34
  • Adrian Graves
    #34
    Feliratkozok az előttem szólóhoz.
    De egy dolgot muszűj vagsyok hozzfűzni: Mielőtt problémát, avagy esetünkben inkább kérdést nyit valaki egy cikk alapján, tanuljon meg angolul, olvassa el, és értelmezze a szavakat, mert középszerű angol tudással is kivehető, hogy egyazon bolygóról van szó. Igaz? Igaz.
  • vfeco
    #33
    Hát ezen a topicon ezidáig szétröhögtem magam! Legjobb beszólás: #18 (amugy pedig pártatlan vagyok.)
  • papabear
    #26
    Mijajaz SW?
  • gumikacsa
    #21
    Heh... Mindenesetre vicces...vagy ezen már sírni kellene?
  • papabear
    #20
    Úgy van. Valaki ezt tudja, valaki meg dolgozik. :o)

    De azt tudja valaki, hogy Szlartibartfaszt megépítí-e végül a fjordokat Afrika partjainál a Föld 2-őn?
  • tigeroo
    #16
    A játék 15 különböző helyszíneken zajló pályából áll, mint a Geonosis bolygó, egy elhagyatott köztársasági űrhajó vagy éppen a Kashyyyk dzsungel. Ezen mit nem lehet érteni vaze? SZégyelnétek magatokat, ez jól van leírva köcsögöök
  • Sub
    #12
    Nem értitek hogy a kettő ugyanaz??? :D
  • Punker
    #10
    ja hogy mindenki ezt vette észre elöször :)))
  • Punker
    #9
    "a Kashyyyk dzsungel vagy éppen a Wookiee bolygó" a 2 ugyanaz...
  • Darth Sith
    #8
    nem tóm ki keveri a két bolygót a mi cikk írónk, vagy a lucasarts -os, de ez így nem faja.. hmm..
  • Darth Sith
    #7
    "Kashyyyk dzsungel vagy éppen a Wookiee bolygó"
    Na megint egy jó cikk író. ha nem tudná, az tök ugyanaz... :)
  • aDannyBoy
    #6
    sorry, de ha mindent tokeletesen tudnek, akkor mar elraboltak volna az ufok :)

    oruljetek, hogy ti tudjatok, hogy a kasyyyk jungle meg a wookie bolygo ugyanaz.. a jatek keszitoi ezt kulon helyszinnek jeloltek meg... gondolom azert mert van sima jungle meg wookie telepules, na mind1
  • Xboxman
    #4
    vagy ha nem rám irtad akkor a cikkironak ment a lenti:)
  • Xboxman
    #3
    "A lush world teeming with immense forests, Kashyyyk is the barely tamed home of the mighty Wookiees. This Mid Rim planet is the principal world of the Kashyyyk system, a star system that also contains the homeworld of the reptilian Trandoshans. The close proximity of these worlds and a deep-rooted cultural animosity has fueled many altercations between the two physically powerful species throughout their history."

    Itt egy idézet a hivatalos Sw siteról kedves "Naonsötét" Vader apám...
  • Xboxman
    #1
    "kashyyyk dzsungel vagy éppen a Wookiee bolygó."
    hmm ez a kettő véletlenűl nem ugyanaz kedves cikkíró?:D