg volt a helye. Majdnem megcsináltam egy teljes szintet. Szerintem ez a jó group, és legalább ekkora partylétszámnál 4-5 szinttel nagyobb mobokat kell nyomni.


    -Party2: még 7 vagy 8. szint környékén voltam egy olyan partiban ahol 6 blaster volt és én (athlas park csatorna). XP-ben jó volt, de nem éreztem jól magam tök fölösleges voltam :(. Csak loholtam utánuk és néztem, hogy azok milyen irtást visznek véghez.

    Szóval a blasterrel lesz majd változtatás, sebezzen nagyot de akkor lasabban.

    - Jég
  • Rasti
    #736
    Bár lehet kicsit elszurtam a karimat mert Repülést vettem neki (az tetszik nekem) lehet még most kéne gyorsba ujrakezdeni amig még lvl 11-es csak,és nem magasabb.
  • Gyongyhalasz
    #735
    Majd fagyasztom, hisz erre vagyok :D
  • Rasti
    #734
    Na ahogy olvasom a hozzászolásokat akkor annyira még se rossz a Tanker ugyhogy Case marad tovább és probálom minnél gyorsabban fejleszteni :)

    Csak a mobok ne rohangásznának el néka :) Utálok utánuk rohangászni :)
  • Rasti
    #733
    Ez nem volt valami sikeres :(
  • Serphen
    #732
    full party :mindegyikkböl 1 és no comment
    1 scrapper
    1 tanker
    1 defender
    1 blaster
    1 controller
  • Kaleb222
    #731
    próbáltam kitalálni a passwordömet plaync-re mert nem
    tudtam belépni. nem sikerült. íme az eredmény :P

    http://kaleb222.uw.hu/snap.jpg
  • Kaleb222
    #730
    halkan megjegyzem a scrapper az assassin szerepét tölti be
    alacsony hp magas sebzés. kell mellé legalább még 1 scrapper
    és minimum egy tanker (aki a lovag szerepét tölti be), hogy
    ők mellettük operálhassanak. Nyilván szív a scrapper ha egyedül
    van és belökik 10 lvl 20-as boss közé a többiek meg majd
    hátulról... lófaszt. kell mellé segítség és akkor tud igazán
    érvényesülni.
    tanker kell!

    --
  • Ferro_TwL
    #729
    Serphen en mind a ketto probaltam. Nem azzal van a baj a scrapperben hogy nem tap, hanem egyszeruen szar. A tank-al nincs nagy baj, sot groupba nagyon is kell, de hidd el nekem a scrapper szerepet a blaster sokkal jobban betolti az tok folos. Golyofogonak pedig tenyleg szar level 20-os mobok-ig meg csak csak elmegy de utanna mar akkorakat sebzenek, hogy nem birja elol. Remelem lesz egy parch ami javit ezen..
  • Serphen
    #728
    Ez phasság ne mondjuk má hogy ez szar, az szar ugyse csak a sebzés meg a találat számít. Megnézném mit ér a snipám meg a szelem ha nincs elöl egy állat akinek csak a hátát látom meg azt ahogy száll fel belöle a sebzés-olyan jó golyófogó.
    Most már úgyis csak groupba fogunk menni ott meg nincs jobb egy scrappernél és egy tankernél.
    Ilyet meg meg ne halljak hogy azzal mennyél mert az tápabb...kurvaröhejesen hangzik. Akkor megyek lecsapni lvl 1es enemyket mert azok "nem tápak". Ne szídja senki a meeleeket mert groupba úgyanúgy kellenek-ha nem jobban- mint a rangerek.
  • Gyongyhalasz
    #727
    Na ma se tudtam korábban abbahagyni a játékot :D

    CoH RULEZ!

    (Blaster tényleg nagyon király, de én azért is maradok a controlleremnél)

    Jó8
  • Ferro_TwL
    #726
    Bar ha ennyi blaster lesz ahogy ismerem magam atterek a tankerem-re azt is nagyon csipen, csak ne lenne annyival gyorsabb es egyszerubb a blasterrel:(
  • Ferro_TwL
    #725
    Lassan azert kialakul ki mivel lesz, csak azert figyeljunk arra, hogy ne mindenki blaster legyen bar en aztan teljesen megertem a scrapperek csalodotsagat:(
  • Rasti
    #724
    Nexushum lejött már a game?
  • chefshift
    #723
    14$
  • 3333
    #722
    mennyi a havi díj valaki írja plz
  • Rasti
    #721
    Bármikor megváltoztatható a kártya adatai
  • chefshift
    #720
    A havidíjat ugyanarról a kártyáról kell fizetni vagy azt bármikor meglehet változtatni?(ha igen akkor hól).Csak előre tudnom kell ha beakarok fizetni egy ilyenre ami ugyebár nekünk Magyaroknak nem a legolcsobb.
  • chefshift
    #719
    nem
  • Nexushun
    #718
    Az hogy milyen kasztnak milyen fajt választok számít valamit?
  • Nexushun
    #717
    Felhozzuk a topic-ot már 9.-ek vagyunk.