8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Nexushun
    #1116
    Hogyan kell task force-ba jelentkezni, vagy csinálni? Mi a minimum szint?
  • Shoots
    #1115
    ARWE!!! TASK FORCE :D
  • Shoots
    #1114
    Arwe!!! gyere task forcozni mert nelkuled nem tudjuk kenni!! kell az xp :))
  • Shoots
    #1113
    jaja en is uton vagyok befele es mehet a task force
  • Arwenke
    #1112
    Ezen ne muljon a hangulatod, folytatjuk:)
  • Ferro_TwL
    #1111
    Igen, a scrapper nagyon jo ezert is vettem el egyet lev 20-ig, de hidd el utanna nagyon frusztralo lesz team-ben ugy jatszani, hogy gyakorlatilag nulla szereped van. En szepen jegeltem a scrappert es ha majd modositanak rajta feltamad poraibol Emraladdragon martal art/ super reflex lev 20-as scrapper:D

    Tegnap 4-en elkedztunk egy task forcet (Ghostdargon lev 20 tank, Unipsycho lev 21 blaster, Pointdexter lev 18 blaster, Mefisztoles lev 16 defender.) Mivel ugye van tank provokkel nem kellett senkit sidekikcbe venni:D, level 20-as clockwork-ok jonnek meg egy csomo lev 20- as Boss, ha minden igaz a vegen a Clockwork King lesz:) Kb 1.5-2 orat jatszottunk a task force harmadat ha megcsinaltuk de Mef es Point mar lepett egy szintet. Ez teljesen mas jatekelmenyt nyujt mind az eddigiek irto jo, mindenki probalja ki, minimum 4 ember kell hozza level 10-15-os a legkisebb Task force ha jol tudom. Hajra:D (Remelem ma este folyatatjuk:)

    ps: Ez egy marha szar nap volt, temetesrol hazafele lemeszeltek, utanna fel oraval pedig megallt a kocsi se elore se hatra ugyhogy johetett az automento is:(, ugyhogy kene ma folyatatni a Task forcet az egy kicsit feldobna.
  • chefshift
    #1110
    Ezaz! Jó látni,hogy valaki kitart a karakter mellett amit szeret, és nem áll át egyből Blasterre a %-ok miatt. (na megint megszólalt a szakértő mi?!azt még nem is játszottam a játékkal ^^).
  • Nexushun
    #1109
    Scrapper: Kicsit háttérbe szorul a blasterek tűzerejében, meg néha nem is találja el a mobot, meg futkos össze vissza :), de ez a legizgalmasabb kari szerintem. Scrapper rulez!
  • chefshift
    #1108
    Jah melo rulez
  • Tyson
    #1107
    Bahh krisz ne mond , hogy nem jösz haza... fuck!
    kéne nekem v mi... mert holnap is van sulee és ha sikerülne akkor kapok 1 szabad napot
    nah mind 1 irány game:PP
  • Shoots
    #1106
    Jaja melo rulez :D

    ha vannak jo linkek nyomhatjatok :) szivesen veszem :)
  • Rasti
    #1105
    Hehe

    Mi is dolgozunk,és ráadásul én ma délután vidékre utazom és csak Hétfőn jövök haza :(
    Addig no net és no CoH :(
  • Gyongyhalasz
    #1104
    Basszus ti is melóztok?

    Huznék már haza!
  • Shoots
    #1103
    http://www.cissme.com/bgroup/rm/xl/white/video/xls166cd-01_rvs.ram

    Kis okossag unatkozoknak :)

  • Rasti
    #1102
  • chefshift
    #1101
    Ja, ok. Csak gondoltam irhatnék valami hasznosat is
  • Kaleb222
    #1100
    igen ezzel a dögvésszel már a többség szembesült:)
  • chefshift
    #1099
    FIGYELEM !!

    Curing Vahzilok’s Disease. Hmmm... valami baci van coh-ban.Azt írja az oldal,hogyha megfertözötdtél és megcsináltad a Patient Zero missiont akkor menj el a kapcsolatodhoz(contact)(oda kell menni nem elég felhívni).Különben soha többé nemtudsz megszabadulni a baciktól.Ezt ma találtam a COH-oldalon.
  • Rasti
    #1098
    Jó reggelt mindenkinek
  • chefshift
    #1097
    Gud Morning
  • Serphen
    #1096
    Jó hergelt, jó vadászást!
  • chefshift
    #1095
    cu all and gud náájtt
  • Nexushun
    #1094
    Elkezdtem egy scrappert eddig még tetszik :)
  • Rasti
    #1093
    Na én léptem alukálni,mindenkinek további jó játékot és jó8 mindenkinek.
  • Rasti
    #1092
    hehe
  • chefshift
    #1091
    szasz ! jók a melleid ^^
  • Shoots
    #1090
    Rettegjetek jovok :)
  • chefshift
    #1089
    Megvan hogy fogják hívni az első szuperhősöm: Á-MAN a szupererőkkel megáldott pap aki a keresztet és a bibliát nem csak a templomba viszi. :)
  • chefshift
    #1088
    Hmmm.... Gondolom most nyirtok ki valami FőVillaint.Hajrá fiuk(és lányok).Ha mégis lenne valaki aki megosztana az accjat az szóljon nyugodtan. (ez de rossz volt mi?!)
  • chefshift
    #1087
    Ja csak a kepeken meg a videokon csöpögtetem a nyálam :).Bratyó még mindig nem jött haza ezért nemtudom megrendelni :(.Álítólag pénteken jön.Pedig már annyira játszanék :(.Kipróbálni meg ugye nemtom.De ha végre valahára meglesz .... huhu
  • Crazyn
    #1086
    sztem én elkezdem majd a blasteremet is
  • Rasti
    #1085
    chefshift te már csak a videokért élsz :)
    mikor jössz már gamelni ?
  • Nexushun
    #1084
    Most nagyon szemezek egy Scrapper-re is. Csak hát ha tényleg olyan gyengécske akkor lehet, hogy neki se fogok. :( Ez a több karakteres dolog nagyon bejövős. Ha valameyliket megunod nyomod egy kicsit a másikkal. Persze igy lassabban fejlődsz, de talán késöbb unod meg.
  • chefshift
    #1083
    ok ok, nem is azért mondtam.Amugy meg ha bármi videot csináltok azt amugyis letöltöm :)
  • Ferro_TwL
    #1082
    Nem kellett volna elmenned. Nemtom mar ki mondta, hogy sok a defender de kit erdekel egy ember volt. Nem kell mellre szivni az ilyet, max kerdezed, hogy tenyleg nem ferek be, a tobbseg ugyis azt mondta volna maradj.
    Na majd ma:D
  • Ferro_TwL
    #1081
    Persze mert 2 -3 accuratyt rakna ra, mar megszoktak es nem mennek lila mobokra. Blasterrel meg eleg 1 sot ha van targeting drone... es siman johet a lila is.
  • Kaleb222
    #1080
    nem is akciófilmet forgattam, chef!
    az meg a másik hogy tök spontán vettem fel.
  • Unipsycho
    #1079
    controller meg joljon ha nincs itt az egyetlen tankerunk ;p
  • Unipsycho
    #1078
    /server irc.extra.hu
    /join #CoH.hu
    ;p
    visszaterve erre a szar scrapper temara... megkerdeztem 5 scrappert... egyiknek se volt gondja accuracyveel ;p
  • chefshift
    #1077
    A 6. video se volt tul mozgalmas(na megszolalt a kritika mi?!).Nehogy az legyen, hogy lassan mindanyiotok blasterrel lesz vagy abbahadjátok a játékot ....