59
a filmek extra lemezeiről.....
  • RangeR
    #19
    Na, most jut eszembe, hogy még egyik Jurassic Parkot sem láttam DVD kiadásban soha, pedig tetszettek a filmek, biztos tuti jól szólnak...
  • zaki
    #18
    jurrasic park 1 nekem is megvan dvd-n. igaz, annak sem néztem még meg az extráit
  • Gregorius
    #17
    A Jurassic Park extrái nagyon jók. Történelmi filmtechnikai fejlődésről is van benne szó, meg arról, hogy gyakorlatilag kétszer csinálták meg a filmet.

    Hollowman is király, inkább látványvilágban jó, sok trükköt mutatnak benne.
  • PAYNE
    #16
    Hát ha nagyokat akarsz nevetni akkor a Halálosabb Iramban OUTTAKES nevezetu extrát nézd meg sokat lehet rajta röhögni!Vagy a Terminator 3 ban lehet olyat csinálni hogy saját magad állíthatod be a jelenetekben a a robotok fegyverét a fényeket füstöt stb.
  • RangeR
    #15
    Én megmondtam a srácoknak, hogy értsék meg, én egyszerűen nem alszok jól, ha valami nincs ott a helyén. Film, Könyv, Játék stb. Ezért nem adhatom oda, mert valami fóbiás nyűg ver addig, amíg ott nincs újra a többi mellett, még akkor is, ha éppen nem azt akarom nézni vagy olvasni... többé kevésbé békénhagynak, de a hugicám az továbbra is elviszi a filmeket. Hamar visszahozza. A karibi kalózókat azt önként felajánlottam, mert egész hétes és jövőhéten is vizsgázok, addigra visszahozza.
  • Mike
    #14
    te hogyan védekeezel a lejmolók ellen?
    egyszerüen enm igaz, mintha tékában éreznék magukat, ha meg nem adom oda, megsértődnek
    ha meg odaadom, nem hozzák vissza hónapokig, nekem kell utánarohangálni
  • Mike
    #13
    én ugyan meg szoktam venni, de általában nem nagyon nézem meg...
    mondjuk a GYU1-et azt megnéztem, az a szuper
    a Szilaj-nál pl. ahogy megtanítanak lovat rajzolni, az is tetszett
  • Mike
    #12
    ha értékeléseket akarsz olvasni, ajánlom a xpress-t www.xpress.hu
  • Punker
    #11
    el kéne kérni havertól a Két Torony extra lemezeit
  • Punker
    #10
    szerintem több mert 2 délután nézztem.
  • zaki
    #9
    gondoltam... az hány óra kb összesen? 6-7? :)
  • Punker
    #8
    én a 4 lemezes extráit néztem végig
  • zaki
    #7
    gyűrűk ura 1 nekem is megvan (a 2 lemezes változat) eredetiben, de még nem néztem meg az extrákat
  • Punker
    #6
    a Star Wars filmek extra lemezei is nagyon jók.
  • Punker
    #5
    hát igen a Gyűrűk Ura extrái nagyon durvák 2 napig tartot az első rész extráit megnéznem (na jó nem egyben), a Két toronyhoz 3 lemez van az se lehet gyenge....
  • RangeR
    #4
    A Shrek extrái jók, igaz csak 1 lemezes, a filmmel együtt van rajta a dvd-n. A Gladiátor bónuszlemeze sem gyenge, érdemes megnézni (persze a 2 lemezes verzióban). És a legesleg: A Gyűrűk Ura és A két torony 2-2 és a 4-4 lemezes változatok!
    De többségben nem annyira komolyak ezek a bónusz lemezek, a nagyrészét még nem is láttam azoknak, amik megvanak nekem. A karibi kalózok is megvan, de azonnal kölcsönkérték, még bele sem tudtam nézni...
  • Punker
    #3
    túl sok nekem sincs, a legtöbb gyári lemez nekem is újságokból van, de azokon nem nagyon vannak extrák...
  • zaki
    #2
    hát nekem sajnos nincs sok eredeti dvd-m, csak pár másolt, meg pár melléklet. nincs nekem zsém erre... :(
  • Punker
    #1
    Ki milyen filmek extráit ajánlja amiket érdemes megnézzni?

    Most nézem a Karib-Tenger Kalózai extrákat tartalmazó lemezét és nagyon jó, hasznos infók látványos menük minden ami kell :)