171
Magyar vándor
  • Braveheart
    #23
    Basszus minden topicnál ez van: bejön egy paraszt, és egyetlen hozzászólásával tönkrevágja az egészet... Szánalmas. Ja és nem vagy büszke arra, hogy magyar vagy? KIT ÉRDEKEL??? Menjél el költözz Romániába, aztán legyél arra büszke!!!
  • magus
    #22
    Nem kell szidni a magyar filmeket feltetel nelkul, Üvegtigris pl hatalmas. Én se vagyok teljesen kibekulve Magyarorszaggal, de azert el kell ismerni vannak jo filmjeink
  • Lacee
    #21
    A Kontrollt láttad? Az sem tetszett? Azért ez nem úgy megy, hogy magyar-szar, bármi más-hipermegacool, nem?

    Amúgy a Magyar vándort én sem láttam még, de elég negatív dolgokat hallottam róla...
  • Gregorius
    #20
    Attól féltem én is, hogy semmi nem lesz ebből a topicból, csak sárdobálás. Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy van olyan jó, mint a Valami Amerika függetlenül attól, hogy arról kinek mi a véleménye, mert azzal én is tisztában vagyok, hogy magyar film, de azért akarom megnézni. Ha amcsi filmet akarok, akkor majd azt megyek megnézni, és nem az érdekel, hogy kinek vannak rasszista megjegyzései a cigányok, vagy magyarok iránt, hanem, hogy milyen a film úgyhogy maradjunk a témánál. Persze akinek nem inge ne vegye magára, mert azért vannak értelmes hozzászólások is, és megígérem, hogy most utoljára keltem ki magamból.
  • traXion
    #19
    Szerintem a többinek több értelme volt - nem voltak színvonalasak, de értelmesebb témát dolgoznak fel -, mint ez.
  • MIMACSKA
    #18
    Én meg fogom nézni mert szerintem csinálunk néha egy egy értelmesebb filmet is. Bár való igaz, hogy a többsége sz*r.
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    vmi amcsi szerintem se egy nagy film...
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    ja ezek jók :DDDD
  • traXion
    #15
    Legyen.
  • Blasta
    #14
    Buta vagy...
  • traXion
    #13
    Tényleg jók! :)
  • zaki
    #11
    loooooooll, mekkora képek ezek
  • zaki
    #10
    lol, ezt nem mondod komolyan? szégyelld magad...
  • neménvoltam
    #8
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁL
  • mukika
    #7
    ezeket már én is láttam! LOL! :D
  • Dzsini
    #6

    bocsánat :o)
  • traXion
    #4
    Én nem nézem meg, mert magyar. Hiába mondja mindenki, hogy a Valami Amerika olyan nagyon király volt, az első 10 percben eluntam, és kikapcsoltam. Szégyen, hogy ki mernek ilyeneket adni!
  • Gregorius
    #3
    Én is a hétvégére terveztem, de jó lenne tudni, hogy milyen hangulatban üljek be, mert hogy beülök az nem vitás. Akkor viszont jó szórakozást kívánok neked!
  • mukika
    #2
    én elvileg holnap este nézem meg! remélem jó lesz! :)
  • Gregorius
    #1
    Kinek hogy tetszett? Én még nem láttam, de meg szeretném nézni, és azok kedvéért, akik szintén meg szeretnék nézni kérek mindenkit, hogy jelezze előre, ha valami poént akar felfedni a filmből, hogy ne olvassuk el! Köszi.