283
Nostradamus után szabadon
  • #283
    "Elismerem, az úszó jégtáblák nem emelik a vízszintet, ha elolvadnak, de én nem csak azokra gondoltam. Bár valószínűleg az Északi-sark elolvadásakor az lenne a legkisebb gond, hogy emelkedik-e a vízszint."

    Ne ismerd el:-))))
    Tegyél egy pohár vizbe jeget,jól pupozd meg aztán várd meg amig elolvad.

    Közben jegyezd a vizszintet:-))
    Sok sikert.

    Ezt
    a linket meg a szomszédból hoztam:-)
    Lehet nézni és körmötrágni,remélem valaki ad majd valami kézel avagy lábbalfogható magyarázatot a képsorokra:-))
    Hajrá.
  • patiang
    #282
    Világvége?!
    Mindenkinek akkor jön el amikor feldobja a pacskert!
    Sok élelmes buzi még ebből is üzletet csinál, és sok hülye buzi még el is hiszi.:((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • csgery
    #281
    Igazad van.
  • Kmarha
    #280
    a hülye emberkék mindig kitalálnak valamit, szóval tényleg akár egy buszmenetrendhez hasonló is készíthető. Ekkor meg ekkor érkezik eme szekta szerinti világvége, ama időpontban pedig a másik szektor világvége :D

    Valahogy vannak olyanok akik elhiszik hogy bármi szerepe van az egész számoknak (huuu.. Krisztus születése után pontosan 2 ezer valahány év múlva végeee mindennek.. huu jön az új évezred.. amiért mi igy számoljuk ezért mikor átlépjük lesz az armagedon.. amerikában pár órával késöbb, addig majd közvetíti a CNN...) :D
  • Esrohnoil
    #279
    20:12=2012 :)
  • Hajnalcat
    #278
    Nem jött.
  • Esrohnoil
    #277
    Azt kifelejtettem h. ez a Maya-járat lesz.
  • Esrohnoil
    #276
    20:12-kor jön a következő. :)
  • Vlala #275
    Úgy beszélgetünk róla, mintha buszt várnánk... "mikor jön a követzkező?" :)
  • patiang
    #274
    Hát erre több lehetőség is akad.
    Lépj be egy szektába, olvass bulvárokat, vagy "okos" mindent tudó emberek értekezéseit stb.
    Meg fogod látni, hogy több időpont közül is kiválaszthatod a Neked legjobban megfelelőt.:))))

    No persze a tudósokkal a fenébe, akik már milliószor kijelentették, hogy az emberiség léte minden másodpercben a szerencsén lóg.
  • juzosch
    #273
    Mikor lesz a következő világvége?
    '97 elmaradt, 2000 is, mikor lesz az új?
  • patiang
    #272
    Mivel nem tudsz angolul, ajánlom Neked a "Taxus Learning" /nem reklám/ programot.
    Hidd el tök frankó, bár nem olcsó.
  • patiang
    #271
    Ugyanezeket magyarul is megtalálod.
  • patiang
    #270
    De könyörgöm kik írták a Bibliát ???
    Sőt szájhagyomány útján!!
    Ma is vannak tucatjával önjelölt jövendőmondók. A tudomány már számtalanszor kijelentette, hogy minden egyes percünk e világon a szerencsének köszönhető. Bármely pillanatban becsapódhat az űrből akkora objektum, mely végzetes lehet, bármikor történhet a napunkban olyan mágneses anomália, mely csillagrengéshez vezethet és st, stb.....stb.

    A hab a tortán csak az, hogy amiről mi tehetnénk, seem teszünk. Erdőket égetünk, állatfajokat pusztítunk, levegőt szennyezzük. Az emberiség szaporodása pedig a természet szabályozási folyamatából kivett. Legalábbis mi úgy gondoljuk. A Biblia sem más, csak egy azon okos emberek írása, akik megmondták mi lesz, ha nem próbáljuk meg betartani a törvényeket. Mert a Földnek tök szar mindegy ám, hogy rajta lávafolyamok, vagy un boldog emberiség tobzódik. Össze tudnám magam karmolni, amikor egyesek minden átgondolás nélkül A Szentkönyvet veszik alapnak. De NE felejtsd el, hogy a világon számtalan más vallású szentkönyv létezik. És MELYIK a tök igaz ????
  • Hajnalcat
    #269
    És mit találtak ki benne? Sajnos nem tudok angolul.
  • Esrohnoil
    #268
    Nem, ez még mindig a Biblia.
    Most már tényleg nem sok időnk van vissza...
  • patiang
    #267
    Amúgy meg a világ utolsó esélyét mi barom emberiség ba*tuk el. :(((((
  • patiang
    #266
    Már megint "tud" valaki valamit?!

  • Esrohnoil
    #265
    Ezt olvasgassa aki tud angolul. :)
  • sz4bolcs
    #264
    "Anyway the wind blows..."
  • Esrohnoil
    #263
    A földtörténeti léptéknek aztán pont h. nem sok köze van ahhoz h. pár száz év alatt v. a mi életünk során változzon. :D
  • Lorgem
    #262
    Tévedésben leledzel mivel nyugat-Európának azon része ahol Hollandia fekszik süllyed. Elég gyorsan (persze földtörténeti léptékben), úgyhogy anélkül is magasítani kell majd a gátakat előbb-utóbb hogy emelkedne a föld vízszintje.
  • Esrohnoil
    #261
    Na meg gondolom hozzá kellene számolni a Skandináv-félszigeten, Kanadában, meg Szibériában található jeget is. V. az nem olvad meg szerinted? :D
  • Esrohnoil
    #260
    Ezt magyarázd a hollandoknak!
  • sz4bolcs
    #259
    Nem jött rá, mert nem érti, csak engedett a túlerőnek. A többi .
  • Lorgem
    #258
    Hajnalcat okoskodása szvsz az az eset volt mikor vki rájön h hülyeséget mondott de ahhoz nem elég értelmes h beismerje és így végül nevetségessé teszi magát mindenki előtt :P
  • sz4bolcs
    #257
    Irány a katicabodáj topig. ;]
  • selyem
    #256
    szerintem egy darabig nem fog merni semihez hozzászolni. mondjuk talán az sg közöség ezt a tragédiát tuléli.
    egyébként tényleg ne szidjuk szegényt még újreg. mondjuk én se vagyok törzs tag.
    na de ez meg nem chat szoval ne csevegjünk tovább erröl.
  • sz4bolcs
    #255
    Látod, hogy nem is (olyan) hülye, hiszen 50 hozzászólás után megértette(?), amit magyarázunk. Ezért érdemes türelmesnek lenni. :D
  • sz4bolcs
    #254
    bocs, élet értelme .D

    SRobert: írok neked valamit a szomszédban.
  • selyem
    #253
    azt nem olvasom. egyébként a hülyékel nem is érdemes türelmes lenni. (de mondom az a topikot nem olvasom)
  • sz4bolcs
    #252
    Arkhimédész törvénye nem válogat a világ értelmében, vahahaha. ;]
  • SRobert
    #251
    persze, itt eljátsszák a türelmeset, a másik (életértelme) topikban meg osztják. :)))
  • selyem
    #250
    na ezt most jol megfogalmaztam :)
  • selyem
    #249
    elcseszetem bocs #243 erre irtam.
    de azért nem semi 50 üzeneten kereszül ugyanazt magyarázni el valakinek. (50-60 hsz olvastam vissza. onnan tudom) ehez kellenek idegek
  • sz4bolcs
    #248
    Nekem nem kell... Amúgy is egyre hülyébbnek érzem magam, hogy ilyenekkel vesződök. :D
  • SRobert
    #247
    te kapod a leborulást :P ;)
  • sz4bolcs
    #246
    Ezt most miért nekem írod? :D:DD
  • selyem
    #245
    szárazföldi jégtakaró is elolvad
    valoban meglehet de
    de ha ez be is következik az se ma.
    "2100-ra a legoptimistább előrejelzések szerint 15 centiméterrel, a legpesszimistábbak szerint akár egy méterrel is nőhet az óceánok vízszintje." NG
    lesz elég idö arra hogy kitalálja az emberiség hogy ezzel a "fölösleges vizel" mit kezdjen. Persze valóba bekövetkezhetnek komoly klímaváltozások is de, ezt is csak megoldják. (visszafordítják, lelassítják, kezelik)
    Nem számoltam meg hogy hányszor magyarázták meg neked a jég elolvadását de, legközelebb olvass vissza és értelmezd is, amit olvasol. és nem fognak hülyének nézni.
    azok akik újra és újra megpróbálták elmagyarázni neki azoknak
  • sz4bolcs
    #244
    Butus Arkhimédesz. :D