8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Rasti
    #836
    Ahogy nézem van pár lvl9 feletti kai ami nincs bevéve SuperGroupba
  • Tyson
    #835
    Az én 2. akrim a buffalot töröld ki.Aszem tápolom a blasterem , de ha esetleg csinalok másik karit akkor mégse sracpptert csinalok.
  • Crazyn
    #834
    én úgy vettem észre, hogy semmivel
    annyiban változik a helyzet, hogy a másodlagos skilleket késöbb szerezheted meg ming az eésődlegeseket (asszem)
  • Crazyn
    #833
    a hiányzó adatokat illetve h ősöket kéretik priviben elküldeni
  • Nexushun
    #832
    Mennyivel szarabb egy skill az elsődlegeshez képest ha csak másodlagosként van meg? (ha ugyan annyi van rárakva)
  • Crazyn
    #831
  • Tyson
    #830
    Jah elvileg többet sebez ugy.. de felesleges támado skillbe 2 damaget rakni.. rakj bele, damaget, accuracit,end csökkentőt.. emg amit végul is akarsz:P
  • Nexushun
    #829
    Kérdés:
    Ha egy skill-nél mondjuk két Damage slotot csinálok és töltök fel enhanceval. Akkor azok összeadódnak vagy nem?
  • Rasti
    #828
    én este megyek mert a Tankom még csak lvl4 :(
  • Nexushun
    #827
    Én csak havernak adom oda az accom. Skrad-ot szerintem sikerült is befűtenem. Úgy néz ki ő is megveszi. Nagyon bejött neki a karmos Scrapper :D
  • Tyson
    #826
    helllo belló. nah csak tesztelem hogy muxik e az aláirásom
  • Crazyn
    #825
    akkor most hanyasok vagytok?

    valami lvl3-7 kari mikor szokott játszani. Mehetnénk partiba az én kis controlleremmel :)
  • Rasti
    #824
    Baze én meg itt dolgozok bent és nem fejlödik a karim :(
    Ez ám a genyoság :(
  • Shoots
    #823
    Nha ez rohadt nagy party volt bahh :))) uninak jott vagy 2 3 level meg emeraldnak is vagy 2 :D grati szep volt skacok. szerver down utan folytathatjuk
  • Gyongyhalasz
    #822
    Na kivágott
  • Rasti
    #821
    ez valami rejtvény?
  • chefshift
    #820
    Hát ja :((. De tényleg csak annyit akarok megnézni, hogy milyen nagyából.De megértek mindenkit ... :(
  • Arwenke
    #819
    Ha regota figyeled akkor gondolom tudod milyen a jatek, tehat nem veszel olyan nagyon zsakbamacskat.
    En nem figyeltem, csak ugy meg vettem es vegul is be jott.
  • Kaleb222
    #818
    x y z aláírás teszt
  • Rasti
    #817
    Én is lemaradtam a bétárol,de megvettem az accountot és nem bántam meg.
  • Rasti
    #816
    chefshift ez szvsz elég nehéz eset lessz.
    Ismeretlennek szerintem nem sokan adják oda szivesen a kodjukat
  • chefshift
    #815
    Tudom elég hülyeségnek hangzik amit kérek.Ugyan ki adná már oda.De régóta figyelem ezt a játékot és a Beta-ról pont lekéstem mert nem voltam ithon :(.Zsákbamacskát meg nem szeretnék venni.
  • chefshift
    #814
    Nincs valaki aki valamikor nem játszik mondjuk reggelente, és lenne olyan kedves,hogy megmondja az accjat meg a passt-hozzá csak, hogy megnézhessem a játékot? Tényleg csak annyira kellene, hogy megnézzem milyen.Azt ha tényleg tutkó akkor már veszem is.Valaki ? Ha valaki lenne olyan rendes akkor itt az e-mail címem: [email protected] Tényleg csak, hogy megnézhesssem.

  • Ferro_TwL
    #813
    Jo otlet. A tank akkor a masodik supergroupba menne, a scrapper meg amig nem javitanak rajta visszavonul:)
  • Serphen
    #812
    Nekem már van karmos scrappterem
  • Rasti
    #811
    Tyson a forum/beálitásoknál ird be az aláitáshoz a karidatat:)
  • Tyson
    #810
    Sziasztok:P (éljen a suli powa!!)
    Akkor második karakteremnek csinalnék 1 scrappter-t mondjuk 1 karmos scrappter-t :PP




    Tyson K9/lvl 13 blater/
    Buffalo /lvl 0 scrappter :P /
  • Crazyn
    #809
    csináltam egy controllert
  • Arwenke
    #808
    Na tessek ott vannak a karik.:)
  • Gyongyhalasz
    #807
    Abszlut jó ötlet.
  • Crazyn
    #806
    mi lenne, ha mindenki beírná az aláírásába, hogy mik a karija tulajdonságai (név/origin/kaszt/power1/power2/aktuális lvl)?
  • Serphen
    #805
    2 karit fejlesszen ki mindenki. Egyrészt ha ellentétesek akkor nem unja meg egyiket se az ember. Második (és ez a fö) grouppolásnál lehet választani melyiket hozza az ember.
    A több karakter miatt lesz 1 második supergroup-ebbe lesznek a gyengébb karaktereink-de ez csak azért fontos hogy legyen valami nyilvántartásunk (már asse tudom ki kicsoda).
  • Serphen
    #804
    Aki jön annak megbeszélek pár bungee jumpingot Fyuronnal bármelyik troronyról.
  • Kaleb222
    #803
    egy emberre kb 3 jut
  • Kaleb222
    #802
    az a csatornás nagyon kemény, 17-es vhazilokok ugrálnak
    és 70-eket köpködnek :D
  • Ferro_TwL
    #801
    Ezert jo, hogy van 3 karim is mindig van megfelelo szintu:D
  • Crazyn
    #800
    lvl19 még befér?
  • Serphen
    #799
    fizetni kell. 50$ +havi 15$. te döntessz nekünk megérte.
  • Sugam
    #798
    ezzel a játékkal ingyen lehet nyomulni vagy
    fizetni kell érte?
  • Serphen
    #797
    HOLNAP 20:00tól csatornázás aki ráér jöjjön lvl.12-18 ig.