8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Jockey
    #1156
    lehet mind1, de azért csak nem mind1 mi a 2odlagos:), kesőbbiekbenlegalábbis utit nem mind1..
    a linket valaki betehetné pls amit kértem
  • Nexushun
    #1155
    Jött aztán egy scrapper-is, hát szegény nem tudta hova rohanjon, mikor a sorcerrel elkezdte magát teleportálni ide-oda, akkor ment neki jobban ha a controller le tudta fagyasztani és nem tudott megmoccanni :)
  • Nexushun
    #1154
    Egy csata így néz ki:
    1 lépcső - controller megbénítja a mobot (mob tömeget elsődlegesen azon belül is a boss-okat). (fagyaszt, bénit, földbe gyökereztet stb)
    2 lépcső - blaster szétlő mindent (elsőnek a boss-okat)
    3 lépcső - healer felgyógyít mindenkit (ez egyébként nem nagyon kell ha az első lépcső jól megy, csak akkor ha a controller elbénázza vagy nem elég magas szintű)
    Én tegnap 20-as healer-ként 28-29-es mobokat farmoltam egy 8-as csapatban (a többiek egy kicsit magasabbak voltak illetve volt egy-két 27-28-as is és halál uncsi volt, mert alig kellett gyógyítani annyiból állt a feladatom, hogy buff-oltam öket. Exp-meg elég jól jött fel is léptem 21-re.) Ja és olyan encantemen-eket kaptam amit még jó ideig nem tudtam volna használni el is adtam őket...
  • Nexushun
    #1153
    Szerintem mind1. Úgy is az elsődleges skilleket fogod megtanulni illetve agyon tápolni a másodlagos-akat nem is fogod nagyon megtanulni legalábbis 20-ig bizos nem, (tápolni meg aztán végkép nem fogod tudni őket) mivel 12-14-nél muszáj lesz magtanúlni valami mozgás gyorsító skill-t (jump, speed, fly) és ahhoz ugye két fejlsztés is fel kell használni.
  • Jockey
    #1152
    ja és ha nem gond valaki betudná nekem linkelni a warcry-l a character guidet acrobat formátumu letöltési linkjét? mert a warcry-ra nem enged be a banki kapcsolat, így nemtom tanulmányozni a lehetőségeket
    thx
  • Jockey
    #1151
    szteteka full energy blaster jó választás?
    vagy energyhez mi lenne a 2ik vonalona jó?
    tervezek egy blastert, van egy lvl4es, de full energy-s, lehet 2ndarira mást kéne csinálni
  • Rasti
    #1150
    Igen szomorú,hogy ennyire el van szurva egyenlőre az egyensuly 1-2 kasztnál.Remélem ezen hamarosan változtatnak.
    Igy nagy valószinűséggel elkezdem a Blasterem is fejlesztgetni a Tankerem mellett.
  • Nexushun
    #1149
    Mob hiány az nincs.
    Rövid értékelés (Ferro-nak sajnos igaza van):

    Scrapper: Az elején jó, de aztán egyre szarabb, nem is lenne rossz ha jól fejleszted, de a balaster-ek szanaszét lőnek mindent, mire odaérsz a mobodhoz... Tankként alkalmazva meg gyorsan meghal.

    Tank: Szerintem sajnos tank is csak akkor kell ha kezelhetetlen mennyiségű a mob, akkor jól jön a "hate", de kevesebb (5-7) mob-nál szintén nem sok értelme.

    Deffender: Gyógyítók, meg bufferek ezek kellenek

    Conroller: Ezek is jópofák, hasznosak ők is

    Blaster: Tűzerő, ha jól gyógyítják őket végeznek rövid időn belül mindennel.

    Ideális csapat:
    4 blaster
    2 defender (egyik healer, a másik valami buff/debuff-os)
    2 conroller (vagy 1 tank és egy contoller)

    Szomorú de ez a helyzet.
  • Rasti
    #1148
    Ha este lessz lvl 10-15 közötti group akkor szoljatok.Én mennék szivesen.
  • Rasti
    #1147
    Legalább több levadászható mob marad nekünk :)
  • Jockey
    #1146
    tegnap megléptem a 12őt a tankommal, és jelentemkezdem érteni ezt ez enchantozás powerpoolozás dolgot is:)
    van egy blasterem még, azt is kikéne probálni, viszont ha ghost jönne ma is kicsizni, akkor megyke szivesena tankcicámmal:)
  • Nexushun
    #1145
    Olyna érzésem volt tegnap, hogy mintha kicsit kevesebben lennének már a Guardian-on. Néztem is a Justice volt a leghamarabb 3-on, Guardian max 2-re ment fel.
  • Rasti
    #1144
    Update-röl még semmi hir,hogy mikor érkezik?
  • Rasti
    #1143
    Na ennyire dolgozik mindenki ? :)
  • Rasti
    #1142
    Jó reggelt mindenkinek.
  • Crazyn
    #1141
    és egymásra nem "rakhatók"
  • Crazyn
    #1140
    csak az origin miatt más a neve
  • Nexushun
    #1139
    Kérdés:
    Az enhancementeknél a "gadget" és az "inovation" miben különbözik? Mondjuk a damagé-nál elvoleg mindkettő növeli az értéket, de mi a künönbség?
  • Serphen
    #1138
    http://coh.warcry.com/scripts/images/view_image.phtml?id=20752&site=36
  • Jockey
    #1137
    ugye ugye:)
  • Ferro_TwL
    #1136
    HU de allat volt ez a mai game:D Independence port-on kezdtuk Burton Man-kat oltunk, allati jok a boss-ok, Gravity controllerek!, dobaljak az autotol elkezdve a targoncaig mindent, meg nyomjak rendesen a hold power-ket. Aztan paran elmentek utanna csinaltunk par missiont ezutan meg Talos-on az utcan irtottunk mobokat. A vegen mikor ki akartunk lepni Uni es en is felvettunk meg egy-egy kuldit, hogy oljunk meg 15 Tsoo-t.
    Erre valahonnan elkezdtek ozonleni (Jegvihar mar eppen loggolt ki, de gyorsan megszakitotta:D) Jottek vagy 10-15-en. Levertuk oket erre megint jottek egy csomoan azokkal is elbantunk volna csak valahonnan megjelent egy falka level 26-os Warrior az mar sok volt pedig egy lv 30 koruli defender is jott segiteni. Igazi csatater volt az utca a tele volt hullakkal meg rengeteg mob rohangaszott fel le:D
    Hu nagyon kiraly volt, meg screenshot-ot se volt idom csinalni csak kapkodtam a fejem:)

    Egyebkent tenyleg jo igy jatszani kicsit magasabb szinten. Sokkal feelingesebbek a mobok, egy csomo hasznal mar szuperkepessegeket (A Freakshow-k -nekem ok a kedvenceim- peldaul neha feltamadnak ha kinyirod oket:P). Az is nagyon jo mikor kotelekbe repulunk, csata kozben tiszta szinkavalkad van a sok aktivalodo power-tol. Nagyon kiraly:D

    Ja es a controller csapatbeli hasznarol: Az igaz, hogy a tank es a Provoke power kisse csokkenti a szerepet, de Jegvihar most vett fel egy power-t egy nagy jegmezot idez amin elcsusznak a mobok. Iszonyu jol nez ki esnek kelnek es alig birnak tamadni:) Szoval azert van hasznuk a controller-eknek is akarmilyen eros a Provoke, ha majd rendesen megcsinaljak a controller nelkulozhetetlen lesz a csapatban.
  • Crazyn
    #1135
    Nemtom mennyire ismeritek a sky raidereket, de még olyan lvl17 körül találkoztam velük. A demó végefele (a halálom után) közelről látszik egy Sky Skiff. veszettül néz ki
    sky raiders-es demó
  • chefshift
    #1134
    hmmm... senki ?
  • Jockey
    #1133
    sintia the wild a neve, most logolok be vele, már 8as
  • Shoots
    #1132
    Este uj task force missiont tudunk kezdeni ha lesz kedvetek,kb 10tol leszek addig helyszineloket nezek. nha akkor ingame talalkozunk jha es tenyleg jok a kepek.
  • Ferro_TwL
    #1131
    Jokc mi a tank-od neve?, van egy alacsony szintu (7-es) blaster-em akkor majd partyzhatunk egyutt.
  • Ferro_TwL
    #1130
    Minden paros szinten valaszthatsz egy uj power-t. 6-tol mar pool power-t is. De csak EGY power-t. Ha pool-bol valasztasz nem tudsz mast valasztani, szoval figyelni kell arra, hogy kivalasztasz egy pool power-t NE valasz utanna a sima powerek-bol, hanem csak nyomd egyszeruen accept-et.
  • Kaleb222
    #1129
    mindig csak 1-et tudsz választani egyszerre.
  • Jockey
    #1128
    kéne kis help
    esküszöm nem vágom ezt apowerpoolozast
    szal elértem tankeremmel lvl8at, mondom 6ol lehet trainelni, de kettő egyszerre nemtok sajna
    lehet ez csak 8on van?
    szal 8on kaptam volna uj 1sődleges aurat, meg akartam poolt is tainelni, de nem engedte csak 1iket..
    9en letudom trainelni az elsodleges aurat vagy varnom kell 10ig vagy hogy van ez?
  • Kaleb222
    #1127
    a kiegészítős képek nagyon ütnek!!
  • Unipsycho
    #1126
    TELIHOLD


    hmm... egy sír...

    nézzuk meg közelebbről...

    nabazmeg!
  • Unipsycho
    #1125
    francba utolsot elbasztam ;p

    megtalaltam hol a bosskilles demo helyszíne :)
  • Unipsycho
    #1124
    néhány kép:)



  • Nexushun
    #1123
    Claws-os vagyok, nincs build up-om :( Ha a healer rámrakja a fortitude-t akkor jó, ha nem szopás van, ha nálam 3-4 szinttel nagyobb mobokra megyünk. Tegnap voltam 11-esként 14-15-öket ölni 10 ütésől 3 ha betalált az is szar damagéval. Rámrakták a fortitudet kb kétszer többet találtam és nagyobb volt damage is.
  • Ferro_TwL
    #1122
    Talaltam nehany kepet a hamarosan erkezo updaterol:





  • Ferro_TwL
    #1121
    En super reflex-es voltam, de allitolag az a leggyengebb a forumokon legalabbis nagyon sirtak, hogy gyenge. Nekem mondjuk nem volt bajom vele level 20-ig:) En super jump-ra raktam es elotte combat jump-ra, sot arra raktam 3 slot-ot 2 def es egy end reducion-t.
    Ha hatekony akarsz lenni scrapper-el muszaj komolyan venni a defense-t, pakolj ra rendesen kb 50-50% deffense powerek ea offense powerek sot. A masik dolog, hogy hasznalj sok-sok inspirationt. Level 12-14+ folott mar siman lehet venni oket contact-tol nem fog hianyzozni az az 50 influenc. A legjobb a heal es a defense. Ha magadra nyomsz 2-3 defet akar piros mobot is le tudsz utni, mert nem fog elatalalni.
    Tamadasnal meg Bulid up power-t hasznalj es a legerosebb mob-al vegezz gyorsan. Ha gyorsa vagy build up-al 3 vagy 4-et is tudsz utni es az a legtobb Lt-t kivegezi a Boss-okat is rendesen lesebzi. A Buil up-ra erdemes egy (esetleg ketto) attack rate increase-t rakni es egy to hit buff-ot.
  • Tyson
    #1120
    Majd v mikor én is jövök übahh gravitis controreremmel:PP
    csak most mek szopni az iskolába:((
    délutan leszek csáó...

    kisordog magic/controrrer graviti/kinetik
  • Nexushun
    #1119
    lvl 12 Scrapper vagyok. Csak azért is marad egyenlőre. Ma annyit haltam mint a def-el egész pályafutása alatt. Te miket raknál egy scrappere? Én a speed-re (skill gyorsító) aztán majd a szuper futás lesz.
  • Ferro_TwL
    #1118
    Nexus en azt modnom inkabb nyomj fel egy karit level 18+-ra es johetsz velunk jatszani. Tokmind1 milyen kasztu befer a csapatba es mehetne majd egy uj task force az a level 20-25 kozotti.
  • Nexushun
    #1117
    Lassan nálam is előjön a scrapper szindróma. Most már az is biztos, hogy a legtöbbet a Scrapperek halnak meg :(