8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Jockey
    #956
    faszán kihalt míg távol voltam az adsl modemem, így míg a matáv nem jön azt cseréli ki nem leszek online sajna..
  • chefshift
    #955
    Milyen koncerten voltál ami ilyen rettenetes volt? Tuti a logod CrAzYn.Lehet akkor, hogy Radnir a sok radioaktiv babrálásal hermafrodita lett?!
  • Crazyn
    #954
    Tegnapp éjjel teameltem egy - szerintem - sráccal, akinek az apja magyar volt, és a srác pesten született, de canadában él (magyarul csak annyit tudl hogy "egen" és "nem"). Ő sem tudta eldönteni, hogy Radnir fiú-e vagy lány :DD

    megsúgom nektek, hogy nő
  • Rasti
    #953
    Ja-ja én is olvastam az index-en,hogy nem volt valami nagy szám de azért egy résztvevő infoira is kiváncsi voltam

  • Shoots
    #952
    JaJJJJ a koncertrol inkabb ne is beszeljunk pls :((

    2oraval kesobb kezdodott a kiirtnal, es raadasul vegig palybackelt, az egeszet lezavarta 1ora alatt, es raadasul olyan köver mint egy kismalac akit hizlalnak :(( szal az egesz egy nagy szar volt
  • Serphen
    #951
    cool a logo crazyn. bár ebböl még mindig nem tudjuk hogy férfi vagy nő a radnir:P
  • Rasti
    #950
    És milyen volt a koncert ?
  • Shoots
    #949
    Itt meg level 16 :) eleg huzos az xpzes ebben a jatekban...
    de azert mindenki halad szep lassan a 40 fele :) Csak igy tovabb.
  • Crazyn
    #948
    végre megvan a lvl20

    off: milyen az új logóm?
  • chefshift
    #947
    Jó éjt.Ha minden jól megy akkor hamarosan megtudom rendelni.
  • Rasti
    #946
    Na léptem aludni mert holnap megint munka :(
    Jó8 mindenkinek.
  • Kaleb222
    #945
    ne is emlitsd. thx
  • Rasti
    #944
    hehe :)
    az enyém férfi és a 2. supergroup-ba készitem :)

    hogy haladsz az olvasmányokkal?
  • Kaleb222
    #943
    egy élő ember!! ÚRISTEN!

    na látom rasti te is beüzemeltél egy blastert...
    még két hét és minden magyar kari
    NŐ lesz és BLASTER:P

    --
  • Rasti
    #942
    Ja-ja tényleg jól elvagy :)
    Inkább vegyél valahogy cd keyt és gyere játszani
  • chefshift
    #941
    Azért elvagyok itt magamban mi?!Csak próbálom a témát az első oldalon tartani.
  • chefshift
    #940
    HELLO! MI A HELLLLYZET
  • Serphen
    #939
    ui:kevés dolog sebez alapba 20at ne ijjedjetek meg:)
  • Serphen
    #938
    -Átlag +8% ér 1 sima enchant (szal ha mondjuk 20-at sebzel alapba egy 15ös sima enchanttal akkor:44-et sebzel).
    -A dual ennek a dupláját éri +16% (az elöbbi példával: ha 20-at sebzel alapba egy 15 ös duallal 68-at sebzel).
    -
    -
    Egy 30as sima ér egy 15 ös dualt.
  • Serphen
    #937
    -Átlag +8% ér 1 sima enchant (szal ha mondjuk 20-at sebzel alapba egy 15ös sima enchanttal akkor:44-et sebzel).
    -A dual ennek a dupláját éri +16% (az elöbbi példával: ha 20-at sebzel alapba egy 15 ös duallal 68-at sebzel).
    -
    -
    Egy 30as sima ér egy 15 ös dualt.
  • chefshift
    #936
    Hmmh... Senki sehol.
  • chefshift
    #935
    Legalább müvelödsz :)
  • Crazyn
    #934
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Kaleb222
    #933
    egy nap alatt négy angol drámát olvastam el és még hátravan
    hat
  • Crazyn
    #932
    mért?
  • Kaleb222
    #931
    na én lassan felakasztom magam
  • Shoots
    #930
    Thx ez nagyon jo kis leiras volt igy mar ertem thx megegyszer
  • Ferro_TwL
    #929
    Enhancement:

    Haromfele van:tariningg, dual, single. A training a legyengebb, a dualt level 12-tol lehet hasznalni, a single-t level 22-tol. A szintjetol fuggetlenul a dual minidg erosebb a trainingnel, a single a dualnal!

    Ha az enhancement a slotban piros az azt jelenti, hogy tul kicsi es SEMMI bonust nem ad. A legjobb ha zold, aztan feher, ha mar sarga akor is csokken a bonusz amit ad.

    Minden enhancemnet ami noveli az adott power-t sima szorzokent mukodik. pl ha egy enhancement noveli a damage-t 20%-al, akkor 2 40%, 3 60% stb. (Tehat igen, ha tobb ugyanolyan enhancement-et raksz egy powere, a szorzoik osszeadodnak. Meg akkor is ha az egyik training a masik dual, csak ertelemszeruen a dual tobb bonuszt ad.)

    Minden olyan enhancement ami az adott power valamilyen tulajdonsagat csokketni (pl reduce endurance cost, reduce recharge time) osztokent mukodik. Itt is osszeadodnak.

    Enhancementet lehet novelni, meghozza ket szintel.pl 10-es enhancementhez hozzaadunk egy masikat, akkor lesz 10+-os ami level 11-nek szamit, ha meg egyet akkor 10++-os ami 12-nek szamit. Ket "+"-nal nem lehet tobb egy enhancementen.


    Arra, kell figyelni az enhancementeknel, hogy:
    - Level 12 utan mar ne vegyunk training enhancemente, csak dualra gyujtsunk.
    - Vannak bizonoys enhancementek amikre nem lehet venni dual-t csak mob dobhat, altalaban level 20+-ak, ilyen pl flight speed, runing speed, jump stb.
    - Ha elerjuk a level 17-et, attol fogva vehetunk dual 20-as enhancementeket. Szerintem ilyenkor varjunk level 18-ig es akkor vegyunk 20-as dual-okat, mert akkor egybol egyberakhatjuk oket a 15-kel.
  • Shoots
    #928
    http://coh.warcry.com/index.php/content/community/extras/charcreation.php

    ennek az aljan van egy enhancementes osszefogalo, valami jo angolos lefordithatna thx.
  • Shoots
    #927
    Igenis fonok!

    Nha akkor valaki segithet ha irkalni akartok.
    A jatekban egyedul az enchancementek hasznalataval nem vagyok tisztaban, marpedig azzal hogy ha jol tudom 7slot lehet minden skillen max. es az nem tudom eldonteni hogy mukodnek ezek a slotok, hogy ket kulon slotban van ket 15os dmg, az egyenlo e egy darab 15+os dmgel? vagy ha van benne egy 15os dual enhancement, meg egy 15+os training, akkor mind2ot figyelembe veszi e vagy csak a legmagasabb erteket? vagy mar en se tudom hogy van ..

    Szoval aki teljesen tisztaban van ezekenek mukodesi elvukrol pls irja le mert akkor tok felesleges 7slotokal telidobalni a skilleket ha nem adodnak ossze, mivel nem tudsz annyi fajta dolgot belepakolni amennyi kene.

    Szoval pls akinek van ideje, vagy fejbol tudja irja mar le ezeket erthetoen mert sokunk dolgat megkonnyitene. es nem tapasztalatra vagyok kivancsi hanem tenyekre, hogy hogy novekednek az aranyok ha tobb enhancement van benne stb.

    Elore is koszi a segitseget. es varom mihamarabbi elemzest errol a temarol :)
  • Kaleb222
    #926
    mi az a pangás bazme! irjatok de azonnal!
  • chefshift
    #925
    Ja azokat már megnéztem.De ez a LINEAGE 2 kép se semmi
  • Kaleb222
    #924
    Lineage 2 montázs - 10 pontos
  • Kaleb222
    #923
    chef, nézz vissza kicsit az előző oldalakra ott van egy
    raklapnyi kép.
  • chefshift
    #922
    Ha megvannak rakd fel, had gyönyörködjek bennük.A karaktereidről is csinálhatsz :)
  • Rasti
    #921
    Most nem csináltam ,de akkor majd csinálok 1-2 frankó képet :)
  • chefshift
    #920
    Rasti! Nem csináltál mostanába valami jó kis képet a játékból amit belehetne ide rakni? ^^
  • chefshift
    #919
    Sajna ezen a héten már nem jutok a játékhoz, de a jövö hét is kétes .Mondom, hogy mire hozzájutok lvl40 lesztek
  • Rasti
    #918
    Ez már kettő
  • chefshift
    #917
    csak írtam egyet ^^