8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Unipsycho
    #1236
    ÉS A ClockWork King LEGYŐZVE!!!
    ehez KB egy blaster és egy Deffender volt szükséges :p
    The death of the king!
  • Shoots
    #1235
    jeges mennyi esely van ra hogy ma jatszol meg? bent van mefi is es ha jonnel vegre befejeznenk ezt a missiont.
  • Rasti
    #1234
    jó8 mindenkinek
  • Crazyn
    #1233
    remélem nem gond hogy angol, de sztem így is érthető
    ha mégsem, akkor szólj, és elmagyarázzuk
  • Crazyn
    #1232
    ha visszaolvasol, akkor le van írva, de csak a te kervedért beírom :)

    http://boards.cityofheroes.com/showthreaded.php?Cat=&Number=52776&page=0&view=collapsed&sb=5&o=&vc=1

    I hope I don't regret making this post! Demo record & playback has been in for a while, we just didn't want to deal with support issues. Have fun with it, but please don't be surprised if it's clunky, and definitely don't expect any bug fixes or features any time soon.

    Demo record / playback

    In game commands:
    /demorecord <demoname>
    /demostop
    Saves your demo to cityofheroes/client_demos/<demoname.cohdemo>
    Quitting the game or changing maps will force demostop to get run.

    Playback commands:
    These commands all run from the command line when you start the game. So you would (for instance) make a shortcut to cityofheroes.exe and add these to the ‘target’

    -demoplay <demoname>
    plays back the demo. Loops forever, writing performance data to cityofheroes/client_demos/results/demo_name. (It has min,max,avg and time for each frame)
    -demopause <msecs>
    This is for videocard performance debug. Runs until it gets the the frame given (in milliseconds) then redraws that frame forever.
    -demodump
    Dumps a .tga file of each frame rendered to client_demos/screens/<demoname>/*.tga
    -demofps <frames per second>
    Forces the player to simulate a fixed frame per second. This works well with demodump to get a smooth movie.
    -fullscreen
    Put game in fullscreen mode (overrides the registry key)
    -screen <xsize> <ysize>
    Set the screensize. Ex: -screen 1024 768
  • Shoots
    #1231
    Arwenke pls gyere task force mert te kellenel hozza :)
  • Gyemi Szilvi
    #1230
    Te uni ezekket mivel játszhatom le vagy mi? érdekes a kiterjesztése ....
  • Unipsycho
    #1229
    na itt a taskforce tündöklése és bukása:
    demo1
    ez gyors volt... ;DD
    demo2
    ez lassú de ettől még ugyanaz a vége
  • Rasti
    #1228
    Elkel ,hogy muljál 18 éves.
    Ha megvan akkor bemész 1 bankba ( OTP,K&H ) nyitsz 1 lakossági folyoszámlát kb. 5000 ft-t kell rá befizetni és ahoz rendelsz 1 webkártyát ennyi

    Ha nem megy akkor legegyszerübb ha itt valamelyikünknek elutalod a pénz és ha megjön akkor megrendeli neked.
    Nekm pl. Kaleb222 segitett.
  • Serphen
    #1227
    Increased the difficulty of fighting villains that are much higher level than you. Fighting villains within you range +/- 0 to 2 levels have not changed; Fighting villains +/- 3 to 4 levels changed somewhat; Fighting villains +/- 5 levels changed significantly. This was done to have the risk represent the reward, especially at the higher character levels.

    -
    Most már tényleg bárkinek nekimegyek:P
  • chefshift
    #1226
    thx
  • Shoots
    #1225
    :) apam ennyi sirast :)

    fogd meg apukad kezet huzd el az otpig es csinaljon a szamlajara (ha van) egy webkartyat :) de ha annyira szeretned, akkor kerj meg itt valakit hogy rendelje be neked, es akkor csak postaig kell setalnod, elpostazod a penzt ha megjon megrendelik es par percen belul megjon a cd key. nha pa, este leszek es clock kinget megprobaljuk megint.

    jha mefi te leszel este<? jo lenne 2 healer meg az az endu regen es akkor szvsz lemegy, es xpzhetunk tovabb nyugodtan. szal este clock king hent.
  • Gyongyhalasz
    #1224
    Ha elmultál 18 (nem biztos lehet, hogy 16) bemész a bankba egy tízessel, megkeresed a legszebb bankos kislányt és ö mindent elmond és segít. (Vagy kérd meg a bátyádat, hogy segítsen)

    Ajánlott irodalom :P

    www.khb.hu
    www.otp.hu
  • chefshift
    #1223
    akkor lakossági bankkártya is kell hozzá? És ahoz mi kell, hogy lehessen? Tudok ám kérdezni mindent mi?!
  • Rasti
    #1222
    webkártyát OTP vagy K&H-nál tudsz lakossági bankkártyához csináltatni.
  • chefshift
    #1221
    Az a kártya ami nekünk van az nem jó. Webkártyát hogy, hol, és hogyan lehet csináltatni. Asszem sose fogok tudni játszani
  • Arwenke
    #1220
    Benne lennek, de meg csak 18 vagyok.
    Ha van csapat max 2nap es 20 leszek.
  • Shoots
    #1219
    en is benne vaygok csak a clock kinget vagy kivegezzuk vagy hagyjuk ott ahol van :) szal dontsetek el, szvsz ma este meg 1 probat meger.
  • Gyongyhalasz
    #1218
    Benne vagyok :) Mikor lenne?

    -

    Csináltam egy defendert a neve Dr. Nurse, sejthetitek hogy néz ki :P

    Jég mellet ö lesz a másik karim (nagyon jó). Neve kicsit gáz, de a Nurse már foglalt volt :(
    Rakjatok be friend-be pls
  • Ferro_TwL
    #1217
    Sracok neki kene allni a kovi task force-nak, level 20 a minimum szint hozza, 4 fo legalabb kell. Eddig lennenk elvileg Uni, Dex, Nexus (bar o aztan sose valaszol szoval ketseges, de orulnenk ha jonne, meg a klanba sincs benn azt hiszem), Jeg meg Mef is talan 20-as. A mostani update kijavitott mindent a Task Force-kba szoval mehetne.
  • Nexushun
    #1216
    Ja megszünik a magas szinten az exp tőlés:

    Increased the difficulty of fighting villains that are much higher level than you. Fighting villains within you range +/- 0 to 2 levels have not changed; Fighting villains +/- 3 to 4 levels changed somewhat; Fighting villains +/- 5 levels changed significantly. This was done to have the risk represent the reward, especially at the higher character levels.
  • Unipsycho
    #1215
    ja meg van uj update fixekkel meg balancekkel
  • Rasti
    #1214
    nekem webkártyám van én azzal rendeztem simán mindent
  • Unipsycho
    #1213
    Ja meg Jockey... az első lvl 40es pont egy assault/devices volt es nem véletlenül.
    szerintem nem értessz sokat a blasterhez...
  • Unipsycho
    #1212
    nem vagyok benne biztos de az nem webkárkya ami neked van?
    mert akkor a kiküdött czuccon van az a szám
  • Rasti
    #1211
    Szvsz a cd key rendelés megy simán,ott csak a kártyaszámot kell megadni.
    Ja és elötte kell regisztrálni 1 accountot
  • chefshift
    #1210
    Nekem tehát otp maestro kartyam van a hátulján pedig csak a jobb felső sarokba van szám így: (pl:) xx-x 11/11 11111 akkor az utolso három számot kell beírni? Sajna amazontl nemtudtam megrendelni így tehát marad a cd kulcs rendelés :(. Csak sikerülne már megrendelni akkor én is mehetnék végre ...
  • Rasti
    #1209
    Szerintem Visa-nak számit .
    A kod nekem a kártya hátlapján van 3 szám
  • chefshift
    #1208
    ! ! Valaki segítsen pls ! !

    Az OTP-maestro kártya minek számít? Meg a CW code az hol van rajta?
  • Jockey
    #1207
    power pool-kból mit érdemes venni assault/device spec mellé sztetek?
    vetem egy hovert- de megbántam, annyira nem jó, és a sok ko-s lövés miatt nincs sok értelme sztem
    ahogy néztem device is gagyi, ez a target drone az első jófajta, aztán a magsabb szinten lesznek mg jobbak, szal csak az alap első device-m van meg
    tankom után amugy érdekes kari a baster, szörnyű mennyire halékony, sőt, ilyne szempontból a controlerem is sokkal jobb volt, persze valamit valamiért.
    mielőtt kiléptem még belogoltam sintivel a tankommal, azzal meg elég szar szolozni, ha 3 aura van rajtam fire shield, plasma shield meg a combat jump akkor tul sokat nemtok ütögetni a mace-l:)


    Rendi lvl8 blaster assault/device
    Mendie lvl11 controller mind/storm
    Sintia Thte Wild lvl12 tanker fiery/warmace
  • Ferro_TwL
    #1206
    A blaster targeting aranya (es minden range-e) sokkal jobb, mint a kozelharci. Minden power-e rakj egy accuraty-t, ami nagyon nem talal meg igy se arra kettot. Aztan ha lesz targeting drone (level 10-tol ha jol emlekszem) rakj ra To Hit Buff-ot, akkor 2-3-at is. Ez utan minden power-e boven eleg lesz egy accuraty, sot ha majd dual-kal rakd tele (To Hit Buff Dual level 25-os van csak boltban, szoval level 22-nek kell lenned) mar nem is kell accuraty a power-kbe es meg lila mobot is siman eltalalod.
  • yellowcab
    #1205
    ok,köszi
  • Rasti
    #1204
    Sajna nincs.
    De lentem vannak képek és videok azokat le tudod tölteni
  • yellowcab
    #1203
    van ingyenes kiprobálási lehetőség?
  • Rasti
    #1202
    Csak a dobozos verziot rendeled végül ?
  • chefshift
    #1201
    Hát végül is ha másért nem is, de attól , hogy szuperhösökkel lehet nyomulni ez szerintem sok embernek megtetszik, és ugyebár Amerikában ennek nagy kultusza van amugyis. Ja "nemsokára" csatlakozok köreitekbe ugyanis ma fogom megrendelni :).Bár én az Amazontól ugyhogy pár nap és veletek tartok végre.
  • Rasti
    #1200
    Reggelt mindenkinek

    Na 1 ujjab lista,azért ez már jelent valamit,hogy 2. hete az élen van a CoH :)

    Top 20-ak májusa

    [2004-06-03 @ 08:44 - ZeroCool] (kommentek: 1)

    Valószínűleg elég sokakat meglepetésként ért (köztük engem is), hogy a City of Heroes ennyire jól szerepel az eladási listákon. Az összesített 20-as tabellán is vezető pozíciót zsebelt be, akárcsak az elmúlt hetek tizes listáján. Végülis érthető, hiszen egy igen profi, teljesen újszerű MMORPG-ről van szó. Lássuk a teljes sikerpergament:

    1. City Of Heroes - NCsoft
    2. Battlefield Vietnam -Electronic Arts
    3. Far Cry - Ubisoft
    4. Unreal Tournament 2004 - Atari
    5. CS: Condition Zero - Vivendi
    6. The Sims Deluxe - Electronic Arts
    7. Lineage II: The Chaotic Chronicles - NCsoft
    8. Call Of Duty - Activision
    9. Painkiller - DreamCatcher
    10. Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Ubisoft
    11. Age Of Mythology - Microsoft
    12. The Sims: Makin' Magic - Electronic Arts
    13. Drop JC - eGames
    14. Rise Of Nations - Microsoft
    15. Zoo Tycoon: Collection - Microsoft
    16. Lords Of the Realm 3 - Vivendi
    17. The Sims Double Deluxe - Electronic Arts
    18. CSI: Dark Motives - Ubisoft
    19. 251 Games Collectors Ed JC - eGames
    20. Warcraft III Battle Chest - Vivendi

  • Jockey
    #1199
    no szal csináltam egy assault/device blastert, de valami iszonyat szar a találati arány, magasabb enemy-n egyenesen kriminális, kcsit elkedvtelenített
    láttam device-be azt atarget anyámtyukját, de nemtom melyik szinten kapom meg, addig nem valami izgalmas
    másik dühítő dolog az enchantok, hát attol is feláll a hátamon a szőr
    minden fajta tetü resistet dobnak, de damage-t nem persze, így hiába van 3 slot a sebzseken, 1 damage van csak rajta..
    kínomban raktam rájuk pontosság növelőt (a sárgát) de még így is szar, meg kapott egy-egy endu enchantot is
    nekem kcsit calódás volt a blaster megvallom öszintén, bár még nagyon pici, 8,5es, lehet device-l már javulna sokat
  • Hmuda
    #1198
    Enyhe WH40K koppincs.
  • Shoots
    #1197
    Nha 8 fel 9kozt fogok belogolni, csak a task force missiont akarom befejezni mert utanna mas programom van, szoval aki szeretne ott lenni a befejezesnel az fel 9 korul logoljon be pls es gyorsan zavarjuk le. thx a megertest, es bent talalkozunk.