22321
11330766891279474906.jpg
  • cyrus #58
    BMX nem bicikli !!!!! Csak me van két kereke még nem lesz bicaj, láttad a képet a trekről ? na az bicikli :) A DH szörnyek még határesetek :)
  • Chaos Mad
    #57
    na akkor mondjad! :))
  • cyrus #56
    hááááát, erről beszélhetnénk :))
  • Chaos Mad
    #55
    "biciklizés és vállfajai, ki mit hogyan mennyit és ha nem akkor miért talán ?" ezt olvastam ott fent. a bmx nem bicikli?
  • cyrus #54
    ez monti topic :)) BMX nem gut.....
  • Chaos Mad
    #53
    senki sem bmx-ezik?
  • CybearBoy
    #52
    Nekem ilyen Crater cangám van, csak nincs benne első teló, meg aszfaltgumikkal, mert terepen nem használom:
  • seAke
    #51
    Miért az én bringámat raktad be...nem akarok vele arcolni!
  • cyrus #50
    érted, vannak akik a bikepozokat is dicsérik, nekem ez csak személyes ellenszenv..... de mi a véleményetek az előbb irt heavytools bicajról ?
  • Penta
    #49
    Hát nem tudom, eléggé dícsérik.
  • DaveMoto
    #48
    VAGY Ő!!
  • cyrus #47
    jajah, többek közt a Bikepoz cuccok és a mozo teló miatt nem veszek magellant :)
  • DaveMoto
    #46
    NA EZ A KIRÁLYKA
  • cyrus #45
    Nekem most egy ilyet kinálnak 85ért : 19"os HeavyTools XC Pro váz 7005 alu, RS Judy SL telo, LX átdobó, fékek, fékkarok, váltókarok, agyak, hajtómű, XT váltó, Ritchey kormány, kormányvég, stucni, nyeregcső, felni, Swalbe Skinny Jimmy 1.9 külsők, B+ kulacstartó.

    szerintem ez elég korrekt ennyiért nem ?
  • Penta
    #44


  • DaveMoto
    #43
    ÉN a dh-T JOBBAN SZERETEM
  • cyrus #42
    ezis cc;)
  • DaveMoto
    #41
    Ez csak 460 000 FT
  • cyrus #40
    dh suxxos :) az igazi a cc : http://www.trekbikes.com/images/bikes/2004/mountain/large/elite98.jpg
  • DaveMoto
    #39
    LOL
  • fm
    #38
    akkor februárban mán inkább nem veszek ilyent,megvárom a márciusi fizut ;)
  • seAke
    #37
    Eladom a Suzukinkat,a gépemet meg a diszkóspultomat és megvan a bringa...fele!
  • DaveMoto
    #36
    JA JA DE NEM KELL FÉLNED NEM FENYEGET SZERINTEM SENKIT AZ HOGY EGY ILYET VEGYEN MIVEL KÖZEL 2000000 FT
  • fm
    #35
    nem rossz,nem rossz ;) csak lehetne szebb a váz..(sztem:))
  • DaveMoto
    #34
    EZ BIKE!!!
  • mikike
    #33
    én pl. azért, mert van, hogy nem jó a kocsim
  • fm
    #32
    nekem is,mert télire nem épp a legpengébb állapotban tettem el,de mostmár itt az ideje rendbehoznom.
  • DaveMoto
    #31
    HI MINDENKI!
  • Evil
    #30
    ahhoz nagyon le kene porolnom, de majd behozok egyet, a slagot letekerem a kormanyrol :D
  • fm
    #29
    ja és kihagytam a túrázást! azt is imádom,csak nincs hozzá gépem. régen 70-80km túrákat tettem olykor egyedül,vagy csapatban. általában a nyaralás volt a cél,ahová bringával mentünk..idén nyáron is jó lenne vmi ilyesmi..
  • fm
    #28
    nem szúrtok be képeket a bringátokról? én lehet beteszek majd egyet,ha érdekelel vkit..
  • fm
    #27
    azért ezen vitatkoznék,hogy nem kell hozzá túl nagy erőnlét. persze a tekeréshez télnyleg nem kell,de megtartani a bringát lefelé száguldás közben,vagy esetleg egy keményebb helyzetben nem egyszerű dolog,és nem csak a technikán múlik..

    én régen triáloztam,nem épp triál bringával,de jó volt arra is. mostanában már csak száguldozok a városban,addig amíg a lábam bírja..és mádnék én is dombokon,hegyeken :) tekerni,de az Alföld nem épp a legváltozatossabb táj ilyen téren:(
    így maradnak az erdők,ösvényekkel stb. meg a forgalmas város..
  • cyrus #26
    háát ezaz, én cc-zek (gyk mint a treking csak terepen) de a dh nem is annyira teccik mert kicsit drágák a gépek+nem kell hozzá túl sok erőnlét...
  • Evil
    #25
    mi altalaban a kekesi sipalyan dh z tunk.kocsival fel, lepengettunk ezerrel, aztan a kocsi meg vart rank lent es szepen eljatszottuk parszor, mindig mas volt a sofor.
    egyszer osszel mar a fak levelei szepen boritottak a palyat, kisodrodtam a palya szelere, a levelektol nem lattam, hogy tele van sziklakkal, olyan szep dupla durr defektet kaptam, hogy a mai napig viselem az eses nyomat a derekamon.
    aztan volt hogy a hatso valto fentmaradt egy fatonkon, vaz elrepedt, meg miegymas, egyeb nyalanksagok.
    ha lenne itt ezen a lapos alfoldon legalabb egy nyamvadt domb en biza a mai napig tekernek, de igy sajna eleg monoton dolog, csak a vegelathatatlan horizont van elottem a tekeresnel.
  • magus
    #24
    Én azóta nem biciklizem mióta megjártam a Bükköt 10 napos nomádtúrával. 4 Napig fel, vért hugyoztunk, egészvégig csak fel, egyik pillanatban 40 fok masikban jegeso es lefagyota z ujjunk, megallas nelkul csak föl, aztan kb fel oraig lefele, es megint 4 nap föl.
  • Garfield
    #23
    Ne má', itt mindenki eksztrémsportozik?

    Múlt nyáron Nyugat-Magyarországon kolbászoltunk burgenlandi kitérőkkel. Volt egy rész, ahol 2 km-en keresztül emelkedett - vérhúgyozás megvolt. A domb tetején pihi, majd mentünk tovább. Indulunk a dombtetőről, klafa kis lejtő, megrakott bicajokkal megyünk 40-50-nel, amikor beérünk a faluba. Tépünk mint az állat, amikor egy enyhe S-kanyar után az út 10%-os lejtőbe megy le olyan 300 méter hosszan - csak ezt mi már a lejtőn vettük észre az agyatlan sebesség miatt.

    Utólag elgondolkodtunk, hogy mi van, ha kikanyarodik elénk valaki? Nekem görgős fék van a bicajon, a többieknek viszont csak a hagyományos fék, de azt hiszem, akkor ez nem számított volna.

    Mivel enyhén lejtett a völgy, amibe lementünk, utána még vagy 10 percig gurultunk tekerés nélkül.

    Aki valami elképesztően meseszép bicajutakon akar tekerni, az csináljon egyszer egy nyugat-magyarországi-burgenlandi túrát.
    Sógoréknál nem úgy állnak hozzá, hogy "na bazze, ezt is meg kell csinálni", hanem komolyan veszik. Elég csak megnézni, milyen ordító a különbség pl. a Fertő-tó körüli kerékpár-utakon attól függően, hogy magyar vagy osztrák oldalon tekersz.
  • Evil
    #22
    mi regen DH t nyomattunk, hetvegere fel hegyekbe(altalaban a kekes volt megcelozva) es ott ket napig okorkodtunk.
    Aztan volt hogy egesz nap csak turaztunk a hegyekbe, siralyos idok voltak, csak sajna mara teljesen szethullott a banda, meg kolcseges is volt egy-egy ilyen hetvege, mert itt az alfoldon nem sok normalis terep van, szoval muszaly volt felmenni a hegyekbe.
  • csabawarchief
    #21
    jah, azért extrém körülmények között sem rossz, próbáld ki. csak nehogy lapos legyen a gumi mert az kellemetlen. :))
  • Balo
    #20
    Most naon hideg van, majd tavasszal!
  • hen-tes
    #19
    én bitsziklivel járok suliba :)