149
The O.C.
  • Kewell
    #149
    1000 köszönet
  • ZsirosKenyer
    #148
    Finley Quaye And William Orbit - Dice
  • Kewell
    #147
    azt tudja valaki hogy az itt található http://video.viasat3.hu/page/a_narancsvidek-4_evad narancsvidék trailer végén milyen zene megy?
  • skristof
    #146
    elég jól bírta
  • AtiRadish
    #145
    Bizony-bizony, 4 ev utan vegleg lemegy a nap Narancsvideken :(
  • ZsirosKenyer
    #144
    ma este lesz az utsó rész (FOX channel)
  • AtiRadish
    #143
    Ryan nyilvan Taylor oldalan fogja megtalalni a boldogsagot.
  • ZsirosKenyer
    #142
    "A sorozat készítõje Josh Schwartz elmondta, hogy ez a legjobb alkalamom, hogy pontot tegyenek a történet végére, és szerinte a negyedik évad volt a legjobb szezon számára, így egy méltó befejezést érdemel a sorozat."

    Egyelőre ennyi az info. Valószínűleg Ryan végleg megtalálja a boldogságot, Summer és Seth együttmaradnak, Julie is talál magának vkit, és happy end. Ez nem spoiler csak egy tipp.
  • AtiRadish
    #141
    Lesz normalis lezarasa a tortenetnek a 4. evad vegen??
    Remelem igen!!
  • Norbi7
    #140
    Van benne valami, néhány rész tényleg elég laposra sikeredett és már kicsit sok volt a szerelmi szálakban a kinlódás. De azért mindig szomorú ha egy általad kedvelt sorozat véget ér. Azért még a 4. évadot mindenképpen megnézem.
  • Trisztin
    #139
    egyet kell,hogy értsek veled... már ami a szenvedő szerelmi kapcsolatot illeti ... nekem a 3. évad nem igazán jött be... sőőőtt...
    - Az első évad szerintem igazán jóra sikeredett [még ma is a Köszönöm az első szavam a Szeretlekre :),majd utána megjegyzem,hogy legalább udvarias vagyok :)]
    - A második évad eleje is kicsit szenvedős volt,de a végére nagyon is élvezhető lett,bár volt benne néhány lehetetlen esemény [minden ami Julie-val történik!!!-bár ez még a 3 évadban is fenn áll!]
    - Igazán jóra sikeredett eddig ez a 4. évad is bár feliratok hiányában kicsit el vagyok maradva ...

    ÉN hűségesen nézem,amikor van rá időm... [bár ,hogy őszinte legyek Viasaton nem nagyon... 1.)Tudom mi történik, 2.)Néhány rész még egyszer is sok volt... 3.)Úgyse tőlem függ a nézettség]
  • ZsirosKenyer
    #138
    Sokan mondják hogy a 3. évad utolsó részében történt bizonyos esemény miatt. Aztán vki azt mondja h ez csak javított a nézettségen. Persze lényegében a 2. évad után folyamatosan csökkent a nézőszám, ez köszönhető a kicsit ellaposodott történetnek is. Ez részben az írók hibája szerintem, több kalandot, történést kellett volna vinni a sorozatba. Ehelyett szenvedő szerelmi kapcsolatokat kaptunk, a 3. évad is jórészt erről szólt, persze mint midnen sorozatban az utolsó 5-6 résznél jól belehúztak de az elején kevés volt az izgalom.
  • Norbi7
    #137
    Hát nagyon de nagyon sajnálom, nekem hiányozni fog, a kedvenc sorozataim között volt. Az biztos hogy a 4. évadot mindenképpen megnézem, vagy így vagy úgy. Egyébként szerintetek mért csökkent le ennyire a nézettsége? Ti is így vagytok vele, hogy hanyagoltátok vagy azért nézitek?
  • ZsirosKenyer
    #136
    hát sajnos bekövetkezett:



    RIP THE O.C. (2003-2007)

    "Utoljára megy le a nap a Narancsvidéken feburár 22-én, ugyanis immár hivatalos, hogy a sorozat véget ér feburár 22-én Amerikában. Mától 8 vadonatúj epizódot ad a FOX csatorna a sorozatból egészen a feburári sorozatfináléig. A sorozat 2003 augusztásban robbant be a köztudatba, Ryan Atwood és társai nézők millióit ültették le a képernyők elé, azonban midnen jó véget ér egyszer, a nézőszám rohamosan csökkent a négy év alatt. A sorozat készítője Josh Schwartz elmondta, hogy ez a legjobb alkalamom, hogy pontot tegyenek a történet végére, és szerinte a negyedik évad volt a legjobb szezon számára, így egy méltó befejezést érdemel a sorozat: " Néhány embernek, valamikor jelentett valamit a sorozat és ezért nagyon hálásak vagyunk" -nyilatkozta Josh.
    "
  • ZsirosKenyer
    #135
    Azért mert nem csak az amerikai, hanem a magyar nézettség is alulteljesít, úgyhogy itthon valszeg már nem is lesz 4. évad.
  • skristof
    #134
    nemtudom magyarhonba hányadik évad megy, de 4. évad már rövidebb, mert amerikában nagyon leesett a nézettsége.
  • Norbi7
    #133
    Helló! nézitek, néztétek a Viasatot? mi van most hogy ilyen gyorsan adják le a részeket? egyébként örülök neki csak nem értem.
  • ZsirosKenyer
    #132
    na, végignéztem a 3. évadot.
    Annak ellenére hogy már tudtam a végét nagyon élveztem és igazán megrázó lett az utsó rész is. Megszerettem a szereplőket nagyon, sajnálom hogy vége az egésznek, holnap még letöltöm a 4. évad premierjét de tartok tőle hogy így ez a sorozat már nem lesz a régi. (Most nem spoiilerezek aki látta végig az úgyis tudja hogy miről beszélek) Ezt egyébként a gyenge nézettségi adatok - valamint a tény hogy csak 16 részt rendelt a csatorna - is alátámasztják

    No mindegy, a lényeg hogy a kedvenc sorozataim közé tartozott ez a 3 évad, mindenkinek csak azt tudom ajánlani hogy szarjon a viasatra és töltse le mert érdemes!
  • Trisztin
    #131
    azon már túl vagyok :) mármint a letöltésen...
  • ZsirosKenyer
    #130
    na, mivel most november 2-án lesz az egyébként csak 16 részből álló 4. évad premierje, valamint a korai sötét és hideg inkább arra ösztönöz hogy itthon a meleg szobában töltsem az estéimet, úgy döntöttem hogy szarok a viasatra és letöltöm az egész 3. évadot..
    Már a 15. résznél tartok és egyre jobban a szívemhez nőnek a karakterek :) Általában nem szeretem ezeket az érzelgős tinifilmeket, de az O.C. valamiért mégiscsak megfogott.

    Töltsétek le ti is hogy legyen miről beszélni :)
  • Norbi7
    #129
    Igen én szerintem is így csinálják, (nekem CSI) csak sajna most a szinkron finoman szólva is használhatatlan. kár hogy nem ismétlik meg a részeket mint ahogy a CSI LV-t még ha éjszaka is.
  • Trisztin
    #128
    ha jól gondolom,akkor az egy külföldi csatornán felvett hdtv,majd a viasatról felvett hangot rárakják... nekem Lostom van így...

    de persze lehet,hogy tévedek
  • ZsirosKenyer
    #127
    szinkronos hdtv? még nem is találkoztam ilyennel. Merre nézed?
  • winnie
    #126
    szinkronos hdtv-t letölteni és megnézni. ennyi.
  • ZsirosKenyer
    #125
    nálam is szar volt, sőt belőttem a dvd recordert hogy vegye fel, de a rossz jel miatt leállította magát...

    úgyhogy most tölthetem le..
  • Norbi7
    #124
    Mint állat, nézhetetlen volt. Te milyen szolgáltatónál vagy?
  • Mincsi
    #123
    nektek is szarakodott a viasat az elején??

  • Norbi7
    #122
    Hát igen, irígységgel tölt el engem is mikor látom mi megy ott!
  • ZsirosKenyer
    #121
    Tényleg jó volt. A nyár alatt már hiányoztak az arcok. A drámai történések ellenére viszont a felvételeket nézve kicsit elszomorodtam itt a hűvös 35 négyzetméteres garzonban, messze a tengertől.
  • Trisztin
    #120
    jó lesz... hidd el nekem :))
  • Norbi7
    #119
    De jó, remélem jó rész lesz!
  • ZsirosKenyer
    #118
    Ma 13.30-kor ne felejtsetek el a Viasatra kapcsolni!
  • Mincsi
    #117
    Ja, vagy úgy....
  • Norbi7
    #116
    Hát megértem hogy nem lehet mindig csak jó sorozatot adni de ezek a Kardok.., Conan meg Robin Hood szerintem nem hiányoztak a Visatra!
  • ZsirosKenyer
    #115
    semmi jót
  • Mincsi
    #114
    Ja, tök jó volt...szinte majdnem elfelejtettem hogy hogy volt vége..
    csak azt nem értem,h szept. 3.-áig még van egy vasárnap...mit adnak le akkor?
  • ZsirosKenyer
    #113
    köszi az infot, király lesz =)
  • Norbi7
    #112
    Aha, szeptember 3.-ától!
  • ZsirosKenyer
    #111
    viasat?
  • Norbi7
    #110
    Jó volt újra végignézni a részeket. Már nagyon várom a 3. évadot és már csak két hét!!!