8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Crazyn
    #1316
    Én néztem. A hosszát nem figyeltem. Azon húztam fel magam nagyon, amikor a végén kiszívta a huzat a szörnyecskét az ablakon, és nem mutatták végig a jelenetet, csak a legelejét és a legvégét. A legjobb részt kihagyták. Azt amikor a koponyájáról is lerántja a huzat a bőrt, és aztán szétroppantja.
    A többi jelenetből nekem nem tűnt fel, hogy ennyure kicenzúrázták
  • chefshift
    #1315
    Pff. Nézte valaki az Alien 4 et? Hát bakker, vagy negyed órával rővidebb volt a film. Egy csomó részt kivagdostak. Bocs, hogy nem épp idevág a téma.
  • Kaleb222
    #1314
    ez nem a verziószámon mulik hanem egy olyan baállitáson
    amit egyszer véletlenül benyomsz (jó esetben te csináltad)
    de soha többet nem találod meg

    engem nem izgat én simán két böngészöt használok
  • chefshift
    #1313
    Nekem ez a verzió van meg.

    Version 7.50
    Build 3778
  • Rasti
    #1312
    Na most a tiédre irtam választ Chefshift.
    Kiváncsi leszek .)
    Melyik Opera van neked?
  • chefshift
    #1311
    Nekem Opera van és simán megy.Csak ráclickelek a "válasz" ra és felugrik a szövegbeíró menure, és ha beírtam akkor "mehet" után az üzenet alatt megjelenik, hogy válasz X üzenetére.
  • Rasti
    #1310
    Fak :(
    Explorerrel állandoan sok a gondol,szabálytalan müvelet,stb..
    ezért tettem fel Operát
  • Kaleb222
    #1309
    ezen a forumon az explorerrel megy csak az irogatás,
    minden másban jobb az opera.
  • Rasti
    #1308
    Használ valaki Opera böngészöt???
    Miért nem tudom választ irni valaki üzenetére?
    Rányomok,hogy válasz de ujjat ir :(
  • Ferro_TwL
    #1307
    Jock te melyik karival jatszasz mar regen lattak?
  • Kaleb222
    #1306
    ok
  • Rasti
    #1305
    Megnéztem Kaleb222 a Billding infonál is én vagyok már megadva :)
  • Rasti
    #1304
    Szia Kaleb222.

    Én magamnak fizetem az accountot,nálad csak a megrendelés volt,ha emlékszel a másik helyröl akartuk rendelni ahol a webkártyát nem fogadták el és azért kértem a te segitségedet.

    De azért megnézem,de ha jól rémlik már az én kártyaszámom lett leadva a havidij fizetésre.

  • Tyson
    #1303
    mindjart irja neked mert közbe haza jött!!
  • Kaleb222
    #1302
    ja faszom se emlékszik már de ha igy van akkor erősitsd
    meg rasti, thx és akkor el vagy felejtve
  • Nexushun
    #1301
    18.-án
  • Tyson
    #1300
    Kaleb nem akarok hülyeséget mondani, de aszem rasti saját magának fizeti már, de ha nem akkor is 3 accot fizet be:P jah és este lesz csak itthon:P
  • Tyson
    #1299
    mircre is figyelhetnél!!
  • Kaleb222
    #1298
    rasti és nexus mivel ti nálam fizettek elő légyszives
    irjátok meg hogy a plaync-s accountotok szerint mikor
    számláznak (napra pontosan) és az azt megelőző napokban
    utaljatok 3400-at a számlámra (ha nem tudjátok a számot
    megadom priviben... bár nyilvánosan is hátha valakinek
    van felesleges pénze nyugodtan utalja nekem )

    ui: a játék dija 3100 forint de az átutaláskor levonnak
    olyan 200 valamennyit ezért kell a plusz pénz
  • Unipsycho
    #1297
    *számla... de szeretem hogy nem lehet editálni itt :p
  • Tyson
    #1296
    hé mester hát jah már rég láttam a furafrizuráju bácsidat a gaméban!! Jó lenne gyakrabban tenni tiszteletedet a játékban:P
    és akkor is lvl 20 vagy lvl 13 majdnem ugyan az :P jah és voltam már lvl 24 is bebebebebe
  • Unipsycho
    #1295
    Nekem is lejárt az account... hogy pont most nincs a szálán péz grr..
    Ja es gyertek chatre ha nincs jobb dolgotok :)
  • Kaleb222
    #1294
    a mirctől meg sokan idegenkednek azt vedd figyelembe.
  • Tyson
    #1293
    persze aki nem játszik az is jöhetne:PPP!!!!!!!!
  • Kaleb222
    #1292
    tájszi azért azt vedd figyelembe hogy a rinyálósok
    elvitték 20-ig a scrappert és akkor egyrészt megváltoznak
    az erőviszonyok másrészt meg is unhatod addigra,
    ki tudja:) bár én 18-as fyuronnal még bőven elvagyok
    biztos azért mert nem játszok éjjel nappal

    de fasza van egy rakás uj szmájli.
  • Tyson
    #1291
    A másik dolog meg: szvsz nyugodtan jöhetne fel mindenki mirc-re , hogy pl amikor nem emgy game akkor dumálhassunk, meggismerhesük egymást stb.stb. Én pl most láttam, hogy 1 lány is játszik a magyarok közül
    Meg szvsz a gaméban 1-2-3 ember ebszélget egymással azt a töbiek azt se tudjak hogy létezik!
    " "
    szoval:
    Mirc: irc.extra.hu szoba: #coh.hu
  • Nexushun
    #1290
    lol :D
  • chefshift
    #1289
    Ez szép volt
  • Tyson
    #1288
    Nem tom srácok, hogy mi a ***** rinyaltok!
    elszalad a mob előled? szard le válasz másikat... ha grp ba tolod srappterrel annyi mob van hogy nem tod melyiket üssed.... siman jó kari a srappter, és szvsz ez csak még jobb lesz.Vagy a másik... foe teleport és semmi gond!
    Nekem nagyon bejött ez a akri... lehet mert szado avgyok, hogy rohangászok mint 1 barom:P , de engem pl egyáltalán nem zavar!jah és a sebzés... hát nem tom idáig sajna nagyából csak sk s grp ba voltam, de merem állítani, hogy volt amikor sokkal több sebzést vittem be mint 1 blaster... és ez hülyeség, hogy nem lehet leszedni a blasterről a mobot!Blaster fél hp ra lelöt 1 mobot az emg ráagrózót és még onnan is leszedtem róla.Szóval nem véletlenül van a játékba ez a kaszt...nem sirni kéne, hogy milyen ... emg hogy ...., hanem kitapasztalni , hogy pl mégis mit tud!
    nah jó nem osztom az észt mert szörnyen fáj a fejem! tegnap jó volt a party:P
  • Serphen
    #1287
    a coh.com on lessétek meg sz új képeket -nagyon komoly player vs player helyett supergroup vs supergroup!
  • Serphen
    #1286
    account sux
  • Gyemi Szilvi
    #1285
    méghogy jót tesz biztos nyálelszivo kell már
  • Serphen
    #1284
    Nekem lejárt az accountom, tök suxx érzés de mindegy jót tesz 1 kis szünet. Hétfőtöl újra aprítok
  • Ferro_TwL
    #1283
    Jovo heten elvileg jon a patch, amit lentebb bemasoltam, az majd segit. Addig meg 2-4 fos csapatok es aki kisebb 3 szinttel sidekick.
  • Nexushun
    #1282
    Ha magad szintű a mob vagy max 2-vel nagyobb nincs baj. De ha már 4-el nem sok esélyed van ha meg 5-el szinte semennyi. Exp-ezni nagy csapatban 4-6-al magasabb mobokra lenne érdemes menni. Boss-okat Leiu-kat már 3-nál is nagyon szar eséllyel találod el. A magad szintűeket meg simán leszólózod ha monjuk csak 3-an vannak. (egy leiu meg két sima) Viszont én szólózni nem fogok magas szint pont a csapatjátékról kéne hogy szóljon, de most szopás van.
  • Jockey
    #1281
    ne kedvtenelís már el, csináltam vagy 10 karit, minden kiprobáltam sz8inte, és ugy néz ki tanker áll hozzám legközelebb:P
  • Jockey
    #1280
    mi a tököm van lelőtték a szervereket?
  • Nexushun
    #1279
    Scrappert egy kicsit hanyagolom amíg nincs váltzoás, tegnap vicces volt ahogy csak ütöttem csak ütöttem, de nem találtam egyszer sem a végén már rohadt szarul éreztem magam és inkább átváltottam a healer-re. Hát ezt nagyon el*****ák. Rohadjanak meg.
  • Nexushun
    #1278
    Rohadtúl elvették a kedvet a party-zástól+ a meele kariktól. Alig találkozni nagy party-val már 1 healer meg 1-3 fighter a max. Ja és a healernek a legjobb, mert ugye ők nem ütnek meg senkit így ők akár lvl +6-os csapatban is megállják a helyüket.
  • Ferro_TwL
    #1277
    Itt egy leiras, hogyan is mukodnek a magasabb szintu mobok.

    "Foes your level have not changed. You have a 75% chance to hit and you powers are 100% effective.

    Foes 1 level about you have not changed. You have a 68% chance to hit and you powers are 90% effective.

    Foes 2 levels about you got 1% harder. You have a 60% chance to hit and you powers are 80% effective.
    Does 3 levels about you, difficulty went up about 12%. You have a 49% chance to hit and you powers are 65% effective.

    Foes 4 levels about you got about twice as difficult. You have a 25% chance to hit and you powers are 32% effective.

    Foes 5 levels higher than you are now 5 times harder. You have a 8% chance to hit and you powers are 11% effective.

    Foes 6 levels higher than you - You have a 8% chance to hit and you powers are 3% effective.

    Foes 7 levels higher than you - You have a 8% chance to hit and you powers are 2% effective.

    Foes 8+ levels higher than you are out of the ballpark. You have a 8% chance to hit and you powers are 1% effective."


    Mint lathato a +5 level magasabbak ellen szinte esely sics, de nem azert mert olyan erosek, hanem mert 8% esellyel lehet eltalalni oket. Ezzel azonban van par gond. Team-ben ha az csapattagok kozott akar 1 szint kulonbseg is van ha olya mobra mennek, ami valamelyikuknel 5 szinttel magasabb semmit nem fog erni. A nagy csapatoknak 6+ fo, nem eri meg exp-ni, mert magas szinut mobok ellen eselyuk sincs, a +4 magasabb mobokhoz meg nem kell ennyi jatekos.

    DE ES MOST JON A LENYEG, A CRYPT RAJOTT, HOGY NEM JO EZ IGY ES VALTOZTAT.
    (Bar kicsit hosszu lesz a de azert ide masolom mit irtak:)

    So we did a lot of data mining and statistic gathering, and we decided that the drop off of difficulty for villains is indeed too steep, but only slightly. The main thing we want to avoid is making it too difficult to find teammates. The way it is now, teammates 2 levels below you may face a disadvantage. It is hard to build a team of diverse levels. A team spanning 5 levels should be well within reason, but at the same time you should not be able to take out villains 10 levels above you (or 10 levels above your lowest level teammate). So, to make teams spanning up to 5 levels viable, each player needs to be effective (albeit minimally) against someone 7 levels above him (if you are 5 levels below the highest member of the team, you may get a mission with villains 2 levels above your highest level teammate).

    So we are loosening up the range of villains you can be effective against. Coming soon, these will be the new changes to villain difficulties (note the changes after +4 levels):

    Foes your level have not changed. You have a 75% chance to hit and your powers are 100% effective.
    Foes 1 level above you - No Change. You have a 68% chance to hit and your powers are 90% effective.
    Foes 2 levels above you - No Change. You have a 61% chance to hit and your powers are 80% effective.
    Foes 3 levels above you - You have a 55% chance to hit and your powers are 65% effective.
    Foes 4 levels above you - You have a 48% chance to hit and your powers are 48% effective.
    Foes 5 levels above you - You have a 41% chance to hit and your powers are 30% effective.
    Foes 6 levels above you - You have a 34% chance to hit and your powers are 15% effective.
    Foes 7 levels above you - You have a 25% chance to hit and your powers are 8% effective.
    Foes 8 levels above you - You have an 11% chance to hit and your powers are 5% effective.
    Foes 9 levels above you - You have a 6% chance to hit and your powers are 4% effective.
    Foes 10 levels above you - You have a 5% chance to hit and your powers are 3% effective.
    Foes 11 levels above you - You have a 5% chance to hit and your powers are 2% effective.
    Foes 12+ levels above you - You have a 5% chance to hit and your powers are 1% effective.

    So this really opens things up a lot more than the way it currently is, though it’s still much tighter than it was last week. This should make teams with a 5 level span very reasonable, but villains 8+ levels higher than you really drop off, and it simply won’t be safe to take on anything higher level than that.

    Other things to remember:
    There IS currently an XP bonus for teaming up. I noticed a lot of players asking for this, but it already exists, and the larger the team, the bigger the bonus.
    Don’t forget side-kicking. You can sidekick a player who is 3 levels below you. All sidekicks fight one level below the mentor.
    This is still an online game. The balance can and will ebb and flow until a solid equilibrium is reached. The most effective thing you can do is play now and play when this change is available. That way we can gather the data and see what works best.
    There are some missions that are spawning villains too high for the mission owner. This is more of a concern now, so we are focusing on correcting these issues ASAP.
    This will go onto the TEST server first, so additional input from all of you will always be helpful.