8136
City of Heroes/Villains - MMORPG

NINCS TÖRT SZERVER!

  • Kaleb222
    #2436
    oké hmuda mehetsz játszani:) priviben ment a jelszó
  • Hmuda
    #2435
    Kaleb: privi ment. Vagy emilben kéne vagy itt priviben.
  • Hmuda
    #2434
    Mellesleg ugye ez a topic azért ilyen kihalt mert ti amikor nem fórumoztok akkor játszotok?
  • Hmuda
    #2433
    Az nem gond, mivel msot úgyis elvileg van egy hónap a kapott accon, aztán ha az letelt és még akarok játszani akkor meg tudok kérni mást hogy rakjon még rá párat, aztán ha azután is kell még akkor majd csinálok magamnak kártyát (mellesleg van olyan netes kártya ahol nem kell fizetni fenttartási költséget meg ilyesmit, csak mondjuk indulási díjat?).
  • Hmuda
    #2432
  • Ferro_TwL
    #2431
    Hover-re nem szabad rakni semmit, mehet ra egy end csokkento vagy egy def. Azzal nem fogzs gyorsan repulni akarmennyit raksz is ra, majd 14-tol a Fly-al lhet gyorsan mozogni (bar a Fly a leglasabb a travel powerek kozott, a teleport a leggyorsabb, de nagyon nagyon eszi az endurancet, aztan superspeed es superjump jon.)
  • Serphen
    #2430
    Mármint lehet ,de csak új kártyáról.
  • Serphen
    #2429
    Ja örülök hogy jáccol de csinálj saját kártyát mert ha egyszer nem fizeted be akkor cseszheted. Reaktiválni nem lehet.
  • Hmuda
    #2428
    Tegnap is valszeg azért nem láttál mert szinte folyamatosan cserélgettem a karikat (a legmagasabb szint amit elértem 9 volt).
  • Hmuda
    #2427
    Ma veszek egy accot. Majd beszólok, hogy mi a karim neve, de addig ne keressetek, mert vagy próbálgatom a jó kosztüm összehozását vagy csak bénázok még kicsit.
  • Serphen
    #2426
    tedd bele a leírásodba a karid neveit te is mert tegnap is akartam veled multizni de Hmuda sehol nem volt a friendlistembe...ja és Guardian serverre gyere mi ott vagyunk
  • Serphen
    #2425
    nincs
  • Hmuda
    #2424
    Olvasgatom a CoV ismertetőjét és azt írja, hogy a gonoszok majd csinálhatnak maguknak saját bázist. Ez már az alap gaméban is benne van a jóknak?
  • Hmuda
    #2423
    Mellesleg mik azok az erők amiket abszolút nem érdemes fejleszteni? Már észrevettem, hogy az alap futást fölös mert három 10-es sebességnöveléssel se volt észrevehető változás (és a Hover is csak 3db 10-es növeléssel lett tűrhető sebességű, de utazásra még mindig alkalmatlan).
  • Hmuda
    #2422
    A manual már jön, és köszi a kamera infót is. :-)
  • Kaleb222
    #2421
    a középső egérgombot nyomva tartva tudod más perspektívából
    nézni a karaktert,
    a manual pedig ha jól emlékszem fennvan a
    www.coh.com -on PDF formátumban.
  • Hmuda
    #2420
    Okés, manual megvan, már csak a kameragond van kérdésben.
  • Hmuda
    #2419
    Két kérdés:

    1: hogyan oldhatom meg, hogy a karakterem ne kövesse a képernyőt, szóval szemböl is láthassam? Unalmas már folyton a hátát bámulni.

    2: neten nincs fent valahol a manual?
  • Kaleb222
    #2418
    CrAzYn látom te is benne vagy a H U N G A R Y csoportban
    a United Devices programjában (ami a neten át müködik
    és számolgat a gépeden gyógyászati dolgokat). az te vagy?
  • Kaleb222
    #2417
    azt hittem nincs durvább az előzőnél de van.
  • Kaleb222
    #2416
  • Kaleb222
    #2415
    néhány poén smiley:
  • Serphen
    #2414
    Eltünteted a 3.szemet és király a kari
  • Ferro_TwL
    #2413
    Hmuda:

    Szivesen.
    Az elofizetesben sajnos nem tudok segiteni:(, de azt tudom, hogy nem lehet megvenni a gamet itthon, de neten meg lehet rendelni.

    Egyebkent nem egy rossz jatek ez, csak sajnos level 30 utan teljesen mas jatek lesz belole. Borzaszto kiegyensulyozatlanasag a kasztok kozott, unalmas kuldetesek, gyenge mobok.
    Szerintem meg kell varni a jovo evet es amikor kijon a City Of Villian kiegeszito (amiben lesz PvP is) es meg egy jo csomo uj update is, akkor szorakoztato kis jatek lehet valamelyik komolyabb MMORPG mellett, ha valaki birja anyagilag es idovel:D
  • Hmuda
    #2412
    Ferro: Köszi a lehetőséget, meghozta a kedvem mint láthatod. A kód változatlan, minden saját karim kitörölve és az egyetlen karaktered amit kipróbáltam biztonságos helyen van egy háztetőn. Nagyon köszi megint. :-)
  • Hmuda
    #2411
    És most nagy kérés:

    Mivel nincs bankkártyám és nem is akarok kezelési költésget meg fenttartási díjakat fizetni, lenne olyan kedves valaki, hogy befizeti nekem az ő kártyájáról a havidíjat (egyelőre két hónap) és én meg postán elküldöm a pénzt. Ha esetleg itthon nem lehetne kapni a gamét akkor még emg is kéne rendelni valahonnan (nem lenne meglepő tekintve hogy az SWG-t is mindenki csak külföldröl tudta beszerezni).
  • Hmuda
    #2410
    Első próbálkozásom karakterkészítésböl:

    Második karakter, mután megtudtam hogyan kell mindent külön szinezni:
  • Hmuda
    #2409
    MO-on hol kapható a game?
  • Hmuda
    #2408
    Oh köszi, jó tudni. :-)
  • Crazyn
    #2407
    középen a színválaszték alatt a "copy current colors across entire body" gomb
  • Crazyn
    #2406
    Ha jól emlékszem, akkor a karaktergenerálásnál a karikép alatt van egy gomb. Ha azt kikapcsolod, akkor minden "testrészednek" külön-külön adhatod meg a két színt
  • Hmuda
    #2405
    Na kipróbáltam és szerintem klafa játék, lehet hogy előfizetek egy-két hónapra. A harcrendszer ütős, tényleg az eddigi legjobb, bár a használható és kidolgozott kombókat nagyon hiányolom, remélem magasabb szinten már lesz értelme.

    A kasztok edig elég kiegyensúlyozatlannak tünnek, mivel a kimondottan ranged blasteremmel halomra püfölöm a narancssárga thugokat és még meg se eröltetem magam különösebben. Még szerencse hogy rájöttem a Blaster igazi ízére. Felvettem a Hovert, beleraktam három 10-es speedet és már egész türhető sebességgel repülök (utazásra alakalmatlan de harcban nélkülözhetetlen). Pár sráccal összeverődtünk és lementünt egy dungeonbe CoT-oakt irtani. Király érzés volt, hogy a többeik lent pofozkodnak én meg fentröl osztom az áldást. Meg mikor néha le evett a fene a plafonról, akkor a többiek azt kifogásolták, hogy minden ütésemmel húsz méterekre röpítem szegény varázslókat. :DDD Mikor bejött a Sniper Blast nagyon megörültem. Superior sebzés, ultradurva lőtáv és pontosság. És ami a legfontosabb: Knockback (a többiek nagy bánatára).

    Másik kifogásolnivaló dolog a küldetések. Bár sokkal ötletesebbek mint az SWG "menj-oda-lődd-le-hozd-vissza-stb" tipusú küldetései, de túl sokat kell velük pepecselni. Sokkal jobb lenne, ha mindegyik contact csak a saját városrészébe adna küldiket. Bár az időkorlátos küldikre is mindig van bőven idő, mégis fárasztó átmetrózni a fél várost, csakhogy beszéljek a rendörfőnökkel aki visszarendel ugyanoda hogy kipucoljak egy raktárházat.

    A karakteralkotást is finomíthatták volna kicsit, mivel elég zavaró, hogy mindössze három szín-slotból gazdálkodunk. Kellett volna külön még színlehetőség a hajnak, a matricának a melkasunkon, stb. Elég zavaró, hogy a bőr kivételével mindent csak kétszinűre csinálhatunk és ez a két szín mindenhol ugyanaz.

    Na egyelőre ennyi, majd holnap megyek vissza. :-)
  • Serphen
    #2404
    [email protected]
  • Tyson
    #2403
    K elküldöm a képeket emailbe ... cska mondjatok kinek emeht... azza a galériával probalkoztam de sehogy se ment..
    beratkam a filet bertam neki 1 nevet meg hogy rövid topicot és semmi :)
  • chefshift
    #2402
    Vagy én :P
  • chefshift
    #2401
    27 vagy 34 ..
  • Serphen
    #2400
    Hány éves lenne a tulajdonosa egy olyan kocsinak, ami így lenne matricázva?
  • Serphen
    #2399
    EZ JÓÓÓÓÓ-és beteges-! nVida matrica lemaradt:P.
  • Kaleb222
    #2398
  • Serphen
    #2397
    ollé. támogatom az ötletet