8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Rasti
    #1356
    Kaleb222 ha jön valami válasz a Supporttol légyszi azért majd ted már közzé,mert elég érthetetlen ez a dolog,hogy miért limitálnak :(
  • Kaleb222
    #1355
    chef megkaptam a pénzed de 1-2 napig amig nem jön meg
    a válasz a supporttól serphen problémájára addig nem
    rendelem meg az accod (ha lehet egyáltalán még tőlem
    rendelni), nehogy kitúrd szegényt :P

    és jo lenne minél előbb beizzitanál egy otp webkártyát
    hogy saját magad tudd finanszirozni a dolgot (a web-
    kártya havi 1 rongy)

  • Rasti
    #1354
    Ok-ok akkor megnyugodtam.
    Csak azt nem értem miért kell limitálni a dolgot :(
  • Arwenke
    #1353
    tema, ehh
  • Arwenke
    #1352
    team=team
  • Arwenke
    #1351
    Ilyen csapatolasban en is benne lennek, bar en nem sok damaget osztok ki.:) Viszont tok jol lepem a szinteket ami sosem arthat, foleg ha vegre megint lesz normalis group team a patch utan.
  • Serphen
    #1350
    Kaleb 7 játékosnak is fizet -1ik lineage2-s úgyhogy a 2 még nem sok ne izgulj.
  • Rasti
    #1349
    Hát elég nagy baromségnak tartom ,hogy limitáljanak.
    Szvsz teljesen mindegy lenne,hogy 1 kártyárol hány account van fizetv (más MMORPG-be teljesen mindeggy,DAoC-ba nem is tudony hány accountot fizettem az én kártyámrol) a lényeg,hogy fizesse az ember.

    Valaki aki keni vágja az Angolt esetleg nézzen már ennek utána,mert ez igy tényleg lehangoló :(
  • chefshift
    #1348
    Kaleb utaltam a lóvét, accom/passom privátba küldtem. Remélem megtudod rendelni. Bár amilyen a sors valam ibiztos közbejön :(. Ráadásul amiket olvastam most itt elégé lehangolónak tünik, bár csak átfutottam mert mennem is kell.
  • Rasti
    #1347
    3 accountot szeretnék fizetni,ez lemaradt
  • Rasti
    #1346
    Tegnap én is szivtam ezzel.
    1 havernak akartunk cd keyt rendelni,és folyamatosan azt irtam,hogy tul sokszor használtam már a kártyaszámomat adjak meg másik kártyaszámot.Kicsit furcsálom,hogy limitálva van :(
    Mennyi a limit mert eddig 2 accountot rendeltem a kártyámmal és accountot szeretnék vele fizetni
  • Ferro_TwL
    #1345
    Nexus rakj be friendbe a scrapper-el (/friend Ghostdragon) es nyomhatnank partyban, en 26-os vagyok beveszlek sidekick-be es gyorsabban fejlodunk. Mivel meg nem jott az uj update ugyis csak 26-28-as mobokra mennenk oda meg nem kell healer csak egy tank meg egy dmg dealer. Ha jonne uni is 3-an iszonyu gyorsan tudnank fejlodni.

    Jockey-t mar regen lattam Coh-ban is, vagy egy titkos karival nyomja:), vagy nagyon nincs ideje jatszani:(
  • Serphen
    #1344
    Több accountot nem lehet fizetni a Kaleb accountjával -most derült ki hogy limitálva van- .Ja és újraaktiválni se lehet arról a kártyáról úgyhogy ha nem könyörülnek az nc softnál Gangrel-t se láttok többeté.
    Ezt csak azért írtam hogy tudjátok: ha nem tudják egyböl levonni a Kaleb kártyájáról az accountotokhoz szükséges összeget, akkor *aszhatjátok, szóval mindenki fizessen neki ídőben!!!
  • Nexushun
    #1343
    Blastereket alázom :)
  • Nexushun
    #1342
    Na a Scrapper helyzet nem is olyan rossz. Tegnap végre feltehettem az SO-kat a Focus-ra. Van rajta egy Acc So és 4 dam So => 22 szinten magam szintű sima moba előkészjtő ütés után 140-lörül sebzek + knockout. És még lehet rá rakni egy So-t :) Ha többi ütésemre is felkerülnek néhány másodperc alatt ki tudok osztani 300-400 damage-ot magam körül.
  • Rasti
    #1341
    Jó reggelt mindenkinek.

    Na kinek,hogy jött be az SWG???
    Jég már tegnap este jött vissza játszani CoH-ba :)))))))
  • hpzolee
    #1340
    JOKEY bakker néha nézzél fel lineagéra vagy alég ha a prividbe belekukkantasz :)
  • chefshift
    #1339
    Ja totál allat :DD
  • Crazyn
    #1338
    vizsgaidőszak :(
  • Ferro_TwL
    #1337
    Craz hova tuntel mar regen lattalak (btw unit is)?
  • Crazyn
    #1336
    az én szövegem jobb
  • chefshift
    #1335
    http://www.diabloii.net/

    Ezen a címen van egy olyan rész ahol Lineage 2 és City of Heroes-t lehet nyerni. A híreknél van egy rész, hogy "Win MMORPGs" és ott a "here" re kattintva meglkell írni a forumon, hogy miért pont te nyerjed meg. Nemtom, hogy meddig tart de gondoltam beírom. (ezt persze angolul)
  • chefshift
    #1334
    Akkor Kaleb holnap átutalom a lét.
  • Kaleb222
    #1333
    bocs srácok mostanában elég keveset vagyok a játékban
    főleg itt a fórumon, na szóval chef bár ezt előbb is
    kitalálhattad volna, de utalj át ide 11000 forintot:

    11773133-11428376 (OTP) - Sztankovits György

    és privátban add meg a plaync.com-os accountod
    felhasználónevét és jelszavát. Ha ez megvan megrendelem
    a játékot, később (amikor már neked is lesz otp
    webkártyád amit már most menj el csináltatni) meg
    kell majd változtatnod a havidíj számlázási cimét
    a tiédre (pontosabban a te kártyaszámodra).

    üdv, jo játékot mindenkinek
  • Rasti
    #1332
    Chefshift irj Kaleb222-nek privit,és ott kérdezd meg tole.
  • Rasti
    #1331
    Serphen odairtan,hogy ha megdumálja Kaleb222 akkor.
    Miért kell kötekedni???
  • chefshift
    #1330
    Kaleb a CoH cd kulcs Magyarországi forgalmazója ? :). Akkor ma még kiderül. Kaleb ha olvsod ezeket a sorokat akkor neked hogy tudom ellküldeni a lovét és mennyit (feltéve ha megrendelnéd)?. Mégegyszer thx CrAzYn, Rasti !
  • Serphen
    #1329
    Ezt talán kaleb-nek kéne ajánlania.
  • Rasti
    #1328
    Ok de ha esetleg megdumálod Kaleb222-el és elutalod neki a pénzt akkor tuti megrendeli neked a CD Keyt és az uj webkártyád amiröl fizeted majd a havidijat meg ugy is az ingyenes 1 hónap lejártakor is meg tudod adni.
  • chefshift
    #1327
    Azért kb. 2 hét mert csak ma volt időm ellmeni az Otp-be, és azt mondták, hogy ennyi idő alat lesz kész.Tehát megkell várnom mire megjön. De ha meglesz akkor végre nyomulhatok veletek. lvl21, azért az se rossz szint nem?!
  • Crazyn
    #1326
    amúgy meg ne félj, mert én is csak lvl21 vagyok, és még egy darabig az is maradok
  • Crazyn
    #1325
    Ha megrendeled a cd kulcsot az ncsoft-tól (nemtom lehet-e), akkor azt azonnal megkapod, és már csak le kell tölteni a klienst.
    Ha máshonnan rendeled meg csak a cd kulcsot, akkor onnan is sztem legkésőbb 24 órán belül megkapod, és csak le kell tölteni a klienst.
    Ha a dobozos cuccot rendeled meg, akkor tökmindegy honnan rendeled, mert mindenképpen sokáig tart a ksizállítás, és még drága is :(
  • Rasti
    #1324
    miért 2 hét?
  • chefshift
    #1323
    Akkor kb 2hét (hogy fogom kibirni?!) és csatlakozok hozátok.Akko már tuti 40lvl lesztek
  • Crazyn
    #1322
    én azzal rendeltem
  • chefshift
    #1321
    Webkártyáról meglehet rendelni a CD kulcsot ?
  • Unipsycho
    #1320
    Kaleb222 gyere ircre plz
  • Rasti
    #1319
    A patch-röl semmi hir?
    Nem ugy volt,hogy mult héten jön ?
  • Kaleb222
    #1318
    "soon"
  • Crazyn
    #1317
    Mikor jelenik már meg a kieg?