15
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    az egyre újabb dizájnokat csak épp a napokban láttam .. hát megkellmondjam nem éppen a túlélésre alkotottnak látszottak
  • cSuwwi
    #13
    Régen a Guru volt a jobb, ez tény. A Pc-x akkoriban nem volt egy nagy eresztés. Én a gamestart az első szám óta vettem egészen tavaly januárig. Mióta van ADSL-em, egyetlen ilyen jellegű újságot sem vettem, pontosan a már leírt okok miatt :)
    Az e-papír pedig egy jó megoldás lesz, ha valaha is elterjed szélesebb körben (remélem minél előbb)
  • Csatti
    #12
    Most pedig kérdezzük meg a másik oldalt, mi a véleménye erről a fáknak? :)))
  • tigeroo
    #8
    Viva GameStar!!!!!!!!!
  • TeszteloPontHu
    #7
    Igaz, de az e-papír meg fogja adni a kegyelemdöfést.
  • RangeR
    #6
    Itt az igazság!
    Hosszabb lélegzetvételű írásokat pedig nem a monitoron olvasni: na az a kínszenvedés,és bele sem kezdek. Mobilitás? Mindenhol rossz de legjobb otthon. Mobil módon nem lehet olvasni, csak a szobában, ha nem fúr a szomszéd.
  • CAD
    #5
    Sztem felesleges temetni a nyomtatott sajtot... ahogy tulelte a radiot, a tv-t, vagy ahogy tulelte a radio a tv-t, ugy az internetet is tul fogja elni... egyszeruen azert, mert hosszabb leglegzetvetelu irasokat monitoron egyszeruen kinszenvedes elolvasni, tovabba a mobilitassal is akadnak problemak.
  • Cat #4
    én már legalább 4 éve nem vettem semmilyen havi ujságot, fenének se éri meg 1500-2000 ftot a 4 cd vel kibélelt wcpapir, amikor ugyanazokat a demókat innen is le tudom tölteni 1 hónappal korábban...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    én meg 1iket se veszem és már a cikkeiket se olvasom olyan nagy örömmel (főleg hogy a fele bődületes baromság)