22320
11330766891279474906.jpg
  • benőmenő
    #20118
    Szerintem nem túl jó kép, mivel az alján van bezsúfolbva a lényeg: "Azonos út, azonos szabályok, azonos jogok."
    Tehát én megadom a 1,5 métert, mint autós, de akkor ne a biciklivel behajtani tilos úton tekerjen, ami mellett még van is külön út a bringásoknak. Főleg, amikor nekem záróvonal és erős szembeforgalom van. És ezt az idős bácsi a tanyabájkkal és a hűde biciklis fullszerkós hülyegyerekek is csinálják. Még dudálni sem mer az ember, mert kinek hiányzik, hogy megijedjen és alám boruljon.
    Ugyan akkor kerékpáron én is elvárnám, hogy hagyjanak helyet és ne b@sszon el a perui indián a zöldséges mercijével, amikor keresztezi a bicikli út a rendes utat és jelölve van, hogy nekem van elsőbbségem...persze csak, ha megadják.
    Aztán ott vannak a gyalogosok is, akik előszeretettel mennek a bicikli + gyalogos út akadálymentesített részén a lépcső helyett, nehogy elférj a bringával. Fordított esetben, meg akkor nyílik ki a bicska a zsebemben, amikor nekem, mint gyalogosnak kell félreugrálni, mert a két biciklis egymás mellett megy (egy irányba).
    Remélem, ha már benntartják napköziben a felsősöket is általános iskolában, akkor pl. a KRESZ-t ebben a plusz időben kötelezően tanítanák, mert eegyszerűen hihetetlen, amit tapasztalok az utakon ebben a másfél évben mióta jogsim van és figyelek az ilyenekre.
  • MaRee
    #20117
    Egy ilyet én is kirakhatnék, tegnap 200 méterre mentem el kajáért a másik utcába, és közben majdnem elütöttek háromszor, három egymás mellett levő kereszteződésben. Úgy ráfordulnak az emberre hogy majdnem neki mentem a padkának, ha felborulok kb beesek a kocsi alá. Nagyon sok a faszfej az utakon.
  • Boconadi
    #20116
    Az az igazsag, hogy nem regi a bringa, ugyhogy megcsak baratkozunk (en föleg az araval), meg szokni kell, finomitgatni, mit tud, mit mar nem. Eddig kapott hideget meleget.

    Akkor hogy tovabb csorgasd a nyalad, mutatok meg par kepet, mert annyira szeretem, meg olyan szep!

    ilyen volt tegnap, es most
    ilyen lett.


  • pajti
    #20115
  • pajti
    #20114
  • Blum
    #20113
    Az igen!

    Most megint itt a tavasz,nekem pedig 3 eve nincs bringam es bizony elkezd ilyenkor termelodni a nyalam a bringas kepeket nezegetve. :(
    Jovo honapban megmutik a szakadt keresztszalagomat es akkor nyarra befektetek egy 29er-be "rehabilitacio" celjabol...vagy ha nyaron nem,jovo tavasszal mindenkepp. :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak kapjam meg a karteritest,amiert a balfaszok nem vettek eszre egy szakadt szalagot 5 honapon at...
  • Boconadi
    #20112
    Spitzingsee Nemetorszag, azon belül a Rosskopf volt a cel, de nemtudtunk felmenni a csucsra, 1300-1400m fölött, meg jocskan 30-50 centi ho van, ugyhogy atmentünk a Schliersee-hez, azon belül Schliersberg, Rohnberg, naposabb fekvesü, ugyhogy mar csak elvetve volt ho. Egyedül az nyugtatott minket, hogy nem csak mi voltunk olyan idiotak akik felmentek, vagy felmentek volna, mert masok is probalkoztak :D
  • Blum
    #20111
    Udv!

    wow,fasza kis gep! Merre voltatok?

    Sajnos a topik (csakugy mint maga az egesz SG) forgalma az elmult 1-2 evben rendesen megfogyatkozott :(
  • Boconadi
    #20110
    Sziasztok!

    Örülök, hogy van ilyen topik is SG-n, el sem hiszem, hogy eddig nem kerestem, vagy talaltam meg. Vegre valami, ami itt ujbol igazan erdekelhet... : )

    Megmutatom en is a bringamat, hatha valakit erdekel :)





    Eppen tegnap voltunk egy kicsit kiruccanni, ha erdekelnek valakit a kepek, itt van par:

  • vajo
    #20109
    Haverom csinált egy rövid videót a bringámról. Mit gondoltok a gépről?

  • greg benz
    #20108
  • Blum
    #20107
  • Roger6
    #20106
    Úúúúúú, ez az! Ilyenre gondoltam, köszönöm szépen!
  • sz4bolcs
    #20105
    Ezek annyira jók :D
  • Blum
    #20104
    Valami jofele kormanytaska kene neked. Ahhoz gyorsan hozzafersz,tagas es nem zavar bringazas kozben. Meg meg viszonylag vedett helyen is van,hatizsakban mindig feltem torekeny dolgokat tartani bringazas kozben.

    Drasztikus esetben egy csomagtarto+arra valo taska is megfelelne a celra (en azt hasznaltam hosszab turakon) bar az talan mar kicsit tulzas lenne ilyen celra.

    Valami ilyesmire gondolok,pillanat alatt leszeded a geprol is viszed magaddal az egeszet ahova akarod. Persze a lehetosegek hatartalanok.
  • Roger6
    #20103
    Sziasztok! Ide is beírom a kérdésem. Fotós felszereléshez keresnék táskát bringázáshoz. Egy tükörreflexes gépről lenne szó két obival, de nem igazán szeretnék hátitáskát.
  • RelakS
    #20102
    Kimaradt a legfrissebb bidám-bidám
  • pajti
    #20101

  • pxxl
    #20100
    hát sokszor „pingvinezett”, hogy ...hát, most erre mit mondjak...elég könnyen sarokba lehetett szorítani keresztkérdésekkel :)
  • RelakS
    #20099
    Igen, én is arra gondoltam :D
  • RelakS
    #20098
    Ez kemény, mint a vídia :D
    Ráadásul nem elég, hogy szerencsétlen rendőr nem kapott tisztességes eligazítást, ha valaki így kérdezgetne, mint Tomcat, szerintem azt is elfelejteném, amit tudok.
    A Criminal Mass-on meg külön röhögtem
  • Blum
    #20097
    Gay test positive? :DD
  • greg benz
    #20096
    Elképzelhető, hogy így van, mondasz valamit. Mindenesetre egy biztos, totál gáz..
  • RelakS
    #20095
    I have a bad news for you :}
  • Knabb
    #20094
    Inkább az történhetett, hogy a rendőr pontosan tudta, hogy egy teljesen hülye parancsot kell végrehajtania, és a főnökség nem adott a szavakat a szájába, hogy mégis hogyan kivitelezze ezt a bődületes marhaságot, ezért hebeg habog szerencsétlen. Az meg, hogy vele szemben tomcat már nagyon gyakorlott a hasonló témák boncolgatásában és rászállt mint állat, megint csak hab a tortára :D
  • greg benz
    #20093
    Engem csak az szomorít el, hogy ilyen ember is lehet rendőr. Mert, az szerintem elég egyértelmű, hogy nincs tisztában a dolgokkal, ami egy átlag polgárnak elnézhető, de egy rendőrnek szerintem már kevésbé..
  • Mighty
    #20092
    A galériámban látható a két lámpa. Az egyik zoom-os, a másik normál.
    Minkettőben egy-egy led van. Aki eddig látta működés közben, nagyon meglepődött, milyen erős fénye van.
  • Blum
    #20091
    Avid FR5 fekkar
  • pajti
    #20090

  • repvez
    #20089
    tudsz képet és adatokat mutatni? Én ilyen kialakítású lámpára pályázok .
    Aminél van Akku pack és töltő fejpánt és a lámpa lehetőleg minél olcsóbban minél erősebbet :)
    llámpa
  • Mighty
    #20088
    Én már több, mint egy éve használok ilyen lámpát és még nem volt problémám vele. Világít, mint állat :)

    Van is még 2 "bontatlan" nálam raktáron. 7000-ért vihető :)
  • Blum
    #20087
    A video utan elgondolkodtam rajta,hogy vajon minket hanyszor megbuntethettek volna annak idejen,amikor 30-an gyulekeztunk bringazasra a kaposvari rendorseg epuletetol 10m-re

    Meg olyan is volt,hogy a rendor odajott es kerdeztek a bringakkal kapcsolatban,hogy melyik mit tud,mire valo,miert jobb,stb.

    10 ember elindul megkeresni egy bringat,amit elloptak es meg ok a bunozok. Gyasz...
  • pxxl
    #20086
    tudta valaki követni, hogy akkor most mi a gyülekezés, mi nem az, mikor van szabálysértés, menjenek, maradjanak stb? :D
  • Roger6
    #20085
    Érdekes elven működik ez a rendőrség.
  • repvez
    #20084
    Nálam azok az 5szögek márcsak nyomokban láthatók :) igy nekem nem tünik fel a különbség .
  • Knabb
    #20083
    Na ezt fizikai fájdalom volt végignézni.
  • greg benz
    #20082
  • blekike
    #20081
    köszi
  • Blum
    #20080
    Igen,az pont jo lenne,a 60-as szerintem mar sok is.
  • blekike
    #20079
    Üdv,
    192 cm vagyok, vajon elég nekem az 58-as méret fitneszkerékpárból? (nincs belőle 60-as)
    Most egy trekkinget hajtok, ami 56-os, az ülés maximálisan föl van emelve és így jó.