41
  • ollie
    #41
    Ha valakinek nem tetszik a WMP, akkor használjon mást.
  • ollie
    #40
    Hát én nem szeretem az MS-t, de azért nehogy már korlátozzák, hogy ki milyen szoftverekkel szállítja az oprendszerét. Ha én akarok írni egy új oprendszert, akkor nem tehetem bele a saját media lejátszómat??? Ez már szerintem gyökérség.
  • Mice
    #37
    ha már a témánál járunk (winupdate-bugok)

    mostanság mindig azzal jön nekem az xp, hogy a KB828026 nevű frissítést még nem raktam fel. mindig lefut, hiba nélkül, majd 2 v. 3 boot után amikor ránézek mindig azzal jön, hogy ezt a hubát még nem foltoztam be.

    valaki tapasztalt hasonlót/tud rá megoldást?

    zavarni ugyan zavar, de ideget nem kapok tőle hisz én a saját mplayeremet nem használom. de azért ha tudták rá valamit majd dobjátok ide
  • AtisH
    #33
    Az csak 1 nagy hülyeség, hogy az IE, a MP meg a többi ingyenes. A Microsfot-ot arra kéne kötelezni, hogy csak az op.rendszert árúsíthassa önmagában, a többi sallangot meg külön adja esetleg ingyen (ha ugyan tudja), ahogy egy másik cégnek is kéne tennie alapesetben. Csak erre nem tudják őket kötelezni, mert már régebben elb***ták. Mostmár elég pénzzel és jogásszal rendelkeznek, hogy nyomást tudjanak gyakorolni akár a törvényhozásra is.
  • Darth Sith
    #20
    én kurva jól megvagyok a mediaplayer -el. egyedül quicktime -ot használok mellette. nme tóm mit paráznak a fejesek.. :)
  • Cat #13
    naja, a példa akkor jó, ha az emberek 90 feletti százaléka használna BMWt, ezért az összes többi gyártó tönkremenne
  • aDannyBoy
    #1
    mondjuk egy winamp 5 pro-t es egy Power DVD-t :)