195
Minden ami a filmmel kapcsolatos...
  • kankalin89
    #195
    rohadt jó volt az uj rész!!!!!!!!!!!!!!!!
    bár a maszk néha gagyi.
    tök ó az is ahogy megszületik börpofa
    és vége is jó!!
    de tényleg!nem tudja valaki hogy ez akkkor most megtörtén vagy nem??
    amerikai oldalakon nem találtam semmit erröl.
    ha vki tud vmit vagy 1 oldalt ahol ez van irja be.köszi
  • #194
    Warez verzió megérkezett!
  • #193
    Texasi láncfűrészes mészárlás : A kezdet Dvd
  • Serpa
    #192
    az 1974es első részben, a szemüveges csávó (Jerry) most akkor megtudott lépni?
    mert én úgy láttam, h miután bőrpofa lecsapta, eltünt.
  • Atisz #191
    Lol, igen arra én is emlékszem hogy nagyon hangos a film a sok ordításól...
  • Harly18
    #190
    Sikerült újra megnéznem az első részt, immár szinkronosan, s a kezdetek után mindenképpen ez a legjobb része. Főleg az eleje tetszik, az a rádió adás, amikor a városban történt eseméynekről beszélnek. Egyetlen negatívum, hogy az áldozatok anyira sikoltoznak, ami túlzás zserintem. Ok, hogy nem fog nevetni, de úgy sikoltoznak, ohgy majd kiszakad a torkuk. 74-ben lehet azt hitték, hogy minél többen üvöltöznek benne, annál rémísztőbb lesz, de szerintem ez nem így van. És eléggé szótlanok a szereplős egyes helyzetekben, A mai filmek töbségében az "áldozatok" könyörögnek jobbra-balra az életükért, de ebben nem. A végén is a kamionos egy szót sem szólt, csak rohangált. Egy mai filmben biztos kommentálná az eseményeket.....
  • Harly18
    #189
    Úgy néz ki, hogy ez a rész kimaradt az életemből :( A mostani és a 2003-as film kivételével nagyon régen láttam a többit, de megpróbálom pótolni ezt a részt :)
  • schrank
    #188
    fenn van omdb-n is 1986 de ott csak buzik szavaznak ezért nem kell elhinni a 4.6-ot dc-ről lehet szedni torrentről nem
  • schrank
    #187
    valami nagy városba költöznek mivel texasiak asziszem dallas vagy hjúszton és az apjuknak van egy büfés kocsija és már évek óta nyeri a csilisbab versenyeket meg egy rádióállomást is megtámadnak ezek a barmok nyolcvanas évekbeli film a jófiút alakító sherrif elég híres színész lehet hogy martin seen vagy roj snejder
  • Harly18
    #186
    Ez melyik rész volt? Én láttam az összes részét, azt hiszem, de ilyenre nem emlékszem....
  • schrank
    #185
    ami nekem eddig a legjobban tetszett az a régi folytatás volt amikor a "láncfűrészes-család" sorra nyeri a csilis-bab főző versenyeket (...milyen húsból is ) és abban az a kettyós vietnámi veterán öccs az nagyon odabaszós szarrá röhögtem magam rajta az már majdnem horror komédia volt
  • Harly18
    #184
    Nem tudjátok mikor jelenhet meg nálunk a DVD?
  • jAsOn VoOrHeEs
    #183
    Sziklák szeme Az is pepec kis filmecske
  • Balazs15
    #182
    nem a legfaszább film a láncfürészes....ha igazi brutál perverz véres állat..:) filmet akartok akkko már inkább a Sziklák Szivei-t ajánlom..:)
  • Harly18
    #181
    Legrosszabb folytatás
    Elemi ösztön 2
    Gagyi mami 2
    Garfield 2
    Télapu 3
    Texasi láncfűrészes: A kezdetek

    Ha ezekből a Texasi láncfűrészes nyer, akkor ezek idióták. Az összes többi ezerszer gagyibb.........
  • Harly18
    #180
    Szerintem ez a sorozat legjobb darabja. Az első örök klasszikus, de mai szemmel nézve szerintem nem nagyon rúgna labdába.....
  • jAsOn VoOrHeEs
    #179
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Végülis Tommyka megölte az összes szereplőt aki az életéért küzdött. Azt hittem, hogy az utolsóként életben maradt csaj megfog valahogyan menekülni, dehát nem így történt. Engem éppen ezért lepett meg a vége, mert a 2003-as feldolgozásban is maradt ugyebár egy túlélő. Na bumm, nem lett Happy End, van ez így -.-


    Nekem tetszett úgy összességében, valóban cseppet trancsírozósabbra sikerült, mint a 2003-as, de ettől csak mégjobb lett. Málnára semmiképp nem jelölném, remélem nem is kapja meg.
  • wesker24
    #178
    Szégyen gyalázat hogy Arany Málnával akarják gyalázni !!!!!!



    Szerintem is nagyon jó horror film volt !!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    leszámitva a film végét mert az abszolút nem tetszett mert tök értelmetlen a film vége !!!
  • #177
    A Kezdetet Arany Málnára jelölték!
  • báttyó02
    #176
    szvsz jó volt ez a beginning (y)
    a 2003as-tól mindenféleképpen...
    de főleg durvább :O sokkal :O
  • #175
    Jóminőségű felirat a dvd riphez itt:

    www.hosszupuska.freeweb.hu
  • schrank
    #174
    oké már kommunikáltunk a H&B topikban
  • #173
    Mert még nincs hozzá
  • schrank
    #172
    nem találok feliratot
  • jAsOn VoOrHeEs
    #171
    The.Texas.Chainsaw.Massacre.The Beginning.2006.VCD.CAM-XanaX (NEW)
  • jAsOn VoOrHeEs
    #170
    Trailer - Texas Chainsaw Massacre - The Beginning HD trailer (480p) - Hardwired
    ( A hivatalos honlapon a film trailerét csak este 10 és hajnali 4 óra között lehet megtekinteni! )
  • laci1993
    #169
    de akkor nem kérdeztem volna hanem inkább vissza kértem volna de nem adja vissza úgyhogy kérlek mondjátok meg honnan lehet letölteni a t. l. meg valami más horrort vagy MOTELT-t és persze inggyeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnn
    kérlek segítsetek
    S.O.S.
    S.O.S.
    S.O.S.


























  • TheBerzerker
    #168
    Szerintem is jó film a Sikoly. Craven kevés értékelhető filmjei közé tartozik. Én anno nagyon szerettem és most jó. Pont pár napja néztem meg.
  • Atisz #167
    Inkább mondd meg neki hogy adja vissza...
  • laci1993
    #166
    hali meg van dvd-n a film (texasi Láncfűrészes) csak anyám elvette na de azt szeretném megkérdezni hogy nem lehet valahonnan ingyen letölteni???????????





  • Atisz #165
    Mi a baj a Sikolyjal? Az hogy tinihorror? Na és? Marha jó film, a sok humor mellett állandóan ott lüktet benne a feszültség. Emlékszem, a moziban mindenki egy emberként hördült fel amikor kiderült hogy nem egy személy követi el a gyilkosságokat, így létrehozva a tökéletes alibit. Szerintem nagyon nagy film volt és még a második része is ült. A 3. rész az borzalmas volt, tiszta B kategória - nem csoda - hiszen más volt a rendező, a forgatókönyv zagyvarékas volt, stb.
  • winnie
    #164
    az ízléseket, a véleményt kár belevenni. (én sem vagyok oda annyira az eredeti TCM-ért, de hozzáértők általános véleménye, hogy az eredeti magasan üti a mostanit.)

    az eredeti tcm az maga a klasszikus, mégpedig műfajteremtő, hiszen olyan filmek bújtak ki a köpönyegéből később, mint a hills have eyes, vagyaz újabbak közül mondjuk a wrong turn.

    attól, hogy nem tetszett neked még klasszikus. a remake nem lett rossz és a "tiniesítéssel" sok rajongót szerzett magának, de sajnos nem tudja levetni magáról, hogy a bitang jó trailer-en kívül sajnos nincs benne eredeti ötlet - ami nem is baj. (egy lowbudget, kvázi pszichológiai, realisztikus és eredeti horror volt az eredeti, az akkor szokásos kritikai felhanggal megszórva - a remake egy sokkal akciódúsabb kevésbé okos film lett, de ettől még élvezetes

    (a red dragon is annyi, hogy a korszellemnek megfelelően egy ócska (ezt ki lehet mondani) akciórendező segítségével fel lett tuningolva, hogy bizonyos elemei odavesztek sajnos, viszont sokkal populárisabb lett - jobban tetszik a tömegeknek, ennyi.)

    és a populáris vagy a tiniesítés jelzők egyáltalán nem negatívak.
  • Quantumleap
    #163
    Ez valami címváltozata a Texasi láncfűrészes mészárlás III-nak? Azóta ugyanis megtudtam, hogy azt keresem, kérdezősködtem más topikban is.
  • schrank
    #162
    tinihorrorosítás ?
    hát az eredeti TCM nem hogy nem horror de még csak nem is thriller egy unalmas amatőr SZAR film
    a remake izgalmas és látványos bár igencsak rövidecske egy +fél órát szánhattak volna csávó nehéz gyerekkorára
    ugyanígy voltam a manhuntinggal ami ugyebár a hannibalos vörössárkány eredetije és ott is a remake egy izgalmas profi thriller az eredeti meg egy unalmas "krimi"
  • winnie
    #161
    a sikoly az valóban paródia tele mindeféle horroros utalással, a TCM-remake az eredeti verzió tinihorrorosítása. persze a kor szavának engedlmeskedve, így persze nagy siker volt.
  • schrank
    #160
    kútfejek ?
    jja ott inkább a nézők élnek át borzalmakat a film láttán
  • schrank
    #159
    nnna elmész te a ....ba a sikolyt anno elkezdtem nézni és azt hittem hogy valami paródia ahogy mozgott az a maszkos langyi-bangyi meg a sablonos jelenet full gáz az egész barátokközt kategória
    TCM -ből viszont a remake messze veri az eredetit meg annak a folytatásait az valami nevetséges volt az a 1974-es verzió
  • Quantumleap
    #158
    Figyeljetek már!

    Az melyik film, amelyben két fickó és egy csaj van, és majd ők élnek át borzalmakat? Ami rémlik belőle, az egy benzinkutas jelenet, ahol egy őrült fickó a tulaj.
  • Csaba
    #157
    Nem tudom, de nekem az valahogy nem tetszett. Olyan erőltetettnek tűnt. A Texasi jobban sikerült szerintem.
  • Atisz #156
    Nagyon korrekt kis horror remake. A Sikoly miért nem volt jó?