631
  • Turbozsuga
    #631
    Intel vidi kártya van
  • Turbozsuga
    #630
    ezzel meg vagyok.de még mindig ugyanazt írja ki :@
    megpróbálom újra vagy keresek egy jobbat...
  • szapor
    #629
    frissitsd a videó kártya driveredet
  • Turbozsuga
    #628
    hellosztok!
    letöltöttem a játékot aztán feltettem, majd amikor jáccani szeretnék ezt írja ki:No "video mode supported,please update your vieo card driver."
    (laptopom van[de símán viszi])
  • Fido4life
    #627
    Igen feelingesnek biztos az volt, de annál depisebb ahogy egyedül kisétál a romveremből.. Na de állhatsz neki a 2-nek, ami még lineárisabb ugyan, de a hangulat ismét tökéletes (nomeg a soundtrack).
  • Qwerty4
    #626
    THX.

    Hát így végződött, nem lett volna mégegyszer türelmem jobban végigcsinálni az utolsó boss-fightot.
    De ez így nagyobb izgalmat is adott, főnleg a végén, mikor Shannon és a szörny párbaj volt.Nagyon durva volt.
    Tényleg a 8. utas a halálra emlékeztetett az a jelenet, mikor a csaj átszállt a mentőhajóra és nem sejtve utána jött az alien.Itt is hasonló volt a szitu.
  • Fido4life
    #625
    hát pedig nem kellet volna mindenkinek meghallnia, így kicsit furcsa lesz majd a 2 számodra :) Grat amúgy a végigjátszáshoz
  • Qwerty4
    #624
    A #621-ben belehelyezni-t akartam írni. :D

    Amúgy végigjátszottam, sikerült, és csak egy karakter maradt életben. :(Pont mint a 8. utas a halálban, a csaj, Shannon.
    A két legszimatkusabbat (Josh és Shanon) utoljára küldtem be a főszörnyhöz, és csak az egyiküknek sikeredett túlélni.
    A szörny mikor másodszor támadott előbb megölte Josht, azután mentem Shanonnal, ő már kiütötte a szörnyet.De érzem ha még egyet csapott volna a csajra az is meghalt volna.De előbb a szörny nyuvadt ki mégis.Úgyhogy igazán izgalmas vége lett a játéknak. :)

    És jó játék az Obscure, ez a végkövetkeztetésem.
    Hamarosan a 2. részt is megtámadom. :)
  • Fido4life
    #623
    Nem sajna azok ott várnak, ls élvezik a friss levegőt :D Pedig elég hangulatos lenne ha 3-an követnének egyszerre.
  • Qwerty4
    #622
    Na mindegy, megtettem egy nagy kört és megszereztem a szobrocskát. :)
  • Qwerty4
    #621
    Pff...a könyvtárban felejtettem egy szobrot.
    És most kellene belehejezni a gépezetbe, de hiányzik.
    A téren van még van még két karakterem.Azokat hogyan lehet használni?
  • Qwerty4
    #620
    Én a képernyőn szoktam felvinni, hamarabb megy úgy. :)

    Hihetetlen néha milyen húzós helyzetekből lehet kijönni, túlélni a dolgot.
    Mikor másodszorra mentem a könyvtárba, már a szoborgyűjtögetésnél, úgy értem oda, hogy 1 eü csomagom, 0 mentésem és 0 töltényem volt.Azt a dagit azelőtt a végén már fémbottal kellett üssem, arra se volt elég töltény, azért értem a könyvtárba olyan szerencsétlenül.
    A falon meg minden szobában tele szörnyekkel, sőt az egyik szobában csápos szörny is volt.Egy kis taktikázással mégis megoldottam amit kellett ott.
    És ejutottam a kertig, 10 töltény maradt.Na már csak valahogy a végére érek, remélem a főboss nem lesz nagyon durva és nem kell bele 10 tár. :)
  • Fido4life
    #619
    Játékon belül én se tudtam állítgatni, viszont a videókártya driverén meglehet oldani ha ott viszed fel a brightnesst amíg játszol.
  • Qwerty4
    #618
    Szerintem hangulatos a grafikája, én csípem ezt a 2004-2005-ös szinetet, van benne valami ami megfog, szerintem kellemes. :)De vannak olyan emberek is akik már ilyen graf miatt 2008-ban nem játszodnának például az Obscure-al.

    Amúgy hogyan lehet a fényességet a játékon belül fennebb vinni.
    Egyetlen gombra se reagál.
  • Fido4life
    #617
    Leendő magyarosítók figyelem ! Lehetséges a játék fájlainak megpiszkálása, mindehezz egy Game Extractor nevű program kell, ami mondjuk nálam exportálásnál már fagyott, de biztos rossz verziót töltöttem le.
  • Fido4life
    #616
    Pedig a grafban sincs sok kivetni való, mondjuk a 2 után nézve az 1 kicsit csúnyácska, de először teljesen megfelelt. Amúgy számomra az utóbbi idők legjobb kalandját jelentette a sorozat, remélem készülget egy harmadik rész is. (bár azt már tuti next genre fejlesztenék)
  • Qwerty4
    #615
    Ja, biztos jó móka lehet multiban. :)

    Haladgatok, hála a végigjátszásnak is.Remélem túl fogom élni ezt a játékot, mármint olyan szempontból hogy minden karakterem életben marad.Idáig még szerencsére nem halt meg senki a csapatból.
    Jó játék biza.Kár, hogy régebb nem járt a kezemben.De őszintén az ilyen CoD4-féle divat gameknél is jobban bejön.Ide-oda lejárt graf, ez a játék jobb.Majd ha végigvittem az 1-et, a 2-őt se fogom kihagyni. :)Azt majd később...
  • Fido4life
    #614
    2.nek már TPS féle irányítása van, azaz ott már az egérrel is tudsz nézelődni.. De mint mondtam nekem mindkettőt könnyű volt kezelni, de lehet csak konzolos múltam miatt. Amúgy a legpoénabb, multiban tolni haverral egy jó álmatlan éjszakán át elvoltunk vele.
  • Qwerty4
    #613
    Ez még nem mentség se RE-nek, sőt egyik játéknak sem.

    Az meg is látszik rajta, hogy konzol átirat. :(
    Hát így portolnak át PC-re játékokat.Szerintem eléggé gáz.Egy hónap plusz munka ráfordítással szerintem tökéletesen meg lehetett volna csinálni PC-re.Még annyi idő se kellett volna arra a munkára. :)
  • Fido4life
    #612
    Konzol átirat, konzolon ez a nézet teljesen elfogadott lásd Resident Evil, Silent Hill sorozat.
  • Qwerty4
    #611
    Én asszem nem tudok ehez soha hozzászokni teljesen.Már valamennyire megy, de úgyse tökéletesen.Nagyon elrontja az amúgy király gémet az irányítás hiányossága(i).Hogy még a kamerát se lehet ide-oda mozgatni, elég kár. :(
    Nem lett volna sokkal jobb egy szokásos TPS nézet?
  • Fido4life
    #610
    nekem semmi problémám nem volt vele, nem értem miért fikázza mindenki, megszokás kérdése az egész (max fél óra)
  • Qwerty4
    #609
    pff bazzeg, az irányítás de szar :(
  • Fido4life
    #608
    nah végigvittem.. a vége felé Josh eltávozott az élők sorából, de mivel tudtommal a második részben se szerepel, így feleslegesnek tartottam a load game-et mivel csak pár lépésre voltam a főszörnytől.. asszem mindjárt kezdek neki a kettőnek :)
  • Fido4life
    #607
    emberek ez a játék nagyon para
  • Shep
    #606
    Hogy tudom a spanyol teremben eltolni a szekrényt, mert csak nekifeszül és utánna abbahagyja?
  • Shep
    #605
    A special modban mi változik?
  • evil 007
    #604
    kijott az obscure 2 énmá nyomom kurva jó
  • gregtom6
    #603
    Hy! Hogy lehet benne ketten menni?Mert beállítottam a gamepadra,de ugyanúgy a gép irányítja a másik játékost,h állítsam be,h a barátom is tudjon vele játszani?
  • neptum
    #602
    valaki angolositást nem tudna a játékhoz mert oroszul van meg és az orosz nem az erőségem ?????????????
  • grebber
    #601
    Obscure 2 - 4 új kép
  • grebber
    #600
    Magyarul is:

    Folytatódik a 2005-ös év egy igen izgalmas horrorjátéka, az Obscure: Learn About Fear. A második rész az év végén jelenik meg PC-re, PS2-re és Wii-re.

    Az előző epizód történései után hőseink visszatérnek főiskolájukba és annak kollégiumába, hogy éljék megszokott, mindennapi életüket. Ekkor azonban még nem is sejtik, hogy hamarosan egy furcsa növényre fognak bukkanni, melynek köszönhetően ismét jó adag izgalommal telítődnek hétköznapjaik.

    A játék során hat, egyenként speciális képességekkel rendelkező diák közül választhatunk magunknak játszható szereplőt, valamint egy segítőtársat is magunkkal vihetünk mindig, aki fölött kedvünk szerint átvehetjük majd olykor-olykor az irányítást. A játék támogatni fogja a kooperatív lehetőségeket, így ha egy barátunk épp nálunk vendégeskedik, ne kíméljük őt se a borzongástól! Megjelenés: idén év végén.

    info: Gamekapocs
  • grebber
    #599
    OBSCURE 2 bejelentés + képek

    2007 3. negyedében jön.

    Már vártam :D
  • kulinet
    #598
    valaki help!!megvettem a cseh verziót! nemtudjátok hogyan lehet átrakni angolra????
  • keeper007
    #597
    lol, nekem ez az iranytus dolog nemmegy... hiaba rkaom bel eloszor a 330 utan 20 akar forditva nemmegy. nemtortenik semmi
  • grebber
    #596
    Van éppen elegendő töltény.Ha nincs az már régen rossz nemhiába van ott a többi cumo nemcsak a fegyver.
  • evil 007
    #595
    nekem a gamemel 1 problémám van NINCS TÖTÉNY!!!!!!!!!!!!
    van esetleg cheat vagy valami trükk amivel sok töltényt adhatnék az embereimnek????????,
  • grebber
    #594
    Ha meghal már nem lehetsz vele többet.
  • evil 007
    #593
    ha meghal 1 emberem fellehet támasztani vagy valami új ember helyetesíti mer nekem már csak 1 emberem van???????????
  • grebber
    #592
    Magyarositás nincs.Visszább le van irva hogyan kell forgatni.