8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Rasti
    #876
    na ezt én se tudtam
  • Crazyn
    #875
    mindkét esetben vesztessz XP-t
  • Rasti
    #874
    Ja-ja az elrontott karikat inkább most kezdjuk ujra mig lehet,mert azután már nagyon el fogunk maradni a nagyobb kariktol.
    Nekem is van már 2 karim ugyhogy a 2. Supergroupba is lessz mit vinni.
  • Shoots
    #873
    Nha Choosent toroltem, mert nagyon elrontottam, tul sok poolbol vettem dolgokat neki. ugyanazon a neven csinaltam egy katanas rechargerest. hatha egyszer rendberakjak a scrappert. Poolbol a hastent vettem neki es nagyon tetszik csak nagyon nagyon lassan tolt vissza :(( nha szoval 2.supergrpba is van emberem majd :D
  • Rasti
    #872
    Ja nem rossz a videó.
    Meg tudsz halni,olyankor van valamelyik healer feléleszt vagy ha van nálad tekercsbe élesztés akkor elhasználod.
    Ha eggyik sincs akkor a korházba térsz magadhoz és elvesztesz valamennyi XP-t.
  • Rasti
    #871
    Passz,mi nem onnan rendeltük.
  • chefshift
    #870
    Rendelt valaki az AMAZON-tól CD kulcsot? Ha igen akkor hol lehet majd beálítani, hogy csak CD kulcs kell?
  • Kaleb222
    #869
    asszem a második videót már töröltem mert nem volt elég hely a tárhelyen!
  • Ferro_TwL
    #868
    Fellottek egy test servert ahol az aktualis update-ket lehet tesztelni, meg mielott megjelenenek. Akinek van kedve ez kirpobalhatja, de a fo cel a teszt, szoval minden teszt fazis utan a karikat torlik stb. (A nagy update -uj zonak, mobok, ruci megvaltoztatasank lehetosege stb.- kb 2 het mulva jon.)
    Itt a link, ha valakit erdeklne.
  • Serphen
    #867
    Sajnálom, én aktívan tanulom a group elönyeit de erre nem tér ki a leírás se. Szeretném ha ti is igénybevennétek a groupnak azt a szollgálltatását hogy emilt lehet küldeni valakinek és lehet "hirdetéseket" is azaz ha belép valaki elolvashatja az üzeneteiteket.
    http://support.cityofheroes.com/cgi-bin/cityofheroes.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=917&p_created=1083433556&p_sid=NHT4FRbh&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPSZwX3NvcnRfYnk9JnBfZ3JpZHNvcnQ9JnBfcm93X2NudD0yOTQmcF9wYWdlPTE*&p_li=
  • chefshift
    #866
    Vicces volt a teleportálos videód .Milyen mókás lett volna ha véletlenül kihalsz .Csak vicceltem.Amugy meglehet halni?
  • Gyongyhalasz
    #865
    Serphen: valahol olvastam, hogy a sgroupoknak van vaultja. Szivesen raknék bele dolgokat amit mások használhatnának. Tudsz erről valamit?

    Köszi
  • Gyongyhalasz
    #864
    -Drakes: Are any other expansions currently being conceived/planned?

    -Mr. Emmert: They're only conceptions for now, but I'd really like to see things like giant mechanical suits you can jump into and run around in, spy organizations, time travel to different zones, etc. We've got a lot of other things to handle before then.
  • Serphen
    #863
    Aki akarja látni az elsö magyar group öregeit akcióba az Kaleb 1.videóját letöltheti: 348. hozzászólás. A 409.hozzászólás a következő videó a -majdnem- komplett klán pedig az 588.hozzászólásba tiszteleg a Kaleb productions oszlopos (és egyetlen tagjának).
  • Gyongyhalasz
    #862
    -Drakes: I want to fight these aliens from the CoH storyline. When can I do that?

    -Mr. Emmert: After the update in two weeks, you'll be able to visit an alien crash site and fight masses of them. In the future, you'll even be able to travel to their home world!


    http://vault.ign.com/articles/514/514854p1.html
  • Gyongyhalasz
    #861
    MEGA LOL!

    Ez hatalmas volt!!! Köszi Fyu.
  • Gyongyhalasz
    #860
    Az új groupba én neveznék egy:

    Örmi
    technoliogy/defender

    kinetics/psychic

    (ha valaki erről a két power setről megirná tapasztalatait megköszönném)

    - Jégvir

    Ui: grat rasti
  • Rasti
    #859
    Jó a videó Kaleb222 :)
  • Rasti
    #858
    Na lassan de biztosan haladok előre a Tankkal,már lvl6 :)
  • Kaleb222
    #857
    a lényeg hogy benne van a link;)
  • Kaleb222
    #856
    Kaleb Corp. bemutatja:
    Újabb videó (örömünnep, ujjongás)

    A teleportáció vicces dolgairól!

    Még hogy nem tudok repülni :)A teleportáció vicces dolgairól!

    --
  • Serphen
    #855
    Mindenkinek csak 1 karakterét vesszük be a group-ba (amivel legtöbbet grouppol) hogy tuggyuk hányan játszunk. Jövö hét pénteken lesz egy másik supergroup is (Heroes of Hungary talán) oda is lehet jelentkezni. Ha jól tudom most 11 játékos van a Followers of Set-be szóval 11 magyar játékos van a serveren.
  • Ferro_TwL
    #854
    Sokkal. Elsodleges skillkent sokkal erosebb, mint masodlagoskent. Azert nem fog soha a defender ugy sebezni, mint blaster, a controller ugy gyogyitani, mint defender stb.

    A party most delutan allati jo volt 2 szint zsinorba es elvezetes volt:D Sajnos el kellett mennem, de most jovok:)
  • Shoots
    #853
    Lev 14 blaster :DD megyek es javitom az alairasomat :D
  • chefshift
    #852
  • Kaleb222
    #851
    serphen most infó vizsgázik úgyhogy csak kilenc-tíz körül
    lesz csatorna party. addig is tessék leborulni és imádkozni
    hogy sikerüljön neki!

    -
  • chefshift
    #850
    Asszem én is beinvesztálok egy rendelésbe, bár az akkor pár hét lesz mire megjön.Gondolom azóta sincs senki aki megaddná az accját pár órára .....
  • Rasti
    #849
    Ez jó kérdés volt,mi a Guardian serveren vagyunk !
  • chefshift
    #848
    Amugy melyik a HIVATALOS Europai szerver ?
  • Rasti
    #847
    remélem mert jó lenne fejlödni
  • Shoots
    #846
    este 9tol akkor valami nagy party lesz????
  • Rasti
    #845
    Viszont arra legalább 1 hetet kell várni ,mig ha csak cd key-t rendelsz akkor az kb. 2 perc alatt megvan
  • chefshift
    #844
    Most amazonon 39.99$.Csak mert ha már megvenném akkor dobozostol kellene, elvégre ha nem jönne be vagy megunám akkor jobb lenne mintha csak 1 számot adnék.Na meg már ha ennyit fizetek akkro adjanak is mellé mindent
  • Rasti
    #843
    ha jól todom akkor 45-50 dolcsi között van a Game ára + szvsz 10-15 dolcsi a szálitás és legalább 1 hét mire megjön
  • Gyongyhalasz
    #842
    Ha leál a szerver márkor is írhatsz ilyen linket :P
  • chefshift
    #841
    :D

    Na normálisan. Kb mennyi a postaköltség ha dobozostol rendelem meg a játékot és mennyi a kiszálítási idő ?
  • chefshift
    #840
    Te szemét az a növérem !
  • Shoots
    #839
    Server up go be :)
  • Tyson
    #838
    Bár nem tom erősen gondolkozom azon, hogy inkább vele játszom -->:http://www.spiritworld.com/galleries/?IDX=photo.display&GalleryID=13&PicNum=17#jump
  • Nexushun
    #837
    Nex Pite - lvl 9 - Science - Defender - Empahty - Radiation Blast (csak healer lettem nekem ez jött be :)