8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Unipsycho
    #1196
    wooh! Now that's a big bastard!

    Take that!

    errol ennyit...

    Punk madafakah!
  • Rasti
    #1195
    Ja én is láttam,hogy elindult csak éppen regisztrálni nem tudom magam.
    Mindig azt mondja,hogy vagy foglalt vagy rossz adatot adtam meg :(
  • Arwenke
    #1194
    Radnir, milyen kepesegeket erdemes az elejen fel venni full radiation defendernek? Mind2 powerbol eddig az elso 2ot vettem fel es a flybol a hovert.
  • Arwenke
    #1193
    Este en is jonnek a taskot meg csinalni, de nem lehetne inkabb 9kor kezdeni, akkor biztos be tudok lepni.
  • Gyongyhalasz
    #1192
    szvsz Mint tudjuk elindult a www.mmorpg.hu oldal. A játék népszerűsítése végett akinek van jó képe a játékból (vagy video) küldje be nekik és ha jó kirakják "a nap képének". Egyébként ottani fórumon is van CoH topic, oda is irogathatnánk.
  • Shoots
    #1191
    Jha ghost kar hogy bugos volt mert rohadt jo kis mission. leszoloztam az utso felet, es az utso misisonben jott meg cheryl meg serphen segiteni, kb 4 bub jott a missionokbol soloban :D es mondom mar csak a king van, eleg viccesen nez ki mert a feje helyen csak egy agy van :D de screenshotot hatha csinalt uni.
  • Rasti
    #1190
    Na akkor kicsit összekapom magam,hogy elérjem a lvl15-t mind a 2 karimmal!
  • Ferro_TwL
    #1189
    Na ez az en formam bezzeg amikor en jatszom akkor bugos:(
    Task force-ba nem lehet bevenni senkit sajna ez is eleg rugalmatlan megoldas es azt hiszem ez level 15-20-oknak megy csak, de nem biztos.
  • Shoots
    #1188
    Te ghost ez ugyanaz csak akkor bugos volt mint allat. most mar csak a clock king maradt, 20as villian vagy mi es snipe nem sebzett rajta szintes semmit :) szoval 8 korul ha jo akkor levaghatjuk es feveszuk a megerdemelt jutalmat :)

    jha es volt meglepetes mert egy bazi nagy clock betamadott minket :) de tenyleg nagyon nagy volt, egy level 25os blaster segitett leverni mert alig birtunk sebezni :)
  • Rasti
    #1187
    Ha lessz hely és bevesztek 1 lvl11 tankot akkor én is mennék majd
  • Ferro_TwL
    #1186
    EZ melyik task force aminek a vegen van a Clockking, amit mi csinaltunk abban is dumaltak vegig rola aztan nem volt.
  • Serphen
    #1185
    Este már csak a king marad. De az a lényeg. 20:00- ha jó mindenkinek. Addig aki jáccik tápolja magát.
  • Gyongyhalasz
    #1184
    Én este leszek, úgyhogy tőlem mehet. Azt hittem, hogy keményebb lesz. De lehet, hogy még csak most jön a java :)
  • Rasti
    #1183
    Na mi a helyzet Chefshift?Mikor jössz már játszani?
  • Serphen
    #1182
    Mikor folytatjuk a task force-t? Már körbetelefonáltam: Boom-ba kell mennünk.
  • Gyongyhalasz
    #1181
    Köszi :)

    Mikor jössz már játszani?
  • Crazyn
    #1180
    nekjem full rad Radnir :)
  • chefshift
    #1179
    Gyöngy jó a logod
  • Arwenke
    #1178
    En csinaltam meg1 defendert es tetszik:)
    Aszem nekem ezek a defnderek jonnek be, ez full radiation, bar a shildesen is gondolkodtam.
  • Gyongyhalasz
    #1177
    Az assaultban (azon kivül, hogy jól nézki), de minden pow-ra bonusz accuracy (5% minimum de van 1 25%-os, 2 35%-os és egy 100%-os +acc power) tehát nagyon jó a találati arány alapban. Persze jól sebez, knockback hatás is párosul hozzá.
  • Gyongyhalasz
    #1176
    Nekem is van egy lvl 7 natural blaster assult/device és nagyon jó és élvezetes vele a játék. Úgy néz ki mint egy zsoldos csak zöld ruha kicsit narancssárga lett :P
  • Ferro_TwL
    #1175
    Enrergy/Device Unpscycho es az en uj karim Ghostcat is. Pointdexter Lighting/device.

    A secondary power-ek kozul a device nagyon jo, de az elsodelgesek kozul szinte mind nagyon jo. Az energy hatranya, hogy nem nagyon van jo AOE power-e, de egy celpontra nagyot sebez es messze lo. A fire-nek vannak a legjobb AOE power-ei, a lighting enduracne-t sziv tobbek kozott, az ice lassitja a mobokta es nagyot sebez, a dark-ot es assult rifle-t nem ismerem, de az elso level 40-es kari egy Assult/device blaster volt.
    Vegul is elsodleges power-nek szinte mind1 mit valasztasz mind jo, talan egy fire jo jonne team-ben energy-bol mar sok van, de ahogy gondolod:). MINDEN blaster Primary power jo szoval nem tudsz melle nyulni:D

    De inkabb a tank-ot nyomd sokkal jobb a jatek level 20 folott, hasonloan L2-hoz itt is kesobb jonnek a jo mobok, jo helyszinek stb.
  • Tyson
    #1174
    hmm?O_o
    Mek matek tanárhoz:(((((((
  • Rasti
    #1173
    Tyson már megint a gép előtt ülsz :)
  • Tyson
    #1172
    Jaja:P azt hallotam, hogy blasterbe az a legerősebb!
    Jah és szvsz vagy devicét vegyél fel másodlagosnak... vagy talán még icét root miatt.. bár szvsz a másodlagos skill tök mind 1 mindegyik jó a blasternél! De a device kiemelkedően jó!!!!!!!!!
  • Tyson
    #1171
    Ezt mondom izlések és pofonok... hülység csak azért nem csinalni srapptert mert MOST még szar...meg ha v kinek tetszik ugyis avval fog játszani.Nem hiába van benne a játékban erre csak ezt tom mondani...vagy a sracppter lesz iszonyu táp, vagy a blastert lesz szét nerfelve!
  • Serphen
    #1170
    Nekem van 1 scrapperem meg 1 defenderem. Scrapper mindenbe jobb, partyba is és szoloba is. pont. kinek mi a jó.
  • Crazyn
    #1169
    nekem van energy/energy blasterem, csak el kéne kezdeni
  • Jockey
    #1168
    jah, mot nézegetem én is:)
    nem rossza az assault sem, a sok knock down miatt elég durvának néz ki, szinte minden lövés ko-t csinál, hmm hmm
  • Jockey
    #1167
    WAOWW köszi
    ahogy nézem nem rossz a device 2ndary , de amit választottam energy sem rossz másodiknak
    no mig hazaérek eldöntöm energy/energy vagy energy/device blastert csinálok:)
  • Tyson
    #1166
    Szvsz a game nem arról szól, hogy melyik kaszt-tot kell csinalnod emg emlyika legjobb, hanem , hogy kinek melyik tetszik.Csinaltam most ezt a gravitys/kinetik controrert ... kurva jo akri nagyon fun ahogy repkedteti az embereket, de sajnos a ROHAT ÉLETBE tegnap elabsztam mert rossz poolt vettem meg neki:(( de mind 1 remélem lesz lehetőség majd a pachben 1 respecre. Viszont megnéztzem a katanás srappter-t és nekem bejött.
    De ha esetleg ujra blastert inditanék akkor bizztos, hogy 1 fegyveres/devicés basltert nyomnék!Mert az ice szvsz primarinak kurva szar.. lassu a recharge és nem sebez olyan nagyokat se.Ráadásul szar varik is vannak benne.
  • Crazyn
    #1165
    ez a jó link
  • Crazyn
    #1164
    pár perc múlva próbáld innen
  • Jockey
    #1163
    ahh valamit szaraxik, azt mondja serult a file:-(
    no mind1, majd otthonrol elküldöm magamnak, csak így ma unatkozni fogok bent fel5ig:P
  • Crazyn
    #1162
    http://downloads.warcry.com/www/cohsite_downloads/CoH-HeroCreation.pdf

    http://downloads.warcry.com/www/cohsite_downloads/TouristGuidevpoint65.pdf
  • Jockey
    #1161
    pls pls valaki irjon már be egy elérést arra mit kértem:(
    szal felmész a warcry.comra, ott kikeresed a CoH-z tartozó warcry oldalt, és beloldalt lesz egy charachter guide, arra klikk, akkor bejön az öldal és sárgávalé van írva hogy"Get the guide"
    no ennek kéne nekem a linkje, hogy letudjam bent szedni:P
  • Rasti
    #1160
  • Crazyn
    #1159
    Mostantól ritkábban és kevesebbet leszek a vizsgaidőszak miatt
  • Nexushun
    #1158
    Ezzel acc-ra nem nagyon kell majd raknod, mindent feltehetsz damagéra...
  • Nexushun
    #1157
    Ok akkor tanúlj device-t hasznos a célzást növelő droid. De szerintem mind1 a balster bármelyik másodlagos skillel tápos. :)