171
Magyar vándor
  • Gregorius
    #1
    Kinek hogy tetszett? Én még nem láttam, de meg szeretném nézni, és azok kedvéért, akik szintén meg szeretnék nézni kérek mindenkit, hogy jelezze előre, ha valami poént akar felfedni a filmből, hogy ne olvassuk el! Köszi.
  • mukika
    #2
    én elvileg holnap este nézem meg! remélem jó lesz! :)
  • Gregorius
    #3
    Én is a hétvégére terveztem, de jó lenne tudni, hogy milyen hangulatban üljek be, mert hogy beülök az nem vitás. Akkor viszont jó szórakozást kívánok neked!
  • traXion
    #4
    Én nem nézem meg, mert magyar. Hiába mondja mindenki, hogy a Valami Amerika olyan nagyon király volt, az első 10 percben eluntam, és kikapcsoltam. Szégyen, hogy ki mernek ilyeneket adni!
  • Dzsini
    #6

    bocsánat :o)
  • mukika
    #7
    ezeket már én is láttam! LOL! :D
  • neménvoltam
    #8
    LOÁÁÁÁÁÁÁÁL
  • zaki
    #10
    lol, ezt nem mondod komolyan? szégyelld magad...
  • zaki
    #11
    loooooooll, mekkora képek ezek
  • traXion
    #13
    Tényleg jók! :)
  • Blasta
    #14
    Buta vagy...
  • traXion
    #15
    Legyen.
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    ja ezek jók :DDDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    vmi amcsi szerintem se egy nagy film...
  • MIMACSKA
    #18
    Én meg fogom nézni mert szerintem csinálunk néha egy egy értelmesebb filmet is. Bár való igaz, hogy a többsége sz*r.
  • traXion
    #19
    Szerintem a többinek több értelme volt - nem voltak színvonalasak, de értelmesebb témát dolgoznak fel -, mint ez.
  • Gregorius
    #20
    Attól féltem én is, hogy semmi nem lesz ebből a topicból, csak sárdobálás. Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy van olyan jó, mint a Valami Amerika függetlenül attól, hogy arról kinek mi a véleménye, mert azzal én is tisztában vagyok, hogy magyar film, de azért akarom megnézni. Ha amcsi filmet akarok, akkor majd azt megyek megnézni, és nem az érdekel, hogy kinek vannak rasszista megjegyzései a cigányok, vagy magyarok iránt, hanem, hogy milyen a film úgyhogy maradjunk a témánál. Persze akinek nem inge ne vegye magára, mert azért vannak értelmes hozzászólások is, és megígérem, hogy most utoljára keltem ki magamból.
  • Lacee
    #21
    A Kontrollt láttad? Az sem tetszett? Azért ez nem úgy megy, hogy magyar-szar, bármi más-hipermegacool, nem?

    Amúgy a Magyar vándort én sem láttam még, de elég negatív dolgokat hallottam róla...
  • magus
    #22
    Nem kell szidni a magyar filmeket feltetel nelkul, Üvegtigris pl hatalmas. Én se vagyok teljesen kibekulve Magyarorszaggal, de azert el kell ismerni vannak jo filmjeink
  • Braveheart
    #23
    Basszus minden topicnál ez van: bejön egy paraszt, és egyetlen hozzászólásával tönkrevágja az egészet... Szánalmas. Ja és nem vagy büszke arra, hogy magyar vagy? KIT ÉRDEKEL??? Menjél el költözz Romániába, aztán legyél arra büszke!!!
  • Lacee
    #25
    na szerintem téma lezárva, inkább olvasgassátok ezt:

    Magyar Vándor kritika az Indexen
  • Lacee
    #26
    egyetértek! :)
  • Dynamic
    #27
    Sajnos a "mai fiatalok" többsége (tisztelet a kivételnek) el sem tud képzelni filmet bullet time vagy ticsung lézerágyú nélkül.Mondjuk ezt a filmet eléggé lehúzták, de kár volna általánosítani.Egy Tanút vagy egy Indul a bakterházat még ma is sokkal szívesebben megnézek, mint egy Bad Boyst.
  • traXion
    #29
    Biztos vannak, még egyet sem láttam.
  • traXion
    #30
    Úgyértem, egy jó magyar filmet sem láttam.
  • Gregorius
    #31
    Nekem igazán tárgyilagosnak tűnik. Majdnem olyannak hat, mintha nem is látta volna a filmet, de legalábbis nem arról ír. Én hallottam jó véleményt is a filmről, ezért kicsit nehezen hiszem el, hogy az itt lefestett kép, hogy a világon minden sz*r benne, egy kis sz*rral megspékelve, és aztán az egész leöntve egy nagy adag sz*rral. De ha egy héten belül nem jön ide senki, hogy azt mondja, hogy jó a film (nekem a csinibaba is tetszett, hiába ócsárolja azt is itt ebben a cikkben), akkor meghajlok a többség ízlése előtt, és elfogadom, hogy lehet, hogy tényleg nem jó.
  • Dynamic
    #32
    JÓ magyar filmet nem láttál, vagy NEKED TETSZŐT? Azért nem mindegy...
  • hen-tes
    #33
    erre nem mondok semmit..
  • traXion
    #34
    Amit jónak lát az ember, az általában tetszik neki.
  • Speth
    #60
    Alig voltam mostanában moziban, de az utolsó három mozizásomkor magyar filmeket néztem. Első volt a Kontroll, aztán az Apám beájulna, és most ez a Magyar vándor...
    Véleményem: a Kontroll magasan a kettő fölött áll, az Apám beájulnára azt mondtam, hogy szar, de miután megnéztem a Magyar vándort...erre mondom inkább, hogy szar. Mert az Apám beájulnán legalább nem untam halálra magam, csak szimplán nem jött be a film. De ez...a poénok elcsépeltek voltak, kb összesen 5x mosolyodtam el. Kínomban.
    Sokkal jobbra számítottam. A Valami Amerika után ez egy nagyon gagyi kommersz baromság.
    Én nem vagyok a magyar filmek ellen, sőt! De ez...
    A színészi alakításról nem is beszélve.
    Én mindenkinek azt tanácsolom, hogy várja meg, hogy egy év múlva leadják a tv-ben, akkor alvás előtt nézze meg, garantálom, hogy nagyon hamar hatni fog mint altató.
  • Lacc
    #61
    Én láttam a Kontrollt, az nem volt egy rossz film de túl jó se. Mégegyszer biztos nem lennék képes megnézni. Az Apám beájulnát nem néztem meg mert a témától is hányingerem van. Ezt a filmet se tervezem megnézni mozbian (persze ez nem biztos, ha nagyon nincs mit csinálnom lehet hogy ráveszem magam), max majd tv-n.

    De el tudom képzelni milyen film lehet, ahogy előttem is írtak, elcsépelt egyhangú poénok amiket az a magyar filmekben szokás rakni (van néhány kivétel persze pl. Üvegtigris, de ebből sincs sok). Szal az a legvalószínűbb hogy megkímélem magam tőle.
  • GaVino
    #62
    Sikerült jól hazavágni a topic-ot az ide nem illő vitával, grat. Kedvenc hozzászólásom ez: "Szégyellem, hogy itt születtem."
    no comment

    A film egyébként legjobb esetben is gyenge közepes. Nem lett volna rossz a Gyaloggalop féle nyúlás, de semmi se lett belőle. Hiányoznak a poénok, pedig vígjáték lenne, nevetni nem igazán lehet rajta. A túl sok híres magyar színésszel pedig sokat markol, de keveset fog a rendező. Részemről jobbat vártam.
  • Dynamic
    #63
    Vagy fél éve hallottam illetve láttam először, hogy lesz ez a film.Akkor nagyon kíváncsi voltam főleg a szereplőgárda és a témaválasztás miatt és drukkoltam, hogy valami új magyar kultuszfilm szülessen.Aztán egy hónapja megnéztem a bemutatóját.Már akkor nagyot csalódtam, amikor egyszer sem bírtam elröhögni magam.Majd a kritikákat olvasva biztossá vált, hogy ezért a filmért nem szabad pénzt kiadni:((
    Bár én nem láttam a filmet, de valószínűnek tartom, hogy olyan sok kritika nem tévedhet.
  • HuAn82
    #65
    Szerintem a Kontroll úgy sz@r ahogy van. Üvegtigris!
  • O0D:
    #66
    Nekem se igazán jött be ez a film, az első órában nagyon szar poénok voltak, úgy hahogy írták előttem is. Azon röhögtem hogy sok szerencsétlen ember beül a moziba, és tetszik nekik a szar poén..

    Viszont pár jó jelenet van benne, amiért talán mégis érdemes megnézni!!! Nekem az a háremes nagyon bejött, az kb. 5 perc. Meg talán még két jó dolog is volt ezen kívül..

    Sajnos ebben is érzödött egy kicsit Jancsó elve: " tegyünk bele híresebb embereket, együtteseket , akkor azok rajongói úgyis megnézik a filmet ". Nagyon feleslegesnek találtam azt a kibaszott szar rap "zenét" amit vmi "sztár" csinált benne. Viszont ami tetszett: palotaszállós jelenet ( húha aszem ) korda györgy énekel, majd a tömeg beatrice-t ordibál :)))
  • rorr
    #67
    a valami amerika sem volt szerintem akkora durranás!
    ÜVEGTIGRIS!!!CSAPDLECSACSI!!!AZ IGEN!!!
  • I.C.ram
    #68
    Tényleg nagyon gagyi ez a film? Nekem egy jelenet nagyon tetszik, amit asszem a cinemátrixban láttam. Hogy megcsinálták a kamerállást az orosz tanknál olyanra, mintha az a híres plakát lenne a gyürödtfejű komcsi tiszttel. Az jó ötlet volt :)

    Traxion te meg büszke lehetsz magadra... Ha ennyi szégyeled azt, hogy itt születtél, miért nem húzol el a picsába? Mennyire ostoba emberekbe futhat az ember itt az SG-n :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #69
    üvegtigris macska-jaj ez mind roxx :] persze lehet hogy macska-jaj nem is magyar :P
  • Bucser
    #70
    MAcska-jaj nem magyar:)))
  • Alien
    #71
    Szerintem borzalmas ez a film, nekem nagyon nem tetszett, gyenge, erőltetett poénokkal teletűzdelt marhaság. a Kontrollt viszont várom dvd-n:) az tetszett:) Amúgy a magyar filmek közül nekem a Miniszter Félrelép viszi a pálmát, szerintem marha nagy film:))Meg mondom a Kontrollt is birom.