8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #796
    átverés
  • Crazyn
    #795
    ki kell próbálni
  • Crazyn
    #794
    nem
  • Alblink
    #793
    Egy warezen olvastam ahol leszedheto a jatek ingyen es azt irta hogy csak havidijat kell fizetned 15$=4000ft es jatszhatsz,ez szerintetek is igy van?
  • Kaleb222
    #792
    na srácok elegem van a scrapperból áttérek BLASTERRE! kész, ennyi!








    (csak vicceltem :P)
  • Jockey
    #791
    woaww, köszi srácok ahelpet, ezek szerint pool-t még nem traineltem, és el is kerülte afigyelmemet:)
    akkor vasárnap egy erőssebb, ügyesebb mendie fogja az utcákat róni bűnözőkre vadászva:)
  • chefshift
    #790
    Ezek szerint nincs
  • Crazyn
    #789
    teljesen random
  • Gyongyhalasz
    #788
    Nincs igazi drop, hanem a rendszer jelez, hogy ezt kaptad harc után. És igen support ezt legalább rendesen kapja ha XP-t nem is mindig
  • Nexushun
    #787
    Party-ban hogy vannak a "drop-ok" kiosztva? Support-nak is marad valami, vagy csak a támadók kapnak?
  • Ferro_TwL
    #786
    Minden paros szinten vehetsz uj powert vagy elsodleges vagy masodlagost.
    6-os szintol kezdve lehetoseg lesz valasztani a power poolbol is. (A keperenyo jobb felso sarkban van, hogy choose power pool.)

    A power pool-okbol, ha jol emlekszem 6 vagy 7 fajta van, mindegyikben 4 darab power pl: flight power pool ebben van: hover, air suprioty, fly, group fly.

    Ahhoz, hogy egyet kivalasz 6-os szintunek kell lenned minimum. (Nem muszaj 6-os szinten venni utanna mar barmikor vehetsz). Az elso ket powert (pl a flight-nel a hover es air supreiroty) 6-szintol vehetd meg.
    A 3. powert (fly-t) 14-es, de meg kell lennie hozza az elso ketto kozul valamelyiknek.
    20-as szinten a 4.-t (group fly) de kell hozza ketto (pl hover, group fly).

    A power pool-ok kozott vannak a travel power pool-ok (fly, teleport, superspeed, jump) es itt van egy nagyon hasznos a fitness. Ebben level 114tol lehet venni healt-ot ami gyorsabban eletro regeneralast biztosit, 20-tol staminat ami gyorsabb endurance reg-et biztosit. Ha ezeket jol megpakolod enhancementekkel nagyon gyorsan fognak regeneralni.
  • Serphen
    #785
    A poolsetet akkor tudod kiválasztani amikor szintetlépsz páros szintre (6,8,10...)a jobb felsö sarokba van az ikonja:kattints rá és már válogathatsz is.
  • chefshift
    #784
    Nincs valaki aki valamikor nem játszik mondjuk reggelente, és lenne olyan kedves,hogy megmondja az accjat meg a passt-hozzá csak, hogy megnézhessem a játékot? ugyse lopnám el mert akkora szemét nem vagyok.Tényleg csak annyira kellene, hogy megnézzem milyen.Azt ha tényleg tutkó akkor már veszem is.Valaki ?
  • Jockey
    #783
    ezt még gyorsan megkérdem, hátha eltom olvasni:
    akor ezek szerint én nem vettem még magamnak semmi poolsetet? vagy hol tudom azt venni?:)
  • Serphen
    #782
    6.szinten veheted meg az elsö pool-odat. aztán 2szintenként:a powerek helyett lehet venni a poolokat.
  • Serphen
    #781
    Azok képességek (a primary meg a secundary)-úgy tápolod öket ahogy akarod-
    Képzettségek amiket a poolon vehetsz. Pool power setek:
    1 szettben 4 képesség van. Ahozz hogy a 4.et megvedd kell hozzá két másik is a szett-böl.
  • Jockey
    #780
    no vasárnapig nem leszek netközelbe, szal addig is jó hentelést:P
  • Jockey
    #779
    ezt a 3v4ik szintű képzettséget nem értem továbbra sem
    mondjuk ha van egy primary vonalon kb8 ütés/varázslat, az nem a szintjét jeletni sorban?
    tehát ha nekem a primary 8bol (lehet 10 van nem emléxem pontosan) az első 4megvan, az nem szintet jelent?:)
    esküszöm nem vágom ezt
    eddig én azt tapasztaltam kútfejemből, hogy megnéztem milyen elsődleges és másodlagos tulajdonságok vannak, megnéztem mi tetszik, megcsináltama karit, lassan jöttek az elsődleges, még lassabban a 2odlagos lehetőségek, közbe meg szintenként tudok széttenni pár pontot, amivel különböző training tulajdonságokkal ruházhatom fel a képzettséget (álá endu, timercsökkentés stb..)
  • Serphen
    #778
    http://www.cityofheroes.com/documentation/manual.html
    -
    Itt megértesz mindent.
  • Rasti
    #777
    Na most már teljesen összezavartatok :)
    Már el is versztettem a fonalat :(
  • Serphen
    #776
    Az lehet hogy 10.szinten meg van az összes képzettséged csak egyik képzettséged sem lehet 3.vagy4. szintü.(a képzettségben felülröl a 3.vagy a 4.)
  • Serphen
    #775
    Szóval a példád lehet:teleport+super jump.
    Mert a teleport és a super jump 3. szintüek
    szóval meg kell venned elötte két képzettséget mind a kettöböl. De akkor nem marad poolod másra.
  • Jockey
    #774
    én ezt nem értem
    én lvl10es vagyok, és 4 képzettségem van az 1ődlegesből, 2 a másodlagosbol
    a 2odlagosbol most vettem 10en a 2ikat, és az első 4 képzettség volt nyitva mint választható:P
  • Serphen
    #773
    Vehetsz akár 4 különbözö képzettségböl is. Csak arra vigyázz hogy minden képzettségek szintekhez is osztva vannak:
    -6.szinten megveheted az 1.,2.at egy képzettségböl
    -16.szinten megveheted a 3.at egy képzettségböl(kell hozzá már egy darab a képzettségből)
    -20.szinten megveheted a 4.et egy képességböl(kell hozzá már kettö darab a képzettségböl)
  • Crazyn
    #772
    majd tudnál csinálni egy demót, hogy hogy néz ki az a repülős ütés vagy mi a rák?
  • chefshift
    #771
    Huhh. Látom , mindenki tolja rendesen :).Mikor foglak titeket látni a képregényben? :)
  • Gyongyhalasz
    #770
    Hero planner, érdemes probálgatni

    http://coh.stratics.com/content/fansubmissions/heroplanner.php
  • Ferro_TwL
    #769
    EN is hibaztam a mostani tankeremmel van ket sebzehtetlneseg powerem (temp iv es undying stance) de ennyi meg belefer:D
  • Rasti
    #768
    Na a server leálás nem érint sajna dolgozom :(
    Majd csak este megyek be olyan 19h felé de akkor is a tankomat ( Case ) kezdem ujra mert a repülés felesleges volt neki :(

    Még gondolkodom a teleporton is :)
    Egyébként vehetek több dolgot is ?pl. teleport és super jump
  • Ferro_TwL
    #767
    Elvileg a jump a jo neki, mert a combat jump eleg jo defet ad (foleg ha raraksz egy ket enhancementet).

    En repulost fogok csinalni (mar 9-es szintu Ghostdragon neven), de nem a lebegest hanem a masikat vettem meg -mert ugye 1 power kell a repuleshez - ez valami utes, de eleg jol sebez.

    Ja es ha sebzehetetlenseg leszel, ne rakj a temp inv-re inkabb az undying stnace-re az sokkal jobb. Igaz nem tudsz mozogni ha hasznalod, de provoke vagy taunt es ugyis oda jonnek. (a provoke talan jobb mert azzal mindenkit magadra huzol, a taunt-al csak egyet bar az tovabb tart. A provoke azonban veszelyes lehet ott erdemes defensre gyurni.)
  • Gyongyhalasz
    #766
    Ez a Hero planner nagyon jó. Most a max szint 40, de 50 lesz. Lesznek új képességek? Ki mit tud? :P
  • Shoots
    #765
    jha igen, a teleport foe is annyit er mintha integetnel neki :) ha elakar szaladni elszalad attol hogy odateleportaltad... :D
  • Nexushun
    #764
    Kipróbáltam én is egy blaster-t. Elég power a conroller-hez képest.
  • Serphen
    #763
    Előreláthatólag 15:00zól 17:00ig NINCS SERVER.
    -A teleport jó csak ne friend teleportot vegyél a tankernek hanem teleport foe-t vegyél.
    -Az oda portálja az enemyt hozzád. Én is alkalmnazom 1 scrapperemnél és cool. Jó nagy a hatótávja.
  • Rasti
    #762
    Ok-ok akkor este megcsinálom ujra a Tankomat és Jump-ot veszek majd neki.
  • Kaleb222
    #761
    ja, vagy jump
  • Kaleb222
    #760
    a teleport nem hiszem mert azt harcban nem tudod alkalmazni.
    inkább speed.

    --
  • Crazyn
    #759
    sztem jump
  • Rasti
    #758
    Akkor már csak annyit mondjatok,hogy Tanknak Super Speed,Super Jump vagy a teleport érdemes?
  • Ferro_TwL
    #757
    Kaleb:
    En is ezt irtam meg regebben a scrapper-rol, hogy kb L2 assasin-janak felel meg.
    De ott nincs blaster. Es ez itt a gond. A blaster minden szinten foloslegesse teszi a scrappert, mert 1. nagyobbat sebez 2. gyorsabban sebez 3. messzirol sebez 4. mivel messzirol tamad kevesebbet kell gyogyitani.

    Tenyleg nem akarok nyavajogni, en azert 20-ik szinitg elvittem a scrapper-em, es ott lett elegem belole. EZ igy nagyon nem jo, biztos lesz valami valtozas, de en nem akarok ugy teamben jatszani, hogy szart se erek benne.

    A tank viszont tenyleg nagyon jo, bar a melee karikkal itt gond van, de a tank teamben nagyon kell.