8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #1396
    Van egy rossz hirem chef-nek. tőlem már nem lehet több
    accot rendelni egyáltalán, sehogyan sem.

    "Submission Error

    You have exceeded the maximum number of online code purchases. Please contact [email protected] if you have a need to purchase additional codes."

    Hát igy jártunk. Add meg a számlaszámod priviben és
    visszautalom a pénzt (a 11 rongyot).
  • Rasti
    #1395
    Regelsz accountot,belépsz és ott van a PURCHASE CODE.ezzel tudsz kodot rendelni,utána + add game és ennyi
  • Kaleb222
    #1394
    valaki légyszives mondja meg hogy lehet játékot elektronikusan
    megvenni a plaync.com-on mert régebben már irtátok
    de elfelejtettem. köszi
  • Nexushun
    #1393
    Volt tegnap update, sok mindenen változtettak. Persze a Scrapperen nem :(
  • Rasti
    #1392
    Reggelt mindenkinek
  • chefshift
    #1391
    Pár nap? Mi tart ilyen sokáig?
  • Kaleb222
    #1390
    nyugi chef pár nap és játszani fogsz
  • Ferro_TwL
    #1389
    Jokc ezert mondogatom, hogy barmennyire is jopofak a kasztok erdemes egyre jobban ragyurni es level 22+ fole vinni. Igaza van Nexus-nak abban, hogy a jatek csak a mobok gyilkolaszasarol szol, egyenlore meg nincs benne semmi mas, de szerintem level 22+ utan mikor jonnek a Single Origin Enhancementek es kiraly uj mobok mar nagyon mas lesz a jatek.

    Ami a talalati aranyt illeti az uj patchban:
    Ugyanolyan szintu mobot 75%-talalsz el (minden buff, enhamcentent nelkul).
    1. szinttel (sargat) nagyobbat 68%.
    2. szinttel (narancssargat)nagyobat 60%
    3. szintel (voroset)nagyobat 49%
    4. szintel nagyobat 25%.
    5. szintel nagyaobb ellen alig van esely , 8% eselyel talalod csak el.

    Na ez valtozni fog a kovi patchban mer irtak rola a fejlesztok a forumon is.
    Ugyanolyan, +1 ill. +2 szintel magsabb nem valtozik.
    3. szintel magsabb 55%
    4. szintel magasabb 48%
    5. szintel magsabb 41%.

    Szoval most csak ugy van ertelme jatsazni, ha a csapatban egy max ket szintkulonbseg van a jatekosok kozott, aki alacsonyabb muszaj sidekick-be rakni. Ha kijon az uj patch akkor ez valtzoni fog.
  • chefshift
    #1388
    Csak tudnék már játszani
  • Gyongyhalasz
    #1387
    Pro/contra

    1. Az új "javitás" tényleg használhatatlanná tete a játék fő elemét. - De jön az új javítás :) O_o

    2. Lehetnének szinesebbek a missionok, több task force (rendes háttértörténettel) - Az igért új fő javításban lesznek instanced outdoor miss-ek is ami szerintem jó ötlet, de nem elég. (Lehetnének SG miss-ek, SG HQ is már)

    3. Nem csak minden mmo-t, de minden játékot meg lehet unni, de hogy ez mennyi időn belül következik be az a játékon és fejleszőin múlik. - Eddig amit letettek az asztalra azért nem semmi és folyamatosan fejleszteni fogják úgyhogy eddig a bizalmamat elnyerték.

    4. Ha csökken is a játékosok száma addig nem izgat amig akiket eddig megismertem bent maradnak :)

    szvsz nagyon jó ez a játék és a HUN gamerek nagyon rendben vannak csak már hozzák helyre amit elszurtak....

    Szilvi egy jó nagy kalappal...

    Este találkozunk Paragon cityben.


    Ui.: Néhány dolog amit várok és igérték, hogy lesz
    - időutazás (középkorban vagy már korokban szuperhősökkel nyomulni flash
    - dimenzióutazás a Ritkik dimenzójába
    - HQ
    - ...
  • Rasti
    #1386
    Nem lehet másik kártyaszámot megadni ?
  • Serphen
    #1385
    Meg*aszhatja magát az nc soft. És finom voltam. Fizettem nekik 13rongyot jáccottam 1 hónapot. No comment.
  • Jockey
    #1384
    ja amúgy tegnap mondtam fel a bankomban, 12étől megyek másikba, ezért is voltam kevesebbet mostanság..
  • Jockey
    #1383
    hát tegnap bekukkantottam egy 2órára, annyi idő volt össz vissza netezni tegnap, és hát mit mondjak, olyan ideges lettem hogy csak na
    scrapperemmel toltam , most 7es, be is vettek egy jó kis teambe, 7-12szintűek , tank volt 12es, elmentünk missionözni, 12-14es enenyk, hát mondanom se kell 15 perc után kiléptema teamből, is kilogoltam..
    15perc alatt szét accuracizva 4er találtam el az enemy-t, rugodstam a levegőt ami klassz, mert jól néz ki, de elég unalmas tud lenni
    nem kaptam sk-t, mert más kapta meg, szal ez íg nagyon gáz
    pecs előtt azért acc insp-l tudta az ember ütni a magasabb enemyket azért, de ez nost kriminális lett
    amíg nem jön pecs addig lehet nem is leszek annyit, itt ha nincs sk max healr-l érsz valamit, de az meg nekem nem jön be, és a solot is unom, főleg a 12ik kiskari után, mivel mind 10 környéki, és kingr row-l már hányingereme van pl:P
  • chefshift
    #1382
  • Nexushun
    #1381
    Nekem csak irásbeli volt. Jó szar let. De valahova csak felvesznek, legfeljebb fizetni kell...
  • Crazyn
    #1380
    Sok sikert Szilvi! Nekem hétfőn lesz szóbelim.
    Én sem állok túl jól, de sz*rok az egészre és szeptembertől másik szakra megyek
  • Tyson
    #1379
    hát ahogy ovlason elég sok sux dolgo van most kilátásba... ezek az account problémák. akkor az xp pbrobléma... grrrrr
    Aki tud az tényleg segitsen a másiknak ,nehogy e miatt veszitse el az accountját....
    Szilvinek sok sikert szóbelizéshez!!
    És jó lenne ha jönnétek gamelni!
  • Crazyn
    #1378
    kellenének már nagyon azok a riktik!
  • Nexushun
    #1377
    Na elmondom mi is a bánatom:

    1 - szerintem egyre kevesebben vannak a szervereken a kezdetekhez képest (pl a magyarok is egyre kevesebben játszanak) és aki fent van az is szólozik illetve max egy healer-el nyomja az update óta, mert különben nem kap elég exp-t

    2 - 20 felett repetatív/unalmas exp-zésé válik, ott lenne a TF de már két napja nézem és üres mindig a helyszín. De mondjuk az is max egy szint.

    3 - igazából 20-ig érdemes elvinni egy karit aztán kezdeni egy másik típust, aztán megint egy másikat... lvl 6-7-et 1 nap alatt meg lehet csinálni az eleje érdekes meg gyorsan lehet fejlődni, de aztán örülsz ha a kemény exp-zésel 1 nap 1 lvl összejön.

    4 - Az igazság hogy ez nem csak itt igaz hanem minden MMORPG-re, ugyan ez volt a L2-ben is, de szerintem mindegyikkel ez a baj ahogy olvasgatom a fórumokat, egy idő után unalamssá válik a exp vadászat.

    5 - több TF mission kéne azzal lehetne feldobni a group játékot nem csak 1 TS - 5 lvl-re
  • chefshift
    #1376
    Kaleb légyszi írj, hogy mi a helyzet !
  • chefshift
    #1375
    JÓ REEEGEEELT !
  • Rasti
    #1374
    Jó reggelt.

    Elég szomorú,hogy igy probálják megakadájozni a kártyacsalokat.
  • chefshift
    #1373
    Beraktunk egy PlayNC Master account limitet, hogy ellkerüljük a cártyatólvajokat.Nem lehet több mint 3 PlayNC Master Account hitelkártyákként. Ez nem limitálja, hogy mennyi játék accod lehet. Hogy újraaktiváld a 4. game accod a 4. PlayNC Accodba, szükséged lesz egy másik kártyára vagy egy pre-paid game time cardra. A jövöben új game accokat kell hozzáadni a már létező PlayNC master accontodhoz.

    Ha jól értettem.
  • Rasti
    #1372
    Baromira nem vágom,hogy ha megveszek valamit akkor mi az ,hogy nem lehet fizetni mert limitálva van!!!
    Nagyon jó ,hogy kidob az ember 11000 ft-t és 1 hómap után nem tudja használni tovább.
  • Rasti
    #1371
    Kalebb222 forditsd már pls. amit belinkeltél mert nem igazán értem.

    Elméletileg 1 kártyával 3 accountot lehet rendezni ?
  • chefshift
    #1370
    Vagy most mi a helyzet ?
  • chefshift
    #1369
    És nekem megtudod rendelni a CD key-t Kaleb222 ?
  • Kaleb222
    #1368
    ha valaki tudna társulni akkor serphennel közösen
    fizethetnétek mondjuk 2 accountot és tudna tovább
    játszani
  • Kaleb222
    #1367
    a megoldás az, hogy az én Plaync-s acountomra kell megvenni
    a játékaccountokat. de ezt visszamenőleg nem lehet megcsinálni
    úgyhogy ugrott az accod serph...
  • Kaleb222
    #1366
    Recently we have implemented a PlayNC Master Account limit per credit card to help ensure against card theft and fraud. You can have no more than 3 PlayNC master accounts per credit card. This does not limit how many game accounts you can have. In order for you to reactivate your 4th game account under your 4th PlayNC master account, you will need to use another credit card or a pre-paid game time card.
    In the future, you will need to add newer game accounts to one of your already existing PlayNC master accounts. We apologize for the inconvenience.
  • chefshift
    #1365
    Pfff ! Akarom írni *hozzá
  • chefshift
    #1364
    Sok sikert hottá Szilvi !
  • Gyemi Szilvi
    #1363
    Na szevaztok guys! mitis akartam, ja igen hoyg nem tul sokat fogok mostanába játszani mer hétfőn szóbelizek...és nem állok túl jól...
  • Rasti
    #1362
    Kaleb222 ha megirtad a levelet linkeld már be én is elküldöm,csak én nem beszélek ennyire Angolul :)
  • Shoots
    #1361
    Ghost gyere game server megy...
  • Rasti
    #1360
    Fak 3 accointra van megadva a kártyaszámom és a negyedikre nem engedi beirni :(
    Ezt a baromságot :(((((((
  • Ferro_TwL
    #1359
    Irok en is a support-nak ezt a hujeseget inkabb orulnenek neki, hogy valaki tobb acc-ra is elofizet, erre koraltozzak...hujek.

    Egyebkent eleg gyenge a jatekosokkal valo kapcsolattartas. Mar hetek ota egy uj hir nincs a weboldalon, a fejlesztok 2 hetente ha egyszer irnak a forumba...az biztos, hogy nem egy Blizzard sot meg a SOE az SWG-ben is tobb hirt tesz kozze mint a Crypt.

    ps: Uni gyere jatszani ki kene nyirni mar egy Rikti-t de egyedul nem megy:)
  • chefshift
    #1358
    :( tudtam, hogy nemfog zökenömentesen menni a dolog.
  • Kaleb222
    #1357
    okés