8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Serphen
    #996
    Én is mindig kidobtam a kukába az enchantokat. Kell a hely az ujjaknak....bár azokat se tudom használni.
  • Crazyn
    #995
    7483 debt :)
  • chefshift
    #994
    erre csak annyit
  • Gorii
    #993
    hehe
  • Ferro_TwL
    #992
    Szóval ha jól értem anélkul akarsz játszani, hogy nincs cd-keyed, amit meg kéne venni... ecsém gratula:(
  • jerome
    #991
    Érdekes az accountommal betudok lépni a weboldalon.
    Kezdem utálni ezt a játékot, pedig még nem is játszottam vele.
  • jerome
    #990
    Nem lehetne megoldani a játszást pénzkiadás nélkül?
  • jerome
    #989
    Még mindig rossz. Lehet hogy azért mert nem irtam be a
    cdkey-t (mivel nincs)
  • Gyongyhalasz
    #988
    Sziasztok Hősök!


    Ma mi lesz a pálya (missions or just XP)?


    Jégvirág 8 óra körül szolgálatra jelentkezik
  • Ferro_TwL
    #987
    Ha mindent jol csinaltal akkor fog jonni max fel oran belul egy email, az jelzi, hogy letrejott az accountod, onnatol lesz ervenyes.

    Es nem lenne rossz, ha mindek magyar jatekos, aki meg nem tette meg, kozli itt a forumon a karija nevet. EZ egy Massive Multiplayer jatek, neha jo soloban is jatszani, de az egesz jatek meghal, ha maganyosan soloban jatszik valaki. Persze ott van a Seek Team, meg lehet talani teamket, de sokkal jobb ha osszeszokott csapattal jatszik az ember, akik mellesleg magyarok. (Azoktal meg egyenesen falra tudok maszni, akik belepnek es meg se szolalnak. Nem kell dumalni ha nem akarsz, de azert visszakoszoni nem olyan megerolteto dolog. Vagy a masik kedvencem: Belep az egyik karijaval jatszunk, dumalunk stb. Belep a masikkal mar vissza se koszonon. Beszaras...)
  • jerome
    #986
    Megcsináltam az accountot és mégsem enged belépni a játék. Azt írja ki hogy rossz az accountom vagy a passom.
    Mit csinálhatnék?
  • Rasti
    #985
    már átkerült a topik a 2. oldalra.ma gyorsan fel kell hozni :)
  • chefshift
    #984
    Nem rossz a video, a zeneválasztás viszont kifejezetten tetszi :)
  • Ferro_TwL
    #983
    Tegnap Boomtownba beszelhettunk Point-al az enhancementekrol, es teljesen ledobbentem, amikor mondta, hogy o megsemmisiti oket:(

    Szoval, aki esetleg nem tudna a talalt enhancementeket el lehete ADNI.
    Eladasra a legjobb hely SKYWAY CITY, ahol szintet lehet lepni (a terkepen a kis zold emberke) meletti Field Trainer. Kozel van a mehtrohoz szoval alacsonyabb szinten sem kell felni, hogy sok magas szintu mob megolhet.
    Itt kozel MASFELSZER-KETSZER annyi influenc-t adnak erte, mint mashol.

    A dual enhancementeket mindig az adott origin boltban erdmes eladni, ott ketszerannyit adnak erte.

    Alacsonyabb szinten nincs problema az influenc-el, de mikor 12-ek leszunk es mar vehetunk Dualt akkor mindeki latni fogja, hogy nagyon keves influence van, kb 14-15-os szintu lesz mire az osszes slotba Dualt tud rakni. Utanna meg 17-en amikor jon a 20-as dual szinten jol fog jonni az influence.
  • Rasti
    #982
    Azért bármikor szivesen látunk a játékba ha hozzátudsz éppen férni ahoz a géphez ....
  • Gyemi Szilvi
    #981
    hát nemrég emlitettem hogy a felhasználó nem én vagyok, de tényleg van egy azthiszem 6. szintű női karim..
    elég keveset játszotam eddig...8))de tetszetős a dolog.
    ésnem istudnék oan gyakran játszani...
    de szivessen veném...ugyebár a leader dolga eldönteni neme?
    (de azt hiszem megtudom győzni ;) )
  • Rasti
    #980
    Ja-ja mikor várható már az első igazi hölgy tag a SuperGroupba?
  • Shoots
    #979
    es te mikor erositel minket szemelyeddel?
  • Gyemi Szilvi
    #978
    pedig kéne gy kis női erősitás a játékba .....(ha már véletlen a közösbe irtam az előzőt)
  • Gyemi Szilvi
    #977
    a francba...látom fórumon hogy mégse csaj hanem csak a testvér pár....
  • Rasti
    #976
    Zsu = Tyson K9,kicsi Tyson
  • Ferro_TwL
    #975
    Sehol egyenlore, csak a forumon sirnak rinak az emberek foleg a scrapper miatt. Te is meg fogod latni sajnos, level 19, 20 utan szivas a scrapper sajnos. De szerintem tuiti csinalnak vele valamit, csak nem irnak semmit, hogy mit:(
    Elvileg jovo heten jon a nagy update talan abban mar benne lesz.
  • Kaleb222
    #974
    VIDEO

    Íme srácok egy újabb video.
    Nem nagy csata van benne sőt
    elég gyenge de a lényeg hogy együtt
    nyomtuk le őket! :)

    http://kaleb222.uw.hu/heroes5.avi

    királyak vagytok :)

    --
  • Serphen
    #973
    Nem tudom ki a "zsu" csak azt hogy van.
    -Jó volt a mai játék sz.tem , már csak 1 missio hiányzott volna, a héten még gruppoljunk v.mikor.
    -Indor missiokat vállaljon el mindenki és együtt megcsináljuk.
  • Kaleb222
    #972
    ferro áruld el nekem hol írnak a scrapper melee fix-ről,
    köszi
  • Crazyn
    #971
    asszem bevárlak titeket a lvl20-ig
  • Kaleb222
    #970


    -----------------> :P

  • Crazyn
    #969
    és ő ki is? :)
    tán te vagy rokonod vagy ki?
  • Serphen
    #968
    ÚJ HUN TAG: "zsu" nyomás a friendlistbe mindenki
  • Rasti
    #967
    Thx.
    Bár az a 2005-s megjelenés kicsit messzinek tünik :(
  • chefshift
    #966
    PvP a kiegészítővel, a City of Villainssal jön majd be.Egyenlöre anyit tudtam meg, hogy 2005-re írták (ezt onnan hogy a CoV intro végen volt kiirva).De még kutatok róla.
  • Serphen
    #965
    Ami durva volt: az Aberrant csoportot 1másik lvl20-as mob csoport nyomta le valami Decoy-ok. Csak bámultam, amúgy a steelbe a metro környékén jelentek meg (lvl 11-12 area) és full céltalanul mászkáltak: több játékost is kinyirtak amig nem jelentek meg a decoyok.
  • Rasti
    #964
    Szerencsére én még nem találkoztam ilyen alacsony szintű mobokkal :)
    Bár hogy elhalálozzak nem is kell.Multkor kilogoltam 1 teljesen tiszta területen,másnap este belépéskor 4db lila mob jőtt rám,természetesen egyböl korház lett a vége :)
  • Rasti
    #963
    PvP-röl még nincs pontos infó?
    Mikor jön,stb...

    Tudom,hogy volt valami link amit betettetek,de eléggé hadilábon állok az Angollal és tul sokat nem igazán értettem belőle :)
  • Crazyn
    #962
    kb 4-5 napja én is láttam talos metró környékén 2 CoT-ot, de vmi lvl30-35 lehettek, és olyan tűzdémon kinézetük volt (talán Behemoth)
    3-man nekikestünk, és nagy nehezen levertük őket
  • chefshift
    #961
    Akkor nemsokára jövök :D.Na jó nem borzolom az idegeket.
  • Ferro_TwL
    #960
    Kezd esni a szinvonal, britney koncert meg abszolut ertelmetlen hozzasszolasok tomoge, azert ennyire ne adjuk le a szintet urak/holgyek.

    Arrol pl senki nem beszel, hogy tegnap es ma is voltak eleg durva es furcsa mobok tobb helyen is. Steel metronal valami level 20 koruli mutansok (Serphen latta), Steel-be vagy Skywayben level 30-as Riktik, akik ki is nyirtak Unipsychot.
    Remelem lesznek meg ilyen "meglepetes" mobok tobbszor is:D

    ps: Chefshift: En is nagyon varom, hogy vegre te is velunk jatszhass, de ha megegyszer ide irod, hogy nemsokara jovok, falnak rontok:D
  • chefshift
    #959
    Ugyhogy ezt Britnynek:
  • chefshift
    #958
    Spricc koncert? huhh.. Hát várható volt, hogy nszar lesz.Attól a ribitől többre nem is kellett számítani.Én P!nk koncertre akartam menni csak aztán nem sikerült mert nem akart jönni senki.Pedig szivesen elmentem volna.
  • Shoots
    #957
    Britni Spricc koncerten voltam ami ennyire szar volt, jha es nem rohogni